"Сиротинець": чому потрібно подивитись фільм учасника ОМКФ та Каннського кінофестивалю?

"Сиротинець": чому потрібно подивитись фільм учасника ОМКФ та Каннського кінофестивалю?

ОМКФ та онлайн-платформа Takflix.com запускають спільний спецпроєкт OIFF Flashback, де інтернет-глядачі можуть переглянути фільми, які в різні часи перемагали та брали участь в Одеському міжнародному кінофестивалі. 

Оценка
- 4.5 из 5 возможных на основе 2 голосов

Так, з 15 травня по 15 червня в межах спецпроєкту OIFF Flashback від ОМКФ та Takflix.com доступний для перегляд фільм — "Сиротинець".  

Прем’єра фільму відбулась минулого року в Каннах, де "Сиротинець" отримав головну нагороду незалежної секції "Двотижневик режисерів". Згодом стрічка брала участь у Міжнародному конкурсі 10-го Одеського міжнародного кінофестивалю.

Сюжет фільму "Сиротинець" розгортається у Кабулі в кінці 80-х. Кодрату лише 15 років, але він живе на вулиці. Його заробіток — спекулювання квитками до кінотеатру. Хлопець великий шанувальник Боллівуду і мріє потрапити в якийсь зі своїх улюблених фільмів.

 

Якось поліція запроторює Кодрата до радянського сиротинця, проте політична ситуація в Кабулі змінюється. Кодрат і решта утриманців сиротинця хочуть захищати свій дім. 

“Сиротинець”: дивіться фільм учасника ОМКФ та Каннського кінофестивалю - фото №1

"Сиротинець" — це другий фільм для афганської режисерки Шахрбану Садат. Стрічку знімали у Таджикістані, змішуючи красу природи з похмурістю інституцій. Завдяки зернистості кадру створюється ілюзія, наче "Сиротинець" дійсно зроблений у 80-х роках. 

"Сиротинець" можна подивитись за цим посиланням

Фільм доступний лише до 15 червня. Вартість перегляду становить 60 грн або ж ви можете придбати абонемент за 375 гривень на усі 10 фільмів, які представлені у проєкті OIFF Flashback.

Читать также: Что слушают творческие люди: любимые треки телеведущего Максима Узола

Подписаться Подписаться
Новости партнеров

сейчас читают

Последние новости