ADAMI Media Prize 2020: міжнародна премія проведе церемонію нагородження за культурне різноманіття в Східній Європі

ADAMI Media Prize 2020: міжнародна премія проведе церемонію нагородження за культурне різноманіття в Східній Європі

17 грудня відбудеться церемонія нагородження переможців 2020 року премії ADAMI Media Prize за культурне різноманіття в Східній Європі. Детальніше — вже в нашому матеріалі.

Оценка
- 4.5 из 5 возможных на основе 2 голосов

Цьогорічна церемонія транслюватиметься одночасно в Грузії, Молдові та Україні у співпраці з партнерами ADAMI — Громадським мовником Грузії (GPB), Teleradio Moldova (TRM) та телеканалом Espreso, Київ.

Подія відбудеться в прямому ефірі та розпочнеться о: 19:00 (Тбілісі), 17:00 (Кишинів) та 19:00 (Азербайджан) на APA TV. 

В Україні показ церемонії нагородження переможців відбудеться на телеканалі Espreso о 23:00 (Київ), повтор можна буде переглянути 18 грудня 2020 о 9:00.  

Транслюватися подія буде в прямому ефірі для глядачів з усього світу на веб-сайті ADAMI, а також на каналі YouTube ADAMI Media Prize о 20.00 CET (19:00, Київ).

ADAMI Media Prize 2020: міжнародна премія проведе церемонію нагородження за культурне різноманіття в Східній Європі - фото №1

Окрім того, трансляція буде проводитись повторно, щоб усі зацікавлені особи могли долучитись до відзначення внеску в розвиток культурного різноманіття на території Східної Європи. 

Незважаючи на обмеження внаслідок пандемії COVID-19, нагородження ADAMI в цьому році обіцяє бути захоплюючими та цікавими. 

Почесним гостем церемонії нагородження стане посол Європейського Союзу в Грузії п. Карл Харцель. Церемонія буде включати спеціальний музичний виступ Карла Хартцелла разом з переможницею конкурсу "Голос Німеччини", грузинською співачкою Натією Тодуа.

Ведучими церемонії нагородження ADAMI Media Prize 2020 стануть — Олена Каландадзе (GPB), Дойна Стімповскі (TRM) і Тетяна Литвинова (Espreso TV), що оголосять номіновані роботи та нагороди в наступних категоріях: TV Інформаційні програми/Документальні фільми, TV Новинні програми/Короткий нон-фікшн, TV Розважальні проекти (художні фільми), Веб-відео та Молодий ADAMI.

ADAMI Media Prize 2020: міжнародна премія проведе церемонію нагородження за культурне різноманіття в Східній Європі - фото №2
 
ADAMI Media Prize 2020: міжнародна премія проведе церемонію нагородження за культурне різноманіття в Східній Європі - фото №3
 
ADAMI Media Prize 2020: міжнародна премія проведе церемонію нагородження за культурне різноманіття в Східній Європі - фото №4

Премія ADAMI Media Prize — найбільш значуща нагорода для тележурналістів, кінематографістів і продюсерів онлайн-медіа з шести країн Східного партнерства ЄС в сфері культурного різноманіття, етнічної та національної толерантності.

ADAMI отримав понад 300 заявок на конкурс цього року, що свідчить про важливість теми культурного різноманіття, навіть під час випробувань глобальною пандемією. 

Журі, що складалось з знаних міжнародних фахівців в сфері медіа, зібрались офлайн та онлайн з метою визначити найкращих на премію, стипендію та особливих відзнак.

Церемонія нагородження цього року проходить за підтримки Марії Пейчіновіч-Бурич, генерального секретаря Ради Європи.

Читать такжеДочь Бейонсе и Jay-Z впервые номинировали на "Грэмми"

Також вам може бути цікаво: названі номінанти Національної музичної премії YUNA 2021.

Подписаться Подписаться
Новости партнеров

сейчас читают

Последние новости