Джамала та соліст The Maneken: стали відомі імена журі на "Євробачення-2021"

Джамала та соліст The Maneken: стали відомі імена журі на "Євробачення-2021"

Стали відомі імена журі, які будуть обирати пісню на "Євробачення-2021". Дізнайтесь — у нашому матеріалі!

Оценка
- 4.5 из 5 возможных на основе 2 голосов

Суспільне оголосило склад журі, члени якого будуть обирати пісню гурту Go_A на Пісенний конкурс "Євробачення-2021". До складу увійшли українські зірки та авторитетні експерти у музичній індустрії:

  • Джамала — співачка, переможниця Євробачення-2016;
Джамала та соліст The Maneken: стали відомі імена журі відбору пісні на Євробачення-2021 - фото №1
  • Руслан Квінта — музичний продюсер, композитор;
  • Ярослав Лодигін — член правління Суспільного мовлення, відповідальний за платформу телебачення;
  • Дмитро Хоркін — член правління Суспільного мовлення, відповідальний за платформу радіо.
  • Євген Філатов — соліст гурту The Maneken, продюсер;
Джамала та соліст The Maneken: стали відомі імена журі відбору пісні на Євробачення-2021 - фото №2

Думаю, що Go_A дуже непросто підготувати декілька пісень на вибір для журі, тому що зараз відбувається величезний пресинг на творчу команду через сподівання принаймні повторити успіх тогорічної пісні, яка перемогла у Нацвідборі на "Євробачення-2020". Від них очікують пісні на кшталт попередньої або навіть кращої, щоб було більше шансів на гідне місце на Євробаченні. Я сподіваюся, що з матеріалу, який буде представлений, ми оберемо таку пісню. Бажаю гурту Go_A, щоб цей додатковий відбір не став для них великим тиском, щоб вони успішно пройшли цей шлях і гідно представили нашу країну.

— зазначив член правління, відповідальний за платформу телебачення Суспільного мовлення, Ярослав Лодигін.

Згідно з правилами відбору, представник України на "Євробаченні-2021", гурт Go_A має представити не менше двох пісень для відбору журі. Голосування журі визначить, з якою саме піснею представлятиме Україну гурт  Go_A. Кожен член журі оцінюватиме пісні, представлені на розгляд, балами від 1 до 5. Бали від кожного члена журі додаються — так утворюється загальний рейтинг пісень. Композиція, яка набере найбільшу кількість балів за результатом оцінювання журі, стане переможницею відбору.

Якщо ж дві чи більше пісень наберуть однакову кількість балів, переможницю журі визначить шляхом голосування кваліфікованою більшістю голосів (понад 50% від складу журі). При цьому кожен член журі може голосувати за пісню лише один раз. Результати будуть оголошені до 10 березня.

Джамала та соліст The Maneken: стали відомі імена журі відбору пісні на Євробачення-2021 - фото №3

Нагадаємо, гурт Go_A став переможцем на Національному відборі-2020. Через скасування Пісенного конкурсу у 2020 році, гурт Go_A представлятиме Україну на "Євробаченні-2021" з новою піснею, як це було оголошено у березні 2020 року. 

Цьогоріч 65-й пісенний конкурс "Євробачення" пройде у Роттердамі. Півфінали відбудуться 18 та 20 травня, а фінал — 22 травня.

Не пропустіть: 8 ключових фактів про "Євробачення-2021".

Подписаться Подписаться
Новости партнеров

сейчас читают

Последние новости