"Не Сам / Подорожні": 6 березня в Києві прем’єра поетично-музичної драми

"Не Сам / Подорожні": 6 березня в Києві прем’єра поетично-музичної драми

У головних ролях — поет Сергій Смальчук і зірка фільму "Мої думки тихі" Ірина Веренич-Островська.

Оценка
- 4.5 из 5 возможных на основе 2 голосов
Related video

6 березня на "Сцені 6" у київському Довженко-Центрі відбудеться прем’єра вистави "Не Сам / Подорожні" за творами українського поета, актора і журналіста Сергія Смальчука. Режисеркою вистави стала Антоніна Горіна. 

Головні ролі у спектаклі виконують сам поет та актриса Ірина Веренич-Островська, відома за роллю у фільмі Антоніо Лукіча "Мої думки тихі". 

"Не Сам / Подорожні": 6 березня в Києві прем’єра поетично-музичної драми - фото №1

Не Сам / Подорожні  це історія Чоловіка і Жінки, Поета і Актриси. Двоє людей у великому велелюдному мегаполісі. Вони дорослі і самодостатні, але самотні і обпечені — і коханням, і новими надіями. Біль і розпач їх з’єднає, але куди це, врешті решт, їх заведе? Пошук відповіді на це запитання червоною ниткою проходить крізь усю виставу.

— інтригує Сергій Смальчук. 

Не Сам / Подорожні

Ця вистава — синергія творчості кількох людей, абсолютна віддача наших енергій, нервів, емоцій, почуттів. Кожна наша репетиція — це був справжній акторський катарсис. Той випадок, коли і шлях до цілі був в насолоду. З нетерпінням чекаємо прем’єри!

— ділиться актриса Ірина Веренич-Островська.

Музику до вистави написав співак і композитор, фронтмен гурту MOTANKA Віктор Верба (Жалнін), який також зіграв у спектаклі роль Бога. 

Не Сам / Подорожні

"Не Сам / Подорожні" — вистава де нема награності і фальші. Це видовище, про яке говоритимуть і поціновувачі поезії, і шанувальники музики, і найзатятіші театрали.

— переконаний Віктор Верба. 

Тизер музично-поетичної драми "Не сам / Подорожні" можна переглянути тут. А фото з репетиції — за лінком.

Прем’єра вистави відбудеться 6 березня на "Сцені 6", у Національному центрі О. Довженка (вул. Васильківська, 1). Початок о 19.00. 

Также не пропустите: "Книжка року '2020" — всеукраинский рейтинг объявил лауреатов

Подписаться Подписаться

Сейчас читают

Последние новости