"Скільки в тобі Нямських?": не пропустіть челендж з крутими подарунками

"Скільки в тобі Нямських?": не пропустіть челендж з крутими подарунками

Що може бути краще за смачні, ніжні та соковиті сосиски? Хіба що багато крутих подарунків. Уявіть, що можете отримати і те, і інше, виконавши лише один рух. Який? Дізнайтесь — у нашому матеріалі. 

Оценка
- 4.5 из 5 возможных на основе 2 голосов

Рятують, коли не знаєш, що приготувати, стають найкращими друзями у поїздках та на пікніках, піднімають настрій за сніданком, смакують майже з усім, а ще з них можна робити восьминогів… Здогадалися, про що ми зараз? Звичайно, про незвичайно смачні сосиски вищого гатунку, одразу очищені та створені за особливим рецептом "Нямські" від Глобино. 

Вони стали чи не найпопулярнішими сосисками в Україні, а тепер про них говорять всі, в прямому сенсі слова! Справа в тім, що "Нямські" запустили челендж "Скільки в тобі Нямських?". Переможці цього конкурсу мають шанс отримати неймовірно круті подарунки та увійти в історію.

Що за подарунки і що треба робити? Розповідаємо про все по порядку!

Як взяти участь в челенджі "Скільки в тобі Нямських?"

“Скільки в тобі Нямських?”: не пропустіть челендж з крутими подарунками - фото №1
  • Вам потрібно зняти відео, використавши маску в Instagram @tmglobino, і впродовж 10 секунд проговорювати слово "Нямські" максимальну кількість разів. 
  • Обов’язково опублікувати це відео у своїй Instagram-історії.
  • І найголовніше — не забути поставити хештег #НямськіНямськіНямські і відмітку сторінки @tmglobino, щоб організатори конкурсу могли побачити вас, а ви — отримати подарунки.

Які подарунки чекають на переможців?

Щотижня бренд розігруватиме 10 наборів місячного запасу сосисок. Тільки уявіть, скільки смачненьких страв ви зможете приготувати та скількох рідних пригостити! А в кінці челенджу на переможців чекатимуть суперподарунки — 10 наборів для блогера та... iPhone 12.

Також за кожну сторіз-участь у челендж "Нямські" зобов'язуються перераховувати 5 грн на благодійність в Міжнародний благодійний Фонд "Кожен Може", який допомагає дітям з інвалідністю з родин, що постраждали від війни в Україні, важкохворим самотнім пенсіонерам, що постраждали від воєнних дій, а також підтримує медичним обладнанням підопічні дитячі лікарні в Україні. Таким чином ви не просто візьмете участь у надзвичайно смачному проекті, а ще й зробите цей світ трішки кращим.

До того ж, хто знає, можливо, "Нямським" вдасться потрапити до Книги рекордів України за найбільшу кількість повторень назви бренду у соцмережах?... А ви можете не просто їм у цьому допомогти, але й стати частиною такого глобального дійства і увійти в історію.

Взяти участь у проекті можна буде з 23.03.2021 по 19.04.2021, а ось результати конкурсу та імена переможців будуть відомі 23.04.2021.

Чому варто випробувати фортуну і обов'язково взяти участь у челенджі? По-перше, це весело! За яких би ще обставин ви спробували свої сили в онлайн-скоромовці? По-друге, справді можна стати тим щасливчиком, який виграє багато подарунків від бренду. І по-третє, ви маєте чудову нагоду бути причетними до благодійності. Швидше спробуйте свої сили в челенджі, використайте маску в Instagram @tmglobino, а також не забудьте перевірити, чи ви виконали усі умови конкурсу. 

Дізнавайся #скільки в тобі Нямських та вигравай круті подарунки, бо щось нам підказує, що пощастить саме тобі! 

Реклама 

Подписаться Подписаться

Сейчас читают

Последние новости