Ретро-естетика та фемінізм: не пропустіть відкриття персональної виставки художниці Pazza Pennello "Absolute'n'Equal"

Ретро-естетика та фемінізм: не пропустіть відкриття персональної виставки художниці Pazza Pennello "Absolute'n'Equal"

5 червня о 17:00 у Виставковій залі музею ім. Олександра Білого за адресою Проспект Миру, 30 відбудеться офіційне відкриття виставки "Absolute'n'Equal" молодої сучасної художниці Pazza Pennello.

Оценка
- 4.5 из 5 возможных на основе 2 голосов

Pazza Pennello — українська художниця. Живе і працює в Києві та Чорноморську. З 2012 року вона представляла свої роботи на персональних та групових виставках, її твори є частиною приватних колекцій в Україні, Франції, Швейцарії, Бразилії та США.

Художниця Pazza Pennello працює з темами фемінізму і радянського минулого. Експериментує із різними техніками та медіа.

Ретро-естетика та фемінізм: не пропустіть відкриття персональної виставки художниці Pazza Pennello "Absolute'n'Equal" - фото №1

Експозиція виставки "Absolute'n'Equal" складається з робіт циклів "Кімнати абсолюту" й "Не має різниці". Їх сутність обігрується та міксується в назві виставки з формою музичного терміну "рок'н'рол", щоб відобразити тяжіння художниці до ретро-естетики і стилю феміністичного поп-арту. Втеча з великого міста до рідного провінційного Чорноморська, добровільна самоізоляція в майстерні, екзистенційні пошуки й рефлексії Pazza Pennello — усе це втілилось у виважені, масштабні полотна.

Ретро-естетика та фемінізм: не пропустіть відкриття персональної виставки художниці Pazza Pennello "Absolute'n'Equal" - фото №2

Спеціальний запрошений гість відкриття виставки — Олена Андрейчикова — перекладачка, письменниця, сценаристка, журналістка, радіоведуча. Олена виступить із частиною концертної програми іронічних читань "Ніжні виживуть" в підтримку своєї останньої книжки. Обкладинкою до книжки стала картина Pazza Pennello, котру письменниця спеціально надала для виставки "Absolute'n'Equal".

Ретро-естетика та фемінізм: не пропустіть відкриття персональної виставки художниці Pazza Pennello "Absolute'n'Equal" - фото №3

Концертна програма пройде під музичний супровід піаністки Ірини Деміденко. У гостей також буде можливість придбати книгу "Ніжні виживуть" та отримати автографи авторок.

Не пропустіть: коли вийде в прокат комедія "Школа хороших дружин" з Жульєт Бінош?

Фото: прес-служба

Подписаться Подписаться
Новости партнеров

сейчас читают

Последние новости