Група BrainStorm готує свій перший мюзикл "Рік без календаря": подробиці

Група BrainStorm готує свій перший мюзикл "Рік без календаря": подробиці

Сьогодні стало відомо, що група BrainStorm готує свій перший мюзикл "Рік без календаря". Все, що варто знати про подію, читайте у нашому матеріалі.

Оценка
- 4.5 из 5 возможных на основе 2 голосов

Група BrainStorm напередодні виходу нового альбому "Рік без календаря" зробить спеціальний показ свого першого однойменного мюзиклу. Робота над ним йшла кілька місяців в спеціальному павільйоні, де музиканти наживо виконували свої нові пісні.

Ренарс Кауперс відзначає:

BrainStorm мюзикл рік без календаря

"Рік без календаря" — дуже точна фраза, яка символізує час. Зазвичай в моєму щоденнику не вистачає вільного місця, а в 2020 темп сповільнився, календар спорожнів, і з'явилися нові пісні.

Мультимедійні декорації, яскрава драматургія, потужний продакшн, професійні танцюристи, неоновий грим, акробати і навіть живий кінь — BrainStorm приготували велике аудіо-візуальне шоу. Спеціальним гостем концерту став актор Олександр Петров, з яким група нещодавно випустила спільну пісню "Мій Місяць".

BrainStorm мюзикл рік без календаря

В сет-лист концерту увійшли вже відомі сингли з нового альбому — Feels, "Каруселі" та "Мій Місяць", а також абсолютно нові треки і пісні латиською мовою Footsteps", "За стіною", "Tur, kur Dievakamanasslīd", "Dzelzceļnieks".

Мюзикл "Рік без календаря" відбудеться 21 жовтня о 21:00 на майданчику Lookport. У продажу квитки різних форматів: "вхідний", квиток з Meet'n'Greet в Zoom і квиток + новий альбом на вінілі з автографами групи.

BrainStorm мюзикл рік без календаря

Прямо зараз на сайті Lookport і в соціальних мережах групи можна подивитися тизер і backstage фото зі зйомок мюзиклу. Сценографом і режисером шоу виступив барабанщик BrainStormКаспарс Рогу, який раніше зняв для групи кліпи Feels, "Вітер", Wonderful Day, Thunder Without Rain, а також ряд документальних фільмів.

Каспарс Рога додає:

Це буде двічі прем'єра для BrainStorm — по-перше, сам формат, а по-друге, хлопці там вперше танцюють! Це для нас всіх справжній челлендж м хлопців треба було вмовити на танці, а мені потім змонтувати так, щоб зберегти кожну краплю цієї феєричної атмосфери — живої музики, танців і вокалу Ренарса. Вийшло круто!

Мюзикл "Рік без календаря" — це пошук нових жанрів і вихід за межі звичних форм. Аудиторію концерту складуть кілька десятків країн і сотні міст. Це великий експеримент і крок в майбутнє. У травні цього року група випустила свою першу книгу, роман-біографію "Ти не один" і тепер готова почати з чистого аркуша.

BrainStorm мюзикл рік без календаря

Коротко:

  • BrainStorm "Рік без календаря"
  • Новий альбом, новий концерт, новий формат
  • 21 жовтня, Lookport, 21:00
  • квитки ТУТ
BrainStorm мюзикл рік без календаря

Фото: пресслужба

Подписаться Подписаться
Новости партнеров

сейчас читают

Последние новости