Lipton вітає переможців конкурсу «Намалюй свою чашку!»

Lipton вітає переможців конкурсу «Намалюй свою чашку!»
Кожен з нас має в собі неабиякий творчий потенціал.

31 жовтня 2010 року ТМ Lipton оголосила конкурс, в якому міг взяти участь кожен, хто відчуває в собі потяг до творчості. Необхідно було лише розмалювати чашку з подарункового набору Lipton «Намалюй свою чашку!». Сфотографувати свою чашку та завантажити її зображення на сайт www.liptonart.net. I обов`язково запросити друзів голосувати за свою роботу.

Протягом двох місяців у конкурсі змагалися 71 авторів чашок. За їх роботи проголосували кілька десятків тисяч чоловік, і ось нарешті організатори конкурсу готові назвати переможців.

Визнання свого таланту та сучасні мобільні телефони отримують Лисий Юрій з міста Одеса, Бубнова Катерина з Донецька та Забуга Анатолій з Конотопу. Lipton вітає переможців та дякує всім, хто взяв участь у конкурсі, за їх натхнення.

Кожна з робіт, яка була представлена на конкурсі, - унікальна, і кожен з художників, без сумніву, заслуговує визнання. Але організатори вирішили окремо відзначити роботу Катерини Захваткіної з міста Першотравневська за чудовий стиль та актуальну тему та подарувати їй фірмовий чайний сервіз від ТМ Lipton.

Паралельно з конкурсом «Намалюй свою чашку!», на сайті www.liptonart.net проходив конкурс на кращі історії натхнення. Протягом двох місяців відвідувачі сайту розповідали свої історії. І тепер автори 20 найцікавіших отримають в подарунок чайні набори Lipton.

Організатори щиро вітають переможців і бажають їм натхнення та приголомшливих творчих успіхів. Чекайте на нові конкурси від ТМ Lipton!

Оценка
- 4.5 из 5 возможных на основе 2 голосов
Подписаться Подписаться
Новости партнеров

сейчас читают

Последние новости