Нескучные будни: куда пойти в Киеве на неделе с 23 по 27 сентября

Нескучные будни: куда пойти в Киеве на неделе с 23 по 27 сентября

Куда пойти в Киеве на неделе? Календарь на стене говорит, что пришла осень. Но разве это повод для грусти? Конечно, нет! Еще погода не собирается разочаровывать нас низкой температурой и проливными дождями, поэтому торопитесь наслаждаться долгими прогулками и летними террасами. Давайте выясним, какие интересные события есть в Киеве в будни с 23 по 27 сентября. Смотрите нашу афишу мероприятий в Киеве на неделю.

Оценка
- 4.5 из 5 возможных на основе 2 голосов

Город приготовил множество интересных событий с 23 по 27 сентября, которые помогут будням пройти ярче и быстрее. Если вы до этого момента не знали, чем себя занять — сейчас этот вопрос закроется. Мы выбрали мероприятия на каждый день недели для тех, кому лень отправляться на поиски самостоятельно.

Смотрите афишу самых интересных событий в Киеве на понедельник, вторник, среду, четверг и пятницу с 23 по 27 сентября.

Читать также Красиво и недорого: куда отправиться на уикенд со своей девушкой — советы от Анатолия Анатолича

Куда пойти на выходных в понедельник 23 сентябряГунтер фон Гагенс. Вселенная тела 

Что: В Киеве впервые везут всемирно известную выставку человеческих тел. Узнать о секретах человеческого тела и погрузиться в анатомическое путешествие можно будет в рамках шокирующей экспозиции BODY WORLDS — "Вселенная тела". 

Передвижную выставку, которую уже успели оценить более 49 млн. зрителей в Польше, Нидерландах, Китае, США, Канаде и других странах, можно будет увидеть с 31 августа по 31 октября в Киеве на ВДНХ. На примерах "живых" экспонатов зрители смогут проследить все изменения, происходящие с телом человека на протяжении жизни, разложить для себя по полочкам процессы физической жизнедеятельности, узнать о возможностях сохранения здорового организма на протяжении всей жизни.  

куда пойти на неделе в киеве

Где: ВДНХ на Глушкова

Когда: 31 августа — 31 октября, с 09:00 по 20:00

Сколько: От 350 до 400 грн

Куда пойти в Киеве во вторник 24 сентября: ArtCello Festival 2019

Что:  24 вересня у Національній філармонії України відбудеться другий день ArtCello Festival 2019. ArtCello Festival виник у червні 2018 року в Україні. Він є аналогом таких відомих міжнародних віолончельних фестивалів, як Super Cello (Китай), Cello Biennale Amsterdam (Голландія), Kronberg Cello Festival (Німеччина) й не лише. Автор проекту, засновник цього міжнародного віолончельного фестивалю — професор Вищої школи музики Женева-Невшатель та Вищої школи мистецтв в Берні, віолончеліст Денис Северин (Швейцарія). За його словами, ArtCello Festival поєднує віолончелістів із різних країн та дає можливість українській публіці почути представників міжнародної віолончельної еліти. ArtCello Festival 2019 триватиме до 29 вересня: 22-го вересня відкриється в Одесі, а після київського концерту продовжиться в Дніпрі й Харкові.

куда пойти в киеве 24 сентября

Где: Национальная филармония

Когда: 24 сентября, 19:00

Сколько: От 210 до 400 грн

Куда пойти в Киеве в среду 25 сентября: Тестостерон або Пір Духа

Что: Це унікальний спектакль не схожий на інші спектаклі "Чорного Квадрата". На нього варто приводити друзів-іноземців, тому що він буде зрозумілий навіть тим, хто не знає по-нашому ні єдиного слова. У ньому є і повністю німі етюди, і танці, і веселі монологи, і масові сцени. Це суцільна експресія, безжально оголені емоції, фонтан позитиву і самогубної іронії. Після перегляду вистави виникає сильна жаль з приводу того, що все так швидко закінчилося.

куда пойти в среду в Киеве

Где: Caribbean Club Concert Hall

Когда: 25 сентября, 20:00

Сколько: От 150 до 350 грн.

Куда пойти в Киеве на четверг 26 сентября: трио "Immersio"

Что: 26 вересня у Національній філармонії України виступить віденський ансамбль "Trio Immersio". Звучатимуть твори Дмитра Шостаковича, Франца Шуберта та Золтана Алмаші. Trio Immersio — віденський ансамбль, який складається з музикантів із Грузії, Сербії та України. 2013 року саме спільний інтерес до традиції віденської камерної музики поєднав скрипальку Віру Жук, віолончеліста Неманя Станкович та піаністку Маріам Вардзелашвілі. І вже через два місяці після заснування музиканти виграли приз Suzuki-Enami Foundation на конкурсі Fidelio 2013 року. Відтоді отримали низку нагород і призів. Ансамбль є постійним учасником міжнародних фестивалів, виступає на найпрестижніших сценах світу.

куда пойти в киеве 26 сентября

Где: Национальная филармония

Когда: 26 сентября, 19:00

Сколько: От 70 до 350 грн

Куда пойти в Киеве 27 сентября: Виставка ARTEFACT Chernobyl 33

Что: в Україні стартує масштабна міжнародна культурна подія, присвячена Чорнобилю, — медіа-арт виставка ARTEFACT: Chernobyl 33 на Річковому вокзалі. На ній будуть представлені роботи сучасних українських і визнаних міжнародних художників та артистів, які працюють з технологіями VR, AR, параметричної архітектури, лазерними і проекторними інсталяціями.

Вхід на виставку ARTEFACT: Chernobyl 33 — вільний. Це можливість переосмислити трагедію і роль Чорнобильської катастрофи в житті кожного та в минулому української нації.

Що це було? Пропаганда і замовчування призвели до найбільшої екологічної катастрофи і коштували життя і здоров'я наших сімей. Що з нами стало після? Нас стравили, обдурили, змусили замовкнути і забути... Ми, переживши таку трагедію, навіть сьогодні не знаємо, як захистити себе і своїх дітей від радіації. І це наслідки глобальної інформаційної катастрофи.

Головне завдання ARTEFACT: Chernobyl 33 — мовою сучасного мистецтва розповісти про інформаційну трагедію Чорнобильської катастрофи і провести свого роду сеанс арт-терапії для української нації. Щоб переосмислити подію, вийти з ролі жертв і сміливо заявити: "Ми — не жертви, ми — герої, які пережили катастрофу і стали щитом для всієї Європи".

ARTEFACT: Chernobyl 33 об'єднує в собі нові технології сучасного мистецтва. Це пізнавальний і захоплюючий проєкт, який дозволяє відвідувачам не тільки дивитися на експонати, а й стати безпосереднім учасником дійства. Саме тому виставка не має вікових обмежень: тут буде цікаво і дітям, і дорослим. ARTEFACT: Chernobyl 33 — свого роду віртуальний портал в Чорнобиль, де в ролі машини часу — нові технології та арт. А хто з нас не мріяв про таку подорож?

Офіційне відкриття ARTEFACT: Chernobyl 33 відбудеться 26 вересня на столичному Річковому вокзалі. А вже з 27 вересня по 6 жовтня медіа-арт виставка буде працювати кожен день з безкоштовним входом з 11:00 до 21:00.

артефакт чернобыль

Где: Річковий вокзал. Поштова площа, 3

Когда: С 27.09 по 6.10; 12:00 до 21:00

Сколько: Свободный вход

Куда пойти в Киеве 27 сентября: Гамлет

Что: Премьера.

куда пойти в киеве  27 сентября

Где: Новый театр на Печерске

Когда: 27 сентября, 19:00

Сколько: От 180 грн

Уверены, вам не придется скучать на этой неделе!

Вам будет интересно: выходные и праздники в 2019 году в Украине и мире

Подписаться Подписаться
Новости партнеров

сейчас читают

Последние новости