Збільшення грудей у клініці Максима Іванчука на прикладі екс-солістки гурту "Гарячий шоколад" Катерини Раскової

Збільшення грудей у клініці Максима Іванчука на прикладі екс-солістки гурту "Гарячий шоколад" Катерини Раскової

У клініці пластичного хірурга Максима Іванчука операція зі збільшення грудей вважається однією з найпопулярніших і найбільш затребуваних. Щомісяця до лікаря звертаються сотні пацієнтів з України та країн Європи, щоб змінити форму і розмір молочних залоз.

Оценка
- 4.5 из 5 возможных на основе 2 голосов

За словами Максима Сергійовича, більше 60% усіх операцій в клініці припадають на маммопластику. До нього приходять пацієнти з різними проблемами та бажаннями. Комусь необхідно зробити підтяжку грудей після вагітності і годування, когось не влаштовує розмір грудей, а комусь просто не подобається форма молочних залоз.

Пластичний хірург Максим Іванчук використовує на практиці грудні імпланти фірми Motiva. На сьогоднішній день вони вважаються найбільш безпечними та довговічними. На відміну від ендопротезів старого покоління, нові імпланти не потрібно міняти по закінченню певного періоду часу. Вони служать пацієнтові до тих пір, поки у нього не з'явиться бажання знову змінити розмір або форму грудей. Силіконові імпланти бувають двох розмірів: круглі і краплеподібні. Перші використовують в тих випадках, коли пацієнту необхідно збільшити груди і створити ефект пуш-апу. Краплеподібні розроблені спеціально для тих дівчат, що хочуть збільшити груди, зберігши при цьому їх анатомічну форму. Такі ендопротези роблять груди максимально природними і привабливими.

Саме таку форму ендопротезів воліла виборати Катерина Раскова — модель і колишня солістка популярної групи "Гарячий шоколад". Дівчина звернулася до Максима Сергійовича з проханням збільшити розмір грудей з максимально природним ефектом. Доктор врахував усі побажання співачки і провів успішну операцію. Фотографією зі щасливою пацієнткою пластичний хірург поділився на своїй сторінці в Instagram.

Клініка Іванчука Максима: збільшення грудей Катерини Раскової

Як бачимо, нові груди екс-виконавиці виглядають природно і привабливо. Вона неодноразово писала пости в соціальних мережах про те, чому вибрала саме цього доктора і його клініку. У середньому операція з маммопластики триває близько години, а іноді і менше. Після проведення процедури пацієнтка може 1-2 дні залишатися в клініці, після чого вирушати на домашню реабілітацію. Протягом перших місяців відновлення необхідно носити спеціальну компресійну білизну, відмовитися від занять спортом, вживання алкоголю і куріння. Остаточний результат збільшення грудей помітний через 12 місяців.

Реклама

Подписаться Подписаться
Новости партнеров

сейчас читают

Последние новости