У Києві відбувся фінал проєкту Ukrainian New Fashion Days 2020: як це було?

У Києві відбувся фінал проєкту Ukrainian New Fashion Days 2020: як це було?

Українська мода, як і мода в усьому світі, зараз переживає кризу. Але будь-яка криза дає поштовх для чогось нового. Так, проєкт Ukrainian New Fashion Days 2020 продемонстрував європейським ЗМІ, байєрам та споживачам креативну складову, потенціал і свіжий погляд на молоді українські бренди.

Оценка
- 4.5 из 5 возможных на основе 2 голосов

6 українських брендів були обрані міжнародним журі з-поміж 130 учасників проєкту Ukrainian New Fashion Days 2020. Упродовж кількох місяців фіналісти проєкту пройшли непростий шлях відбору, консультацій з іноземними експертами моди й презентували свої роботи Україні та світу у форматі ZOOM-catwalk. 

Заключний показ відбувся 16 жовтня о 12:00 у Pochayna Event Hall.

 

Менторами проєкту стали міжнародні експерти-практики:

  • Adrien Bortotto дизайнер будинку моди Christian Dior Couture, більше 12 років досвіду у luxury fashion, у тому числі Lacoste Operations.
  • Kateryna Karmachova — менеджер по роботі з клієнтами Східної та Західної Європи в Maison LANVIN із комерційним досвідом у SAINT LAURENT, Alexander Wang, Celine, Stella McCartney, Yves Salomon. З дизайнерським досвідом у BALENCIAGA, Rue du Mail від Martine Sitbon та персональною лінією виробів зі шкіри.
  • Maud Pupato — працює у відділі купівлі всесвітньо відомої мережі універмагів Printemps із досвідом продажів у luxury та дизайнерських брендах Marc Jacobs, Alexander Wang, ISABEL MARANT.

Бренди, які пройшли у фінал

У показі прийняли участь 6 брендів фіналістів проєкту Ukrainian New Fashion Days 2020. Символом, що об’єднує усіх фіналістів, стала корона, кожна грань котрої має визначальну рису бренда. Спробуйте цю маску в Інстаграмі

  • 7/11. Це авторський стрітвеар для тих, хто прагне виглядати актуально, але при цьому не як всі. Частина моделей представлені в форматі унісекс. Тепер він і вона зможуть мінятися улюбленими речами, дарувати їх одне одному і одягатися в одному стилі без меж. Основа лінійки щільні сорочки оверсайз з фірмовими деталями, штани-банани і експерименти з денімом в техніці печворк.
 
  • Don’t look. Це ексклюзивний бренд жіночої білизни та купальників із принтами, ручною вишивкою, декоративними техніками.  Клієнтка бренду — жінка будь-якого віку, яка любить та цінує себе, обожнює своє тіло незалежно від комплекції. Вона любить дизайнерські речі, орієнтується на комфорт та унікальний дизайн.
  • Pure One. Цей бренд  це ода природі і жінці, її надихаючій творчій силі, яка здатна зрушити гори. Створений для жінок, що перетворюють простір навколо себе і своєю добротою, теплою посмішкою відкривають серця та змінюють світ на краще.
 
  • e.p.p.s design. Колекція об'єднала минуле і майбутнє, грубе і тонке, ніжне і жорстке — єдність протилежностей. У крої присутні безліч прямих і діагональних ліній. При загальному трохи "грубуватому" силуеті  безліч дрібних деталей, які становлять основу колекції.
  • PANOVE. Мінімалізм і комфорт у скандинавському стилі, уміння насолоджуватися життям і відмова від надмірностей на користь якості  ось основні цінності, які характеризують бренд. Сприйняття природи, людей, різноманіття форм, що трансформується у створення образів одягу від бренду PANOVE.
 
  • Gorsset. Натхненням для створення бренду та колекції став традиційний український одяг, а саме: його  функціональність, сакральність, символіка, яка обумовлена традиційним баченням світу українців та його актуальністю.

Ми раді, що цього року сектор дизайну та моди представлений дуже різноманітними проєктами: від свідомого споживання до популяризації традиційного українського одягу. Приємно усвідомлювати, що деякі з наших переможців у час кризи, спричиненою карантином та пандемією коронавірусу, зможуть допомогти своїм колегам, представникам галузі, утриматись на плаву і стати відомими за кордоном. Саме таким є проєкт Ukrainian New Fashion Days 2020, за результативність якого будемо щиро вболівати.

— говорить Юлія Федів, виконавча директорка Українського культурного фонду.

Окрім того, в рамках phygital-шоу пройшли такі покази VI International Designers Contest New Fashion Zone, Phygital Show Ukrainian New Fashion Days 2020, та показ фіналістів FrankfurtStyleAwards 2020

Проєкт Ukrainian New Fashion Days 2020 був організований з метою показати європейським ЗМІ, байєрам та споживачам перспективні українські бренди. Це чудова можливість для розвитку вітчизняної моди. Всі бренди, які пройшли у фінал, змогли доповнити свої знання, поліпшити колекції і підготувати свій вихід на світову арену моди.

Не пропустіть: Avon запустили нову іміджеву кампанію і провели масштабне опитування українок

Подписаться Подписаться
Новости партнеров

сейчас читают

Последние новости