Гороскоп на березень 2021 року: протилежності притягуються тільки у магнітів, яким не потрібно мати щось спільне

Гороскоп на березень 2021 року: протилежності притягуються тільки у магнітів, яким не потрібно мати щось спільне

Гороскоп на березень 2021 від HOCHU.ua каже, що цей місяць може стати початком нового етапу життя. У перший весняний місяць очікуються позитивні зрушення в багатьох сферах життя як кожної людини окремо, так і всього світу в цілому.

Оценка
- 3.58 из 5 возможных на основе 24 голосов

Астропрогноз для всіх знаків Зодіаку на березень 2021 обіцяє, що відбудуться важливі астрологічні події. Гарний час для ділових поїздок, переговорів, які передбачають швидкі висновки і рішення, а також для рекламних акцій, поширення інформації.

Також підписуйтесь на наш щоденний Telegram-канал гороскопів.

гороскоп на березень 2021

ГОРОСКОП НА БЕРЕЗЕНЬ 2021 ДЛЯ ОВНІВ

Астропрогноз для Овнів на березень 2021 радить заздалегідь забезпечити собі ту необхідну інерцію, завдяки якій долається життєвий штиль. Енергія, завдяки якій ви чудово стартуєте на початку березня, може вичерпатися до середини місяця. Не дозволяйте іншим втручатися у ваше особисте життя.

Якщо вас щось засмутить в середині місяця, не соромтеся поплакати. Зі сльозами вас покине негативна енергія, звільняючи місце для чистого потоку. В кінці березня не варто давати обіцянки. Є ймовірність того, що ви не зможете їх стримати.

ГОРОСКОП НА БЕРЕЗЕНЬ 2021 ДЛЯ ТЕЛЬЦІВ

Зірки для Тельців на березень 2021 говорять, що в перший місяць весни від вас буде потрібно серйозне осмислення своїх можливостей. Сумлінність і самовідданість гідні великих похвал, саме такими і залишайтеся, в які б рамки вас не заганяла доля.

Місяць обіцяє вам збільшення доходів, але зовсім не випадково. Всі досягнення є результатом виключно вашої наполегливої ​​праці. Якщо хочете, щоб успіх не зіграв з вами злий жарт, намагайтеся завжди тверезо дивитися на речі. Не переоцінюйте матеріальні блага.

ГОРОСКОП НА БЕРЕЗЕНЬ 2021 ДЛЯ БЛИЗНЮКІВ

Місяць для Близнюків на березень 2021 говорить, що починається ідеальний час для спілкування, переговорів, дискусій. Свіжий вітер весни — та сама стихія, якої давно не вистачало. Відчуєте готовність до змін у всіх сферах життя. І тільки потім вони почнуть відбуватися. Видаліть трохи часу своєму культурному розвитку. Театри, музеї, виставки — вибір за вами, проте, знайте, що таке проведення часу обов'язково піде вам на користь і приємно урізноманітнить дозвілля.

В особистому житті вас чекають приємні відкриття. Кохана людина може зробити несподіваний сюрприз. Якщо ви самотні, то можете несподівано зустріти людину, яка буде для вас багато означати.

гороскоп на березень 2021

ГОРОСКОП НА БЕРЕЗЕНЬ 2021 ДЛЯ РАКІВ

Загальний гороскоп для Раків на березень 2021 говорить, що в першу чергу вам слід заручитися підтримкою Білого Металевого Бика. Він уже зайняв свій трон управителя року і має намір віддавати накази. Не ігноруйте знаки згори, вони вам дані не просто так.

Любовний гороскоп попереджає Раків, які перебувають у відносинах, що потрібно бути обережними: є небезпека викликати напад ревнощів у своєї половинки. Швидше за все, це станеться випадково, проте скандал може розгорітися неабиякий. Якщо ви вирішили підкинути дров у ваш вогнище любові, то тільки не в такий спосіб!

ГОРОСКОП НА БЕРЕЗЕНЬ 2021 ДЛЯ ЛЕВІВ

Астропрогноз для Левів на березень 2021 говорить, що єдине, що може пригасити нескінченний потік тепла і енергії, так це бажання філософського осмислення як всього світового устрою, так і своїх дій в світі. Не йдіть з головою в роздуми сенс життя. Відчуєте небувале тепло і підтримку другої половинки.

Любовний гороскоп для Левів на березень 2021 радить в особистих відносинах більше часу приділяти своїм рідним. Також задумайтеся над тим, скільки часу ви приділяєте сім'ї і найдорожчим людям. Пора відкласти роботу, замінюючи її на спілкування з коханими і близькими.

ГОРОСКОП НА БЕРЕЗЕНЬ 2021 ДЛЯ ДІВ

Зірки для Дів на березень 2021 попереджають, що розчарування може накрити з головою, а там вже і до депресії зовсім недалеко. Залишається шукати розради на плечі представника сильної статі. Намагайтеся відволікатися від негативного впливу з боку і уникати спілкування з енергетичними вампірами.

У любовних відносинах вам варто перестати бути егоїстом. Точно так, як вас дратують чужі недоліки, також і ваші можуть не давати спокою коханій людині, але він закриває на них очі. Те ж саме потрібно навчитися робити вам.

гороскоп на березень 2021

ГОРОСКОП НА БЕРЕЗЕНЬ 2021 ДЛЯ ВАГІВ

Зодіак для Терезів на березень 2021 радить попрацювати над своїм стилем і зовнішнім виглядом, вам варто бути більш елегантними, навіть якщо це не настільки зручно, як рвані джинси і кеди. В останніх числах місяця ваші фінансові справи будуть набирати обертів. Однак, це буде не результатом вашої важкої роботи, а, навпаки, дасться вам легко.

Любовний гороскоп для Терезів на березень 2021 говорить, що в березні одиноких знаків чекає несподіваний прояв симпатії від вашого знайомого. Якщо не будете відчувати взаємності, то не тягніть з відповіддю.

ГОРОСКОП НА БЕРЕЗЕНЬ 2021 ДЛЯ СКОРПІОНІВ

Місяць для Скорпіонів на березень 2021 говорить, що ви, як ніхто інший, чекали кінця зими і, нарешті, прийшла довгоочікувана весна. Сніг тане, все навколо розквітає, і ви готові радіти разом з пташками, які щебечуть під вікном. Перший весняний місяць може не на жарт закрутити вам голову, але потрібно залишатися раціональними і не втрачати пильність.

Любовний гороскоп для Скорпіонів на березень 2021 говорить, що якщо у вас є близька людина або недавно з'явився коханий, то дізнайтеся, чим він захоплюється, і спробуйте розділити його захоплення. Навіть якщо це те, що вам взагалі не цікаво (садівництво, ремонт машин або шахи), близькість інтересів зробить вас ближчими один для одного.

ГОРОСКОП НА БЕРЕЗЕНЬ 2021 ДЛЯ СТРІЛЬЦІВ

Загальний гороскоп для Стрільців на березень 2021 говорить, що внутрішній стрижень допоможе залишатися на висоті. Ваші сили виявляються могутнішими і конструктивнішими того, що пропонує суспільство. Ви зігріваєте світ, але постарайтеся, щоб він не заморозив вас!

Любовний гороскоп для Стрільців говорить, що вам варто бути терплячими до своєї коханої людини. Якщо вам здається, що ви занадто різні, то знайдіть в цьому позитив. Адже це можливість дізнатися щось нове і навчити чомусь свою другу половинку.

гороскоп на березень 2021

ГОРОСКОП НА БЕРЕЗЕНЬ 2021 ДЛЯ КОЗЕРОГІВ

Астропрогноз для Козерогів на березень 2021 говорить, що вам потрібно взяти себе в руки, проявивши розсудливість і обережність. Сміливо йдіть вперед, залишаючи позаду труднощі, і успіх не змусить себе довго чекати. Початок місяця пролетить дуже швидко, але буде несказанно плідним.

Любовний гороскоп на березень каже, що після двадцятих чисел ви можете отримати несподівано приємну звістку від близьких людей. Кохана людина готує вам приємний сюрприз, так що, не Восьмим березня єдиним. Не забувайте виконувати обіцяне.

ГОРОСКОП НА БЕРЕЗЕНЬ 2021 ДЛЯ ВОДОЛІЇВ

Зірки для Водоліїв на березень 2021 говорять, що початок весни піднесе вам несподівані сюрпризи. У вас з'явиться можливість проявити себе в чомусь новому, про що раніше навіть не думали. Бережіть чужі секрети, якщо не хочете, щоб викрили ваші.

Середина місяця порадує Водоліям сюрпризом на роботі. Можливо, ви давно вже метіте на високий пост або просите про надбавку. Саме зараз зірки прихильні до вас, так що підсильте свою активність, і ви обов'язково досягнете бажаного.

ГОРОСКОП НА БЕРЕЗЕНЬ 2021 ДЛЯ РИБ

Зодіак для Риб на березень 2021 говорить, що вам пора випустити за свободу своїх внутрішніх монстрів. Перший весняний місяць обіцяє вам різноманітність у всьому: від особистого життя і до кар'єрних злетів. Не зловживайте хорошим ставленням людей до себе. Всьому має бути міра.

В середині місяця у Риб з'явиться шанс заробити гроші за допомогою додаткової роботи. Вам можуть запропонувати підробіток, пов'язану з творчістю. Місяць радить вам прийняти пропозицію. Ви нічого не втратите, а лише отримаєте і фінансову та матеріальну користь.

Также не пропустите: Лунный календарь стрижек на март 2021 года

Подписаться Подписаться
Материалы по теме:
Новости партнеров

сейчас читают

Последние новости