Гороскоп на тиждень з 13 по 19 липня: щоб зцілити страждання, потрібно пережити його повністю

Гороскоп на тиждень з 13 по 19 липня: щоб зцілити страждання, потрібно пережити його повністю

Гороскоп на тиждень з 13 по 19 липня на сайті HOCHU.ua каже, що на небі спадний Місяць. Гарний час для виконання будь-яких спільних завдань. Скооперуйтеся з близькими людьми, і разом ви досягнете високих результатів. Поодинці ж вам навряд чи вдасться досягти того ж.

Оценка
- 4.17 из 5 возможных на основе 18 голосов

Гороскоп на тиждень з 13 по 19 липня попереджає, що втручання оточуючих в ваш внутрішній світ в цей період краще обмежити. Якщо хтось йде з вашого життя, не тримайте його. До кінця тижня добре довести до кінця всі справи, які залишилися недоробленими.

Також підписуйтесь на наш щоденний Telegram-канал гороскопів.

Гороскоп на тиждень з 13 по 19 липня для Овнів:

Гороскоп для Овнів на тиждень говорить, що в цей період ви зможете похвалитися відмінним самопочуттям. Не лінуйтеся в роботі, адже саме зараз перед вами можуть відкритися широкі перспективи. Попереду дуже сприятливий період, який надихне і подарує нові надії.

Любовний гороскоп для Овнів на тиждень говорить, що в цей час все буде спокійно і сприятливо. Пора планувати активне спільне дозвілля з коханою людиною. Не обов'язково шукати дорогі курорти, не гірше можна відпочити з друзями біля басейну чи річки.

Гороскоп на тиждень з 13 по 19 липня для Тельців:

Астропрогноз для Тельців на тиждень попереджає, що на роботі на вас можуть навантажити додаткових обов'язків, у той час як вдома доведеться відстоювати свої інтереси. Може здатися, що навіть серед людей ви опинилися зовсім самотні. Женіть геть депресивні думки і не смійте себе жаліти! Намагайтеся просто частіше усамітнюватися і займатися тим, що надихає. Прийшла пора позначити межі і не пускати в свій світ зайвих людей.

Любовний гороскоп на тиждень для Тельців каже, що не можна нічого і нікого ідеалізувати. Всі ми люди, і всі маємо недоліки. Не намагайтеся переробляти другу половинку. Якщо не можете прийняти недоліки іншої людини — звільніть її і звільнитеся самі.

гороскоп на тиждень

Гороскоп на тиждень з 13 по 19 липня для Близнюків:

Зірки для Близнюків на тиждень говорять, що в цей період в досягненні кар'єрних висот будуть заважати перешкоди особистого характеру. Буде сумно, але краще не зациклюватися на переживаннях, а почати заробляти гроші. Вчасно закритий рот на діловій зустрічі допоможе запобігти серйозному скандалу з розголосом.

Любовний гороскоп для Близнюків на тиждень говорить, що не передбачається особливих змін. Може здатися, що партнер вас ігнорує, але не потрібно на нього злитися. Незабаром ви зрозумієте, що коханою людиною рухає любов і турбота про вас. Будьте мудрими і нікому не нарікайте на рідних.

Гороскоп на тиждень з 13 по 19 липня для Раків:

Зодіакальний прогноз для Раків на тиждень говорить, що в даний період — сприятливий для планування вагітності для сімейних пар. Не бажано розповідати про свої плани не найближчим людям. Також варто звернути увагу на роботу своїх колег і підлеглих. Можливо, кимось буде неправильно розцінено ваше доручення.

Любовний гороскоп на тиждень для Раків каже, що не варто ревнувати свою кохану людину і весь час підозрювати її в невірності і нещирості по відношенню до вас. Партнер дійсно вас обожнює і не думає ні про кого, окрім вас. Побалуйте його вишуканим десертом.

Гороскоп на тиждень з 13 по 19 липня для Левів:

Місяць для Левів на тиждень говорить, що може здатися, ніби люди навколо, немов з ланцюга зірвалися. Але придивіться, адже їхня поведінка — відображення ваших дій. Як тільки почнете проробляти роботу над помилками, помітно покращаться взаємини у всіх сферах життя. Прийде великий грошовий прибуток, і ви вже знаєте, на що потратите кошти.

Любовний гороскоп для Левів на тиждень говорить, що прийшов час крутих змін в особистому житті. Якщо хочете перевести свої відносини з коханою людиною на новий рівень, то нема чого більше відкладати. Впевненим кроком рухайтеся вперед до поставленої мети.

гороскоп на тиждень

Гороскоп на тиждень з 13 по 19 липня для Дів:

Загальний гороскоп для Дів на тиждень говорить, що тиждень ідеально підходить для удосконалення простору навколо. В будинку займіться створенням затишку і тепла, це необхідно не тільки вам, але і вашим домочадцям. Не турбуйтеся про фінансову нестабільність, все владнається найближчим часом.

Любовний гороскоп на тиждень для Дів радить робити те, що велить серце. Якщо вирішили заводити дітей, значить, ваш час дійсно прийшов. Не слухайте порад людей, яким не довіряєте. Приймайте рішення, опираючись на думку своєї другої половинки.

Гороскоп на тиждень з 13 по 19 липня для Терезів:

Астропрогноз для Терезів на тиждень говорить, що все в житті взаємопов'язано і логічно: чим більше працьовитості ви будете проявляти в даний період, тим більше високими виявляться результати. Самопочуття набагато покращиться, але не варто різко прийматися за важку фізичну працю. В кінці тижня не уникнути приємного спілкування з родичами.

Любовний гороскоп на тиждень для Терезів говорить, що вам варто бути більш м'якими і витривалими. Перестаньте дорікати партнеру і закидати його скаргами і невдоволенням. Пора поговорити відверто на теми, які хвилюють вас обох.

Гороскоп на тиждень з 13 по 19 липня для Скорпіонів:

Зірки для Скорпіонів на тиждень говорять, що цей тиждень ідеально підходить для кар'єрних звершень. На роботі постарайтеся показати свої організаційні здібності найкращим чином, продемонструйте, як вмієте згуртовувати колектив, і незабаром почуєте привабливу пропозицію від шефа. Вірте в свої можливості, хто б не сунув вам палиці в колеса.

Любовний гороскоп на тиждень для Скорпіонів каже, що ваш темперамент може зводити з розуму і доводити до істерики вашого партнера. Перш за все, ви повинні повністю розібратися в собі, тоді стане ясно, як потрібно діяти на любовному фронті. Не варто брехати і перебільшувати.

гороскоп на тиждень

Гороскоп на тиждень з 13 по 19 липня для Стрільців:

Зодіак для Стрільців на тиждень попереджає: є ймовірність, що один із близьких друзів вчинить нечесно по відношенню до вас. Не поспішайте мстити — не встигнете й оком моргнути, як життя само покарає кривдника. Довіряйте своїм внутрішнім інстинктам, ви рухаєтеся в потрібному напрямку, незважаючи на те, що хтось наполегливо намагається збити вас зі шляху.

Любовний гороскоп для Стрільців на тиждень говорить, що ваші думки будуть поглинені кар'єрою і роботою. Потрібно трохи пригальмувати, бо кохана людина заслуговує на увагу і підтримку. Перестаньте обвинувачувати близьких в їх недосконалості.

Гороскоп на тиждень з 13 по 19 липня для Козерогів:

Місяць для Козерогів на тиждень говорить, що доведеться проявити комунікабельність і дружелюбність, незважаючи на те, що співрозмовник не завжди буде вам приємний. Будьте допитливі в цей час: всім цікавтеся, все запам'ятовуйте, — незабаром це дуже допоможе. У другій половині тижня почнуться приємні клопоти, пов'язані з відпочинком на вихідних.

Любовний гороскоп для Козерогів на тиждень говорить, що ви все частіше будете обговорювати з коханою людиною поповнення в родині. Якщо є необхідність, то зверніться за консультацією до фахівців. Немає сумнівів не довіряти другій половинці.

Гороскоп на тиждень з 13 по 19 липня для Водоліїв:

Загальний гороскоп для Водоліїв на тиждень говорить, що можливі загострення хронічних захворювань і поява нових хвороб. Не соромтеся розповідати про свої переживання близьким людям, вам потрібна підтримка. Друга половина тижня буде дуже прибутковою як в плані нових знайомств, так і в фінансовому.

Любовний гороскоп для Водоліїв на тиждень говорить, що час від часу можуть виникати розбіжності з коханою людиною, але конфлікти швидко будуть згладжуватися. Намагаємось не домінувати і не вказувати близькій людині, що і як їй робити.

гороскоп на тиждень

Гороскоп на тиждень з 13 по 19 липня для Риб:

Астропрогноз для Риб на тиждень говорить, що зараз сприятливий період для невеликих змін. Якщо мрієте поміняти роботу, то більш вдалого періоду не знайдете. У ваших руках всі карти, тому геть сумніви! Страх не повинен туманити ваш розум.

Любовний гороскоп для Риб на тиждень говорить, що потрібно подбати про те, щоб ваша друга половинка менше нервувала і хвилювалася через ваше самопочуття. Проявіть лідерські якості і візьміть ініціативу в стосунках в свої руки. Менше питань — більше рішень.

Також не пропустіть: місячний грошовий календар на липень 2020

Подписаться Подписаться
Новости партнеров

сейчас читают

Последние новости