Гороскоп на тиждень з 20 по 26 липня: ми не допоможемо людям, роблячи за них те, що вони могли б зробити самі

Гороскоп на тиждень з 20 по 26 липня: ми не допоможемо людям, роблячи за них те, що вони могли б зробити самі

Гороскоп на тиждень з 20 по 26 липня на сайті HOCHU.ua каже, що 20 липня — на небі Молодик. У цей день багатьох представників знаків наздожене хандра. Непростий час для людей з хронічними захворюваннями.

Оценка
- 3.69 из 5 возможных на основе 13 голосов

Поки настрій залишає бажати кращого, займіться рутинними справами. Така робота не дуже вас обтяжать, але займе думки. З 21 по 26 липня — зростаючий Місяць. Ідеальний період для того, щоб дізнатися щось нове. Може, це буде підвищення кваліфікації, а може, просто цікава прочитана книга. Подумайте, чому ви змогли б навчитися, що дізнатися, і дерзайте!

Також підписуйтесь на наш щоденний Telegram-канал гороскопів.

Гороскоп на тиждень з 20 по 26 липня для Овнів:

Гороскоп на тиждень для Овнів каже, що в ці дні вам категорично не можна поспішати. Всі дії повинні бути ретельно обдумані і зважені. Не дозволяйте емоціям затуманити ваш розум і наробити дурниць, які неможливо виправити. Відповідально підійдіть до виконання службових обов'язків, тому що зараз за вами пильно стежить не тільки начальство, але і конкуренти.

Любовний гороскоп для Овнів на тиждень говорить, що вам вдасться більше часу проводити з коханою людиною, що сприятливо вплине на відносини. Не забувайте вносити різноманітність у відносини, наприклад — підіть в новий ресторан, який зовсім не в вашому стилі. Пам'ятайте, категоричність — ознака дурості.

гороскоп на тиждень з 20 по 26 липня

Гороскоп на тиждень з 20 по 26 липня для Тельців:

Початок тижня Тельців буде трохи зіпсованим не з вашої вини. Можливо, побутові клопоти застануть зненацька: затопить сусід зверху, хтось вдарить машину, переплутають замовлення в ресторані. Що б не відбувалося, постарайтеся бути вище і не піддаватися паніці і тривозі. Активні заняття йогою підуть на користь.

Любовний гороскоп на тиждень для Тельців каже, що вільним представникам знака може здатися, що ви зустріли справжню любов, — але ні. Доля ще тільки готує для вас фатальне знайомство. Можливо, доведеться вибирати між пристрастю і спокоєм. Подумайте, чого вам не вистачає.

Гороскоп на тиждень з 20 по 26 липня для Близнюків:

Гороскоп для Близнюків на тиждень наполегливо рекомендує звести до мінімуму спілкування з малознайомими людьми, нічого, крім душевного спустошення, воно не принесе. Не витрачайте гроші на порожні бажання, потім пошкодуєте. Вчасно сплачуйте платіжки і перераховуйте витрати, тому що може виникнути плутанина і не дорахуєтесь кругленької суми.

Любовний гороскоп на тиждень для Близнюків говорить, що ваше особисте життя може серйозно постраждати через заздрісників, які вже давно глибоко ненавидять вас за популярність у протилежної статі. Сімейним представникам знака випаде можливість порадувати улюблених людей несподіваною новиною. Навчіться не тільки красиво підносити, а й адекватно приймати подарунки, тому що дуже часто ваша неоднозначна реакція вводить партнера в оману.

Гороскоп на тиждень з 20 по 26 липня для Раків:

Гороскоп на тиждень для Раків каже, що зараз можна ставити нові цілі і думати над шляхами їх реалізації. Не варто приймати все сказане "порадниками" за дійсність, якщо це некомпетентні особи. Віра в людство трохи згасне, і добре, тому що останнім часом ваші рожеві окуляри почали тиснути на здоровий глузд.

Любовний гороскоп для Раків на тиждень говорить, що вам не варто повертатися до демонів минулого. Зарубайте собі на носі, що друга половинка любить вас з усіма недоліками, а фантастичний об'єкт пристрасті не стане коритися вашим примхам. Багатьом доведеться вибирати: бути коханим або любити. Але пам'ятайте, часто ми закохуємося у когось за їхнє кохання до нас.

гороскоп на тиждень з 20 по 26 липня

Гороскоп на тиждень з 20 по 26 липня для Левів:

Гороскоп на тиждень для Левів говорить, що в цей період знайдеться дуже багато радників, яких варто гнати поганою мітлою зі свого життя. У важливих питаннях, що стосуються благополуччя вашої родини, прислухайтеся тільки до її членів. Не піддавайтеся емоціям, особливо якщо вас будуть на них виводити. До кінця тижня багато гештальтів будуть закриті.

Любовний гороскоп для Левів на тиждень говорить, що вам варто обдумано висловлюватися по відношенню до другої половинки, тим більше, якщо жарт — це тільки наполовину жарт. Ваша грубість іноді переходить будь-які межі. Замість тисячі слів: покажіть на своєму прикладі коханій людині, як потрібно себе вести в тій чи іншій ситуації.

Гороскоп на тиждень з 20 по 26 липня для Дів:

Гороскоп на тиждень для Дів говорить, що в цей час ви зможете завести дуже корисне знайомство. Залишайтеся собою і ніхто не встоїть перед вашим чарівністю. У багатьох представників знаку розпочнеться період, пов'язаний з духовними пошуками. Доведеться зайнятися справами, які будуть вас втомлювати. Підтримуйте імунну систему за допомогою корисних вітамінів.

Любовний гороскоп для Дів на тиждень говорить, що настав прекрасний період для любові і романтичних пригод. Постарайтесь не реагувати гостро на критику коханої людини. Будьте обережні, ексцентричність у вчинках і прямолінійність у висловлюваннях можуть недобре вплинути на ваше спілкування з рідними.

Гороскоп на тиждень з 20 по 26 липня для Терезів:

Гороскоп для Терезів на тиждень говорить, що в цей період в робочих питаннях може знадобитися тверезий погляд з боку. Зверніться по допомогу до близького друга, якщо вона буде потрібна. Не беріть на себе занадто багато обов'язків, в цей період краще подбати про своє благополуччя. Гарна музика, здорова їжа і міцний сон цілком зможуть підтримувати вас у гарному настрої.

Любовний гороскоп для Терезів на тиждень говорить, що в останні кілька ночей вам у снах може приходити колишня кохана людина, проте це тільки сон, і, повірте, не віщий. Постарайтеся жити в реальності і згадати, чому ви з нею колись розлучилися. Не наступайте на ті ж граблі двічі.

гороскоп на тиждень з 20 по 26 липня

Гороскоп на тиждень з 20 по 26 липня для Скорпіонів:

Гороскоп для Скорпіонів на тиждень говорить, що в цей період на роботі не потрібно братися за важливі проекти — зараз вони вам не під силу. Зате цей період прекрасно підходить для ремонтних робіт і всього, що пов'язано з улаштуванням побуту. Звільніть емоції і думки від негативу, інакше заразите ними і оточуючих.

Любовний гороскоп на тиждень для Скорпіонів каже, що протягом семи вечорів до вас в гості може приходити туга. Постарайтеся не виділяти для неї зручну місцину в своєму серці, женіть геть нудьгу. Кохана людина без розуму від вас, а тимчасові труднощі — переборні. Якщо без консультації психолога не обійтися — не затягуйте з походом до фахівця.

Гороскоп на тиждень з 20 по 26 липня для Стрільців:

Гороскоп для Стрільців на тиждень говорить, що в цей час вашому вмінню вести переговори можна буде тільки позаздрити. Ретельно обдумані стратегії беззастережно приведуть до правильного положення справ. Можливе також знайомство з впливовою людиною. Користуйтеся нагодою і вирішуйте питання, влаштовуйте зустрічі.

Любовний гороскоп для Стрільців на тиждень говорить, що ваша головна цінність і гордість — це сім'я. Якщо відчуваєте якісь побоювання, то докладете максимум зусиль для забезпечення комфорту і спокою своїм рідним. Не демонструйте явний холод по відношенню до коханих, інакше доведеться з'ясовувати стосунки.

гороскоп на тиждень з 20 по 26 липня

Гороскоп на тиждень з 20 по 26 липня для Козерогів:

Гороскоп для Козерогів на тиждень говорить, що в цей період потрібно бути готовими до гонки на роботі і до серйозних, але приємних домашніх завдань. Роботи буде чимало, але і результат порадує. Не піддавайтеся сумнівам з приводу правильності свого напрямку, адже у вас немає жодного приводу для цього.

Любовний гороскоп для Козерогів на тиждень говорить, що останнім часом ви не в змозі контролювати свої почуття до коханої людини. Постарайтеся бути менш нав'язливими, бо ваша любов настільки сильна, що моментами тисне. Як вам необхідно особистий простір, так і другій половинці.

Гороскоп на тиждень з 20 по 26 липня для Водоліїв:

Гороскоп для Водоліїв на тиждень говорить, що в цей день потрібно бути готовими до гонки на роботі і до серйозних, але приємних домашніх завдань. Якщо ремонт більше нікуди відкладати, значить, пора закочувати рукава і братися за справу. У бізнесі все буде стабільно. Головне — не заважайте колегам своїми порадами, якщо не можете гарантувати їх 100% дієвість.

Любовний гороскоп для Водоліїв на тиждень говорить, що ви не повинні боятися дивувати свою другу половинку несподіваними вчинками. Від буденності і банальності кохана людина може занудьгувати, через що в будинок прийде холод і нерозуміння. Не бійтеся експериментувати в сексі.

гороскоп на тиждень з 20 по 26 липня

Гороскоп на тиждень з 20 по 26 липня для Риб:

Гороскоп на тиждень для Риб каже, що сил витратите багато, а результат радості не принесе, якщо будете діяти машинально. Саме час трохи емоційніше підійти до вирішення деяких питань. Багатьом представникам знака знадобиться дієта для поліпшення загального фізичного стану.

Любовний гороскоп для Риб на тиждень радить бути більш непередбачуваними в правильному розумінні цих слів. Ваша друга половинка вже звикла до того, що ви майже що ханжа і не можете здивувати несподіваним сюрпризом. Вчіться підносити подарунки не тільки з нагоди, але і просто так.

Також не пропустіть: липень 2020 року — китайський календар стрижок, що впливає на долю

Подписаться Подписаться
Новости партнеров

сейчас читают

Последние новости