Гороскоп на тиждень з 3 по 9 серпня: найгарніших і найгірших акторів ми бачимо зовсім не на сцені

Гороскоп на тиждень з 3 по 9 серпня: найгарніших і найгірших акторів ми бачимо зовсім не на сцені

Гороскоп на тиждень з 3 по 9 серпня на сайті HOCHU.ua каже, що 3 серпня — повний Місяць. У цей день підвищиться ризик розірвати відносини. Під загрозою ті пари, у яких давно не все гладко.

Оценка
- 4.1 из 5 возможных на основе 10 голосов

З 4 по 9 серпня — спаднний Місяць. В цей час актуально здійснювати переїзди. Велика кількість речей ніяк вам не завадить, також знайдете хороших перевізників — жодного головного болю! Хороший перід для того, щоб закрити одні двері і зайти в інші. 

Також підписуйтесь на наш щоденний Telegram-канал гороскопів.

Гороскоп на тиждень з 3 по 9 серпня для Овнів:

Гороскоп на тиждень для Овнів говорить, що ви можете бути трохи розсіяні і не здатні приймати важливі рішення. Попросіть близьких бути лояльнішими до вас в ці дні. Не злорадствуйте, якщо у ворогів щось не виходить, тому що карма в цей час буде працювати, як годинник. Не дозволяйте комусь наказувати, що вам робити, самі приймайте рішення.

Любовний гороскоп для Овнів на тиждень говорить, що в стосунках потрібно уважніше прислухатися до свого серця. Не робіть того, від чого можуть постраждати стосунки з коханою людиною. Знаходьте час і бажання для дрібниць, які здатні порадувати другу половинку. Здивуйте рідну людину кулінарними здібностями — приготуйте баклажани по-корейськи.

Гороскоп на тиждень з 3 по 9 серпня: найгарніших і найгірших акторів ми бачимо зовсім не на сцені - фото №1

Гороскоп на тиждень з 3 по 9 серпня для Тельців:

Гороскоп для Тельців на тиждень говорить, що в цей період вам не захочеться активно працювати, тому краще не змушувати себе. Скасуйте деякі неважливі зустрічі, якщо їх можна призначити на інший час. Добрі справи можуть бути неправильно трактовані, тому не потрібно проявляти активність там, де вас про неї не просять.

Любовний гороскоп для Тельців на тиждень радить представникам знаку перестати звинувачувати рідних людей у ​​всіх ваших проблемах. Подивіться на свої відносини з другою половинкою чесно. Якщо відчуваєте за собою якусь провину, не бійтеся попросити вибачення. Якщо хочете розлучитися — йдіть.

Гороскоп на тиждень з 3 по 9 серпня для Близнюків:

Гороскоп для Близнюків на тиждень говорить, що в цей час потрібно бути обережними з висловлюваннями і довірою. На роботі можете дізнатися, що про вас розпустили плітки. Не спускайте з рук кривдникам того, що вони затіяли проти вас, навіть якщо їм не вдалося нашкодити вам. Не піддавайтеся провокаціям: якщо маєте намір відмовити комусь, то робіть це твердо!

Любовний гороскоп на тиждень говорить, що вам пора подбати не тільки про побут, а й про особисте життя. Є людина, яка дорожить вами, а ви сприймаєте її як друга. Пора переглянути своє ставлення, тому що ризикуєте втратити справжнє щастя і кохання всього життя.

Гороскоп на тиждень з 3 по 9 серпня для Раків:

Загальний гороскоп для Раків на тиждень говорить, що справ буде багато, і що не питання — то термінове завдання. Не варто перекладати щось на чужі плечі, тому що не зможете бути спокійними. На вихідних постарайтеся відмовитися від роботи, відпочиньте. Поїздка за місто, подалі від міської суєти, підніме настрій.

Любовний гороскоп на тиждень для Раків каже, що в сімейниї відносинах можете втратити відчуття стабільності. Якщо знайдете можливість провести час з близькими, то всі конфлікти улагодяться. Не потрібно замовчувати те, що вас хвилює, інакше це буде розцінюватися, як секрети, і призведе до неприємних наслідків.

Гороскоп на тиждень з 3 по 9 серпня: найгарніших і найгірших акторів ми бачимо зовсім не на сцені - фото №2

Гороскоп на тиждень з 3 по 9 серпня для Левів:

Зірки для Левів на тиждень говорять, що в цей період ваш мінливий настрій поставить в безвихідь багатьох. Грайте, але не загравайтеся, тому що іноді ваша загадковість виходить за рамки дозволеного. У другій половині тижня вас накриє хвиля приємних сюрпризів, опинитеся в центрі загальної уваги.

Любовний гороскоп на тиждень для Левів говорить, що друга половина тижня прекрасно підходить для зміцнення сімейних відносин. Не звертайте увагу на дрібні проколи ваших рідних, тому що ніхто не застрахований від помилок. Будьте ввічливими і великодушними. Переконайтеся, що ваша друга половинка — ідеальна.

Гороскоп на тиждень з 3 по 9 серпня для Дів:

Місяць для Дів на тиждень говорить, що навіть якщо у вас зараз будуть виникати проблеми, краще не розповідайте про них нікому, бо допомогти — не допоможуть, а плітки розведуть тільки так. Відмовтеся від божевільних ідей, які зараз зовсім неактуальні. У пріоритеті буде здоров'я і самопочуття.

Любовний гороскоп на тиждень для Дів каже, що вам пора перестати вередувати і всерйоз задуматися про своє особисте життя. Чим більше часу ви витрачаєте на порожнє спілкування з людьми, з якими вам нічого не світить, тим довше будете залишатися без надійного супутника життя. Представникам знака, у яких є пара, варто навчитися терпінню. Не критикуйте другу половинку.

Гороскоп на тиждень з 3 по 9 серпня для Терезів:

Загальний гороскоп для Терезів на тиждень радить відмовитися від фізичної праці, оскільки зараз можете відчувати себе не дуже добре. Краще займіться самоосвітою: непогано в ці дні вивчати і дізнаватися щось нове. Пора прокладати для себе нові туристичні стежки.

Любовний гороскоп на тиждень для Терезів говорить, що можливі значні зміни в особистому житті і сім'ї. Незабаром ви зрозумієте, що все, що відбувається, — на краще. Залишайтеся вірні своїм принципам і обіцянкам. Не поспішайте в важливих питаннях, краще сім разів відміряти.

Гороскоп на тиждень з 3 по 9 серпня: найгарніших і найгірших акторів ми бачимо зовсім не на сцені - фото №3

Гороскоп на тиждень з 3 по 9 серпня для Скорпіонів:

Астропрогноз для Скорпіонів на тиждень говорить, що на цьому тижні слід зробити те, на що раніше не вистачало сміливості. Людей, які викликають у вас негативні емоції, викреслюйте зі свого життя. А якщо хтось нав'язливо пристрастився до вас, — не бійтеся дати відсіч. Ймовірний грошовий прибуток.

Любовний гороскоп для Скорпіонів на тиждень говорить, що потрібно покластися на свій досвід. Не робіть нічого, що може зіпсувати ваші стосунки з партнером і не чекайте, що можете ухилитися від відповідальності за свої дії. Вихідні проведіть далеко від дому.

Гороскоп на тиждень з 3 по 9 серпня для Стрільців:

Зірки для Стрільців на тиждень говорять, що на цьому тижні вам потрібно ретельніше думати про враження, яке ви залишаєте в суспільстві після себе. Несіть себе гордо, з високо піднятою головою. Якщо будете на висоті, можете очікувати підвищення по службі і премію.

Любовний гороскоп для Стрільців на тиждень говорить, що вам варто не квапити свого партнера в його виборі. Навчіться бути лояльними і терплячими, а не робити різкі і недбалі руху. Ви дуже тонка і душевна людина, але не вмієте це показувати — вчіться!

Гороскоп на тиждень з 3 по 9 серпня для Козерогів:

Місяць для Козерогів на тиждень говорить, що все йде саме так, як ви того бажаєте. Не доведеться переживати з приводу відкладених планів, оскільки навіть якщо щось зміниться, то ви все одно будете у виграші. Вихідні постарайтеся провести в абсолютному релаксі.

Любовний гороскоп для Козерогів на тиждень говорить, що в стосунках потрібно постаратися бути для своєї половинки опорою і надійним плечем. Не упускайте з виду те, що хвилює вашу кохану людину. Ви здатні зрозуміти її і розвіяти сумніви. На цьому тижні вам вдасться зблизитися, якщо будете брати активну участь в житті партнера.

Гороскоп на тиждень з 3 по 9 серпня: найгарніших і найгірших акторів ми бачимо зовсім не на сцені - фото №4

Гороскоп на тиждень з 3 по 9 серпня для Водоліїв:

Загальний гороскоп для Водоліїв на тиждень говорить, що зараз ви можете переживати двоїстий період, коли погляди на все будуть різко змінюватися. Не бійтеся дивитися правді в очі і робити хоч і не приємні, але правильні висновки. Порадують діти успіхами і щирою любов'ю.

Любовний гороскоп на тиждень для Водоліїв каже, що вам варто менше думати про свої бажання, а більше допомагати другій половинці. Якщо вам дорога людина, то зробіть все можливе і неможливе, щоб ощасливити її. Вихідні проведіть у романтичній обстановці.

Гороскоп на тиждень з 3 по 9 серпня для Риб:

Астропрогноз для Риб на тиждень говорить, що колишні питання різко самі собою закриються без необхідності до них повертатися. Якщо у вас були якісь проблеми зі здоров'ям, зараз ви про них забудете. Ідеальний час для планування відпочинку. Зараз є всі шанси знайти відмінний варіант для ідеального відпустки.

Любовний гороскоп на тиждень для Риб каже, що потрібно перестати заздрити "зеленому газону" сусіда. Живіть своїм життям і не шукайте недоліки в чужих сім'ях. Ставтеся з розумінням до питань, які хвилюють ваших рідних. Не варто порівнювати кохану людину з кимось, це призведе до ускладнень відносин.

Также не пропустите: гороскоп на серпень 2020 року

Подписаться Подписаться
Новости партнеров

сейчас читают

Последние новости