Гороскоп на тиждень з 10 по 16 серпня: одна з найогидніших різновидів брехні — мовчання

Гороскоп на тиждень з 10 по 16 серпня: одна з найогидніших різновидів брехні — мовчання

Гороскоп на тиждень з 10 по 16 серпня на сайті HOCHU.ua каже, що на небі спадний Місяць. На цьому тижні вас можуть очікувати різноманітні негаразди, але ваше завдання — будь-якими силами зберегти гарний настрій. Саме від нього буде залежати, як повернеться ваше майбутнє.

Оценка
- 4.08 из 5 возможных на основе 12 голосов

Загальний гороскоп для всіх знаків Зодіаку на тиждень з 10 по 16 серпня говорить, що вихідні дні — час, коли можна і потрібно підштовхувати своє життя вперед, назустріч новим звершенням, але тільки за умови, що в наявності вже є певна стартовий капітал.

Також підписуйтесь на наш щоденний Telegram-канал гороскопів.

Гороскоп на тиждень з 10 по 16 серпня для Овнів:

Астропрогноз для Овнів на тиждень попереджає, що неприємності можуть вас чекати там, де ви їх не очікуєте побачити. Впораєтеся з усіма проблемами і навіть провернете все в найвигіднішому світлі для себе. Велика ймовірність, що результат перевершить ваші очікування.

Любовний гороскоп для Овнів на тиждень говорить, що в стосунках з другою половинкою потрібно мотивувати партнера, а не мовчки скаржитися на життя. Використовуйте всі свої чари, щоб надихати кохану людину. На вихідних можна влаштувати відпочинок з ночівлею на природі.

гороскоп на тиждень з 10 по 16 липня

Гороскоп на тиждень з 10 по 16 серпня для Тельців:

Зірки для Тельців на тиждень радять аналізувати те, що відбувається і не здійснювати однотипні помилки, що призводять до того ж самого результату. Представники творчих професій зможуть запропонувати начальству цікаві ідеї та отримати схвалення. Не звинувачуйте себе за погане життя інших людей.

Любовний гороскоп для Тельців на тиждень говорить, що не можна весь час критикувати свою кохану людину, тому що тим самим ви вселяє їй закономірність помилок і перетворюєте в патологічного невдаху. Будьте мотиватором і опорою для другої половинки.

Гороскоп на тиждень з 10 по 16 серпня для Близнюків:

Зодіак для Близнюків на тиждень попереджає, що можуть виникати труднощі побутового характеру, усунути які допоможуть близькі. Не покладайте великі надії на справу, якою зараз займаєтеся. Багато планів можуть зірватися, а люди, на яких ви покладалися, підвести.

Любовний гороскоп на тиждень говорить, що вам пора подбати не тільки про побут, а й про особисте життя. Є людина, яка дорожить вами, а ви сприймаєте її, як друга. Пора переглянути своє ставлення, тому що ризикуєте втратити справжнє щастя і кохання всього життя.

Гороскоп на тиждень з 10 по 16 серпня для Раків:

Місяць для Раків на тиждень з 10 по 16 серпня говорить, що може з'явитися робота, яка допоможе поліпшити фінансову ситуацію. Очікуються хороші знайомства. Правда, розраховувати на тривалу співпрацю не варто. У другій половині тижня не завадить змінити обстановку, виїхати за місто.

Любовний гороскоп на тиждень для Раків попереджає, що тиждень змусить вас активно попрацювати, але не забувайте радувати кохану людину. Вихідні обов'язково проведіть з другою половинкою, можна вибратися кудись на природу.

гороскоп на тиждень з 10 по 16 липня

Гороскоп на тиждень з 10 по 16 серпня для Дів:

Загальний гороскоп для Дів на тиждень говорить, що ваша непередбачуваність може зіграти на руку. Зовсім випадково можете опинитися в той час і в тому місці. Краще нікому не давати гроші в борг і не здійснювати великі покупки. У відносинах з рідними запанує мир.

Любовний гороскоп на тиждень для Дів каже, що вам варто позбутися від своїх комплексів з приводу зовнішності. Кохана людина вас обожнює і готова боготворити ваші "недоліки". Будьте відкритими і розкутими в інтимному плані.

Гороскоп на тиждень з 10 по 16 серпня для Левів:

Астропрогноз для Левів на тиждень говорить, що на цьому тижні ви буде схильні все драматизувати і навіювати на себе тугу. Постарайтеся сконцентруватися на моменті тут і зараз, а не передбачати майбутнє. У другій половині тижня можете відчути себе втомленими. Більше відпочивайте і дбайте про себе.

Любовний гороскоп на тиждень для Левів говорить, що прийшов час зайнятися усуненням своєї самотності вільним представникам знаку. Не переставайте вірити в диво і дозвольте йому просто статися. Свою другу половинку можете зустріти в несподіваному місці.

Гороскоп на тиждень з 10 по 16 серпня для Терезів:

Зірки для Терезів на тиждень говорять, що в цей час вам захочеться проявити всі свої найкращі якості в спілкуванні з новими знайомими. Грайте, та не загравайтеся, інакше буде важко пізніше знайти спільну мову. Пливіть за течією і не приймайте глобальних рішень — це направильніше, що ви зараз можете зробити.

Любовний гороскоп для Терезів на тиждень говорить, що вам варто подивитися на кохану людину іншими очима, щоб побачити жертви, на які вона заради вас йде. Будьте менш егоїстичними і гордими, навчитеся поступатися і бути чуйними.

гороскоп на тиждень з 10 по 16 липня

Гороскоп на тиждень з 10 по 16 серпня для Скорпіонів:

Зодіак для Скорпіонів на тиждень з 10 по 16 серпня говорить, що на цьому тижні велика ймовірність частих сварок з оточуючими, всьому виною — різні погляди на життя. Проводьте більше часу з приємними людьми, з якими можна не прикидатися, а залишатися собою. Додайте більше вітамінів в свій раціон.

Любовний гороскоп для Скорпіонів на тиждень говорить, що вам не потрібно квапити партнера в його виборі. Навчіться бути лояльними і терплячими, а не робити різкі і недбалі кроки. Ви дуже тонка і душевна людина, але не вмієте цього показувати — вчіться!

Гороскоп на тиждень з 10 по 16 серпня для Стрільців:

Місяць для Стрільців на тиждень говорить, що в цей час не варто йти на поводу у своїх бажань — вони можуть виявитися помилковими. Не беріться за роботу, яка зараз не є пріоритетною. Більше уваги і часу приділіть близьким людям, сім'ї. На вихідних здивуйте домочадців чимось смачними — приготуйте салат з креветками.

Любовний гороскоп для Стрільців на тиждень говорить, що вам потрібно підтримувати другу половинку, щоб хоч якось полегшити її клопоти. Придумайте для себе і коханої людини якесь не нудне заняття, яке стане відмінним завершення тижня. Погода не підведе.

Гороскоп на тиждень з 10 по 16 серпня для Козерогів:

Загальний гороскоп для Козерогів на тиждень говорить, що в цей час вам вдасться відпочити і відволіктися від щоденних турбот. Якщо буде можливість перекласти свої обов'язки на чужі плечі, зробіть це. Гарний час для відпустки, поїздок за місто, екскурсій. Не потрібно звинувачувати себе за те, що ви щасливі, а хтось — ні. Кожен отримує те, на що заслуговує.

Любовний гороскоп на тиждень для Козерогів каже, що вам потрібно поставити себе на місце коханої людини і задатися питанням, за що вас потрібно любити. Будьте в стосунках такою людиною, яку б хотіли бачити поруч з собою.

гороскоп на тиждень з 10 по 16 липня

Гороскоп на тиждень з 10 по 16 серпня для Водоліїв:

Астропрогноз для Водоліїв на тиждень говорить, що зволікати з втіленням в життя своїх мрій не варто, якщо, звичайно, ви не зібралися жити нескінченно. Саме час втілювати мрії в життя! Займіться цим. На роботі можливі зміни, які приведуть до поліпшень.

Любовний гороскоп на тиждень для Водоліїв каже, що вам варто бути менш зацікавленими по відношенню до сторонніх людей, а більше почати вирішувати проблеми своєї сім'ї. Прислухайтеся до порад коханої людини, враховуйте її думку з приводу всього.

Гороскоп на тиждень з 10 по 16 серпня для Риб:

Зірки для Риб на тиждень говорять, що в цей час ви можете злегка закритися в собі, що, з одного боку, говорить про вашу самодостатності, але з іншого — може нашкодити відносинам в колективі. Не зловживайте кофеїном, знайдіть інше джерело енергії. Піде на користь внутрішньовенна інфузійна вітамінна терапія.

Любовний гороскоп для Риб на тиждень говорить вільним представникам знака, що можна сміливо заводити нові знайомства, налагоджувати зв'язки, збирати команду для якоїсь справи. Друзі та кохані не залишать місця для сумнівів. Можете отримати приємний сюрприз від другої половинки.

Також не пропустіть: гороскоп на серпень 2020 року

Подписаться Подписаться
Новости партнеров

сейчас читают

Последние новости