Гороскоп на тиждень з 17 по 23 серпня: малі уми цікавляться надзвичайним; великі — звичайнісіньким

Гороскоп на тиждень з 17 по 23 серпня: малі уми цікавляться надзвичайним; великі — звичайнісіньким

Гороскоп на тиждень з 17 по 23 серпня на сайті HOCHU.ua каже, що 17 і 18 серпня — спадний Місяць. Це період, коли в будинку будуть панувати гармонія, мир і спокій. Використовуйте цей час для усамітнення або спілкування з близькими. Небажані будь-які сварки та з'ясування стосунків.

Оценка
- 4.25 из 5 возможных на основе 20 голосов

19 серпня — Молодик. Поставте свої інтереси на перше місце в цей день. Нікому не йдіть на поступки, відстоюйте власну думку.

З 20 по 23 серпня — зростаючий Місяць. На роботі вас чекає кар'єрний ріст. Вдасться реалізувати плани, які раніше здавалися нездійсненними. Більш того, ваші заслуги помітить начальство і захоче вас винагородити.

Також підписуйтесь на наш щоденний Telegram-канал гороскопів.

Гороскоп на тиждень з 17 по 23 серпня для Овнів:

Астропрогноз для Овнів на тиждень говорить, що в цей час вас можуть роздирати сумніви з приводу благополуччя членів своєї сім'ї. При виникненні спірних питань порадьтеся з ким-небудь, не покладайтеся лише на себе. Відпочиньте від щоденних побутових турбот відокремленою обстановкою. Вам потрібно відпочити від усього і від усіх.

Любовний гороскоп для Овнів на тиждень говорить, що останні літні дні можна провести на природі з коханою людиною. Ви любите водойми і непідробне чисте повітря, тому точно знаєте, чим зайняти себе і кохану людину на вихідні — беріть намет і їдьте кудись до річки чи в гори.

гороскоп на тиждень с 17 по 23 серпня

Гороскоп на тиждень з 17 по 23 серпня для Тельців:

Зірки для Тельців на тиждень говорять, що в цей період знадобиться вміння прощати. На побутові роботи не буде вистачати часу, оскільки вся енергія буде йти на роботу. Будинок і родина виявляться занедбані, зате ви встигнете зробити все інше, а незабаром порадуєте всіх домочадців прекрасним відпочинком.

Любовний гороскоп для Тельців на тиждень говорить, що вільні представники знака можуть зустріти цікаву людину і втратити голову. Якщо об'єкт ваших бажань заслуговує на увагу, то йдіть на все, щоб добитися його розташування. Зараз вам потрібно взяти ініціативу в свої руки, щоб полегшити життя своєму партнерові.

Гороскоп на тиждень з 17 по 23 серпня для Близнюків:

Зодіак для Близнюків на тиждень говорить, що в цей період ваші думки будуть наповнені мріями, але поки їх здійснення неможливо. Не беріть на себе багато обов'язків, бо не зможете з усім впоратися. Ретельно продумуйте, що і кому говорите. Страшна таємниця — вантаж непосильний, але варто з кимось ним поділитися, як з однієї таємниці виростає інша.

Любовний гороскоп на тиждень для Близнюків говорить, що ваша закоханість може виявитися не настільки сильною, як вам здається. Не приймайте раптових рішень, якщо ніхто не вимагає від вас термінової відповіді. Не ображайтеся на тих, кого по-справжньому цінуєте.

Гороскоп на тиждень з 17 по 23 серпня для Раків:

Місяць для Раків на тиждень говорить, що в цей період потрібно краще піклуватися про своє здоров'я. Є також ризик заробити розлад шлунку, будьте обережні з продуктами харчування, не експериментуйте з екзотичною кухнею. Не довіряйте першій думці про людину, тому що вона буду хибною.

Любовний гороскоп для Раків на тиждень говорить, що цей період випробує закохані пари на вміння приймати недоліки один одного. Доведеться доводити свої почуття не словами, а реальними діями. Якщо хочете бути поруч з людиною, зробіть щось для цього, довівши свої почуття.

гороскоп на тиждень с 17 по 23 серпня

Гороскоп на тиждень з 17 по 23 серпня для Левів:

Загальний гороскоп для Левів на тиждень говорить, що навіть в цей період варто бути уважними до вимог свого начальства. Не робіть більше, ніж на вас доручають, тому що заплутаєтеся і звалити на себе непосильну ношу. Не забувайте про повноцінне харчування: сніданок, обід і вечерю, інакше будете погано себе почувати.

Любовний гороскоп на тиждень радить Левам не тиснути на свого партнера. Вчіться прощати і відпускати образи. Не перегинати палицю і не нав'язуйте нікому свою думку. Вечори постарайтеся звільнити для приємного дозвілля з коханою людиною.

Гороскоп на тиждень з 17 по 23 серпня для Дів:

Астропрогноз для Дів на тиждень говорить, що пора перестати тиснути на жалість заради досягнення своєї мети, тому що це тільки розсердить співрозмовника. Намагайтеся не брати грошей у борг: повертати потім буде складно. Без необхідності не йдіть на ризик, гра не варта свічок.

Любовний гороскоп на тиждень для Дів каже, що ви можете агресивно реагувати на всі дії свого партнера. Вам потрібно розібратися в собі і зрозуміти, чи потрібні вам стосунки, які дають так багато стресу. Не виносьте сміття з хати, а вирішуйте всі питання тоді, коли вони виникають.

Гороскоп на тиждень з 17 по 23 серпня для Терезів:

Зірки для Терезів на тиждень говорить, що в цей час особливу радість принесе спілкування з близькими, дізнаєтеся багато цікавих історій. Постарайтеся спілкуватися тільки з приємними вам людьми і не звалювати на себе проблеми сторонніх людей. Не забувайте виконувати рекомендації лікарів, вони вам допомагають.

Любовний гороскоп для Терезів на тиждень говорить, що ви знайдете час для того, щоб провести його найкращим чином з коханою людиною. Постарайтеся не витрачати дорогоцінний час на сварки і з'ясування відносин. Ставтеся з розумінням до позиції рідних.

гороскоп на тиждень с 17 по 23 серпня

Гороскоп на тиждень з 17 по 23 серпня для Скорпіонів:

Зодіак для Скорпіонів на тиждень говорить, що хороша організованість піде на користь. Побудуйте плани і поставте собі дедлайни: так буде легше. Не демонструйте людям холодність, тому що ризикуєте безповоротно зіпсувати відносини. Час від часу влаштовуйте для себе розвантажувальні дні.

Любовний гороскоп на тиждень для Скорпіонів каже, що вам варто відпочити разом з коханою людиною і душею, і тілом. Добре буде, якщо підете на вихідні кудись на природу. Ваша моральна турбота потрібна коханим не менше, ніж фізична і матеріальна.

Гороскоп на тиждень з 17 по 23 серпня для Стрільців:

Місяць для Стрільців на тиждень говорить, що в цей період знадобиться частіше прислухатися до близьких. Родичі можуть згущувати фарби, тому поки не розповідайте їм про свої труднощі. Не драматизуйте над своїми проблемами, іншим людям теж є на що поскаржитися, тому будьте терплячими.

Любовний гороскоп на тиждень для Стрільців говорить, що потрібно пристосовувати партнера до того, щоб він вам допомагав, інакше зовсім втомитеся. Не тягніть на себе всю домашню роботу, від цього ваша половинка може зовсім розслабитися. Живіть в унісон з коханою людиною.

Гороскоп на тиждень з 17 по 23 серпня для Козерогів:

Загальний гороскоп для Козерогів на тиждень говорить, що як би не хотілося бути чесними і незалежними, постарайтеся отримати вигоду зі спілкування з людьми, які будуть зустрічатися вам в даний період. Можливо, відчуєте себе трохи несправедливими до оточуючих. Якщо так складеться, не бійтеся просити пробачення.

Любовний гороскоп на тиждень для Козерогів каже, що в стосунках з коханою людиною запанує гармонія. Будьте терплячими і доброзичливими, пам'ятайте, що вашій другій половинці потрібна дружня підтримка і допомога. Не провокуйте безглузді з'ясування відносин.

гороскоп на тиждень с 17 по 23 серпня

Гороскоп на тиждень з 17 по 23 серпня для Водоліїв:

Астропрогноз для Водоліїв на тиждень говорить, що не варто хвилюватися через помилки минулого, які, можливо, доведеться зробити зараз. Скоро у вас з'явиться шанс все виправити. Дбайте про свою репутацію, тому що щось може сильно їй погрожувати. Не розказуйте таємниці тим, хто не вміє тримати язик за зубами.

Любовний гороскоп для Водоліїв на тиждень говорить, що весь час ви будете думати про свою другу половинку. Захочеться зміцнити відносини і почати проводити разом більше часу. Не ображайте кохану людину різкими висловлюваннями і необдуманими судженнями.

Гороскоп на тиждень з 17 по 23 серпня для Риб:

Зірки для Риб на тиждень говорять, що на роботі можуть виникнути проблеми через вашу неуважність. Не налягайте на своєму, якщо знаєте, що не в усьому маєте рацію. Будьте вірні своїм принципам, але й чужу сторону вмійте почути. Не засуджуйте інших людей за помилки, властиві і вам самим.

Любовний гороскоп на тиждень для Риб радить не сприймати агресивно прохання коханої людини. Вам може багато чого не подобатися в її діях, але у неї є своя голова на плечах. Цінуйте думку свого партнера і йдіть йому на поступки. Не сваріться через те, що близькі не виправдовують ваші очікування.

Також не пропустіть: гороскоп на серпень 2020 року

Подписаться Подписаться
Новости партнеров

сейчас читают

Последние новости