Гороскоп на тиждень з 7 по 13 вересня: любов надає благородство навіть тим, кому природа відмовила в ньому

Гороскоп на тиждень з 7 по 13 вересня: любов надає благородство навіть тим, кому природа відмовила в ньому

Гороскоп на тиждень з 7 по 13 вересня на сайті HOCHU.ua каже, що на небі спадний Місяць. Це сприятливий час для завершення справ, підведення підсумків і підготовки різного роду звітів. Пора закривати гешатльти, тому що якщо ви не зробите цього зараз — проблеми затягнуть вас ще глибше в свою пастку.

Оценка
- 3.7 из 5 возможных на основе 37 голосов

Астропрогноз на тиждень з 7 по 13 вересня говорить, що в цей період піде на користь початок циклу по зниженню ваги. Прийшов час позбуватися від шкідливих звичок, прощатися з набриднути відносинами.

Зірки говорять, що цей період прекрасно підходить для поліпшення зовнішності. В останній день тижня добре зробити епіляцію і провести процедури з очищення шкіри обличчя і всього тіла.
 
Також підписуйтесь на наш щоденний Telegram-канал гороскопів.

Гороскоп на тиждень з 7 по 13 вересня для Овнів:

Гороскоп на тиждень з 7 по 13 вересня для Овнів каже, що в цей період вам доведеться зіткнутися з невдоволенням колег і вислухати ряд серйозних претензій від керівництва. Можливі розбіжності з приводу робочих моментів, які не завжди відповідатимуть вашим інтересам. Від звичної стабільності доведеться відмовитися, але вам необхідно вийти із зони комфорту.

Любовний гороскоп для Овнів на тиждень з 7 по 13 вересня радить у відносинах брати на себе сміливість і переходити до нового етапу. Якщо ваш партнер з боязких, то не втрачайте час даремно, усаджуйте його перед собою і висловлюйте свої бажання. Ініціатива дозволить вам звільнитися і просунутися вперед.

гороскоп на тиждень з 7 по 13 вересня

Гороскоп на тиждень з 7 по 13 вересня для Тельців:

Астропрогноз для Тельців на тиждень з 7 по 13 вересня говорить, що в цей період вам захочеться проводити більше часу в компанії тих, хто постійно чекає вас вдома, але робочі моменти змусять всі сили кинути на рішення задач. Залишитися осторонь від проблем або відмовчатися — не вийде. Можуть виникати дуже провокаційні питання. Краще уникати відповідей на них.

Любовний гороскоп для Тельців на тиждень говорить, що деякі представники знаку можуть страждати від нерозділеного кохання. Постарайтеся захопити себе чимось розслаблюючим або навпаки, знайдіть спосіб отримати заряд адреналіну, це точно звільнить думки від страждань.

Гороскоп на тиждень з 7 по 13 вересня для Близнюків:

Зірки для Близнюків на тиждень з 7 по 13 вересня говорять, що в цей період не варто забувати про свої обов'язки перед партнерами. Добре б трохи знизити планку вимог до ділових партнерів і колег. Приділіть більше уваги своєму раціону харчування. Відмовтеся від глютену на деякий час.

Любовний гороскоп на тиждень з 7 по 13 вересня говорить, що в стосунках з другою половинкою краще не поспішати. Відмовтеся від ризикованих планів, які можуть врозріз розійтися з поглядами коханої людини. Багато представників знаку дізнаються про швидке поповнення в родині.

Гороскоп на тиждень з 7 по 13 вересня для Раків:

Місяць для Раків на тиждень з 7 по 13 вересня радить уважніше ставитися до свого здоров'я. При перших ознаках застуди або будь-яких інших нездужань, приймайте термінові заходи: чим раніше візьметеся за лікування — тим менший шкоди собі завдасте. Не зловживайте антидепресантами, може виникнути залежність.

Любовний гороскоп на тиждень для Раків попереджає представників знаку, що варто менше керувати партнером. Сконцентруйтеся на своїх обов'язках, а зі своїми друга половинка зуміє розібратися без вас. Пора навчитися розділяти роботу і близькі стосунки.

гороскоп на тиждень з 7 по 13 вересня

Гороскоп на тиждень з 7 по 13 вересня для Левів:

Загальний гороскоп для Левів на тиждень говорить, що в цей період вам доведеться працювати вдвічі більше, ніж раніше, але результат буде того вартим. Нікого з колег не критикуйте і не судіть строго, у кожного свої принципи роботи. Можна планувати невелику відпустку, вона піде вам на користь.

Любовний гороскоп на тиждень для Левів говорить, що ваша кохана людина дуже старається зробити ваше життя яскравішим, але без вашого бажання допомагати — в неї нічого не вийде. Постарайтеся не брати до уваги всі образи і приймайте життя таким, яким воно є. Відносини — це прагнення обох створити їх.

Гороскоп на тиждень з 7 по 13 вересня для Дів:

Зірки для Дів на тиждень з 7 по 13 вересня говорять, що в цей час у вас буде достатньо енергії. Чудовий настрій і фізичне самопочуття не підведуть, тому сміливо будуйте плани. Не найкращий час для переговорів, але їх не уникнути. Будьте дипломатами, вчіться говорити те, що від вас хочуть чути.

Любовний гороскоп на тиждень для Дів каже, що багато представників знаку в цей період можуть згадати про своїх колишніх партнерів. Не варто входити в одну річку двічі, знаючи, чим це може закінчитися. Возз'єднання з колишнім партнером щастя не дасть. Якщо ви втомилися від самотності, то займіть себе новим хобі і цікавим захопленням.

Гороскоп на тиждень з 7 по 13 вересня для Терезів:

Зодіак для Терезів на тиждень з 7 по 13 вересня говорить, що в цей період ви ризикуєте потрапити в полон кар'єрних переживань. Тримайте себе в руках і намагайтеся не втрачати голову від уявного успіху. Ваша допомога може знадобитися близьким друзям. Постарайтеся допомагати іншим, але не на шкоду собі.

Любовний гороскоп для Терезів на тиждень говорить, що в цей період вам варто бути більш м'якими і поступливими. Не тисніть на кохану людину, а залиште їй місце для прояву. Ваш партнер чудово розуміє, що зараз відбувається, і, можливо, бачить ситуації менш затуманено, ніж ви.

гороскоп на тиждень з 7 по 13 вересня

Гороскоп на тиждень з 7 по 13 вересня для Скорпіонів:

Місяць для Скорпіонів на тиждень з 7 по 13 вересня говорить, що в цей період звичний розпорядок життя можуть порушити непередбачені обставини, пов'язані з далекими родичами. Швидше за все, про вас різко згадають люди, які раніше були відсутні у вашому житті. Постарайтеся не сваритися з близькими, але й маніпулювати собою не дозволяйте.

Любовний гороскоп для Скорпіонів на тиждень говорить, що сьогодні вам варто навчитися балансувати між сім'єю і роботою, якщо хочете відбутися на обох фронтах. Друга половинка може розбурхати вас несподіваним проханням. Доведеться приймати неприємні рішення.

Гороскоп на тиждень з 7 по 13 вересня для Стрільців:

Загальний гороскоп для Стрільців на тиждень з 7 по 13 вересня говорить, що в цей період вам буде багато ділових зустрічей, які позитивно позначаться на кар'єрних справах. Гарний час для фізичних навантажень, масажу, походів в спа. Не бійтеся бути незрозумілими для посторонніх, думайте насамперед про свої інтереси. Порадуйте рідних новими рецептами — соковиті баклажани сподобаються всім.

Любовний гороскоп для Стрільців на тиждень радить не забувати, що надмірний тиск на супутника свого життя руйнує стосунки. Стримуйте свій запал. Можливо, стресові ситуації принесуть вам користь, але тільки в тому випадку, якщо ви самі подолаєте свої переживання і усвідомлюєте всі помилки.

Гороскоп на тиждень з 7 по 13 вересня для Козерогів:

Астропрогноз для Козерогів на тиждень говорить, що від нових привабливих пропозицій, які можуть надійти в даний період, краще відмовитися або скоректуйте їх під нові обставини. Не довіряйте першій думці про людей, вона може бути оманливою. Зустріч з давнім другом розставить все по своїх місцях, отримаєте відповіді на всі питання.

Любовний гороскоп для Козерогів на тиждень говорить, що в стосунках варто спиратися на довіру і взаєморозуміння, інакше зовсім немає сенсу в планах на спільне майбутнє. Не бійтеся зізнаватися собі, що ви втомилися і потрібен час, щоб відпочити від відносин. Якщо це так, то краще взяти паузу. Але майте на увазі, перерва, швидше за все, закінчиться остаточною крапкою.

гороскоп на тиждень з 7 по 13 вересня

Гороскоп на тиждень з 7 по 13 вересня для Водоліїв:

Зірки для Водоліїв на тиждень з 7 по 13 вересня говорять, що багатьом представникам знаку в цей період доведеться переглянути сімейний бюджет і значно скоротити витрати на розваги та задоволення. Неприємні таємниці можуть спливти назовні і спричинять за собою наслідки. Заздалегідь подумайте про алібі або готуйтеся приймати удар.

Любовний гороскоп на тиждень для Водоліїв каже, що від вас буде залежати, настільки теплими будуть відносини з коханою людиною. Очевидно, що на деякі речі ви дивитеся інакше, однак варто більш уважно прислухатися до того, що велить вам голос розуму, а не лише серця.

Гороскоп на тиждень з 7 по 13 вересня для Риб:

Зодіак для Риб на тиждень говорить, що багатьох представників знаку чекає переїзд і зміна звичної обстановки. Не поспішайте міняти кардинально життя, для нових звершень знадобиться час і зусилля. Краще не заганяти себе в жорсткі рамки. Займайтеся звичною роботою, яка не вимагає серйозних зусиль.

Любовний гороскоп на тиждень для Риб каже, що вам доведеться взяти на себе місію поводиря в сімейних відносинах. Грунтуючись на давній досвід, намагайтеся робити все для того, щоб домочадці відчували себе захищеними і улюбленими. Для відносин піде на користь відпочинок на природі.

Також не пропустіть: гороскоп на вересень 2020 року

Подписаться Подписаться
Новости партнеров

сейчас читают

Последние новости