Гороскоп на тиждень з 28 вересня по 4 жовтня: у людини два життя, і друге починається тоді, коли ми розуміємо, що життя всього одна

Гороскоп на тиждень з 28 вересня по 4 жовтня: у людини два життя, і друге починається тоді, коли ми розуміємо, що життя всього одна

Гороскоп на тиждень з 28 вересня по 4 жовтня на сайті HOCHU.ua каже, що з 28 вересня по 1 жовтня — зростаючий Місяць. 2 жовтня — Повний місяць. Удача зараз виявиться на вашому боці. Будь-яке спірне питання вирішиться на вашу користь. Тому наполягайте, не сумніваючись!

Оценка
- 3.83 из 5 возможных на основе 30 голосов

3 і 4 жовтня — спадний Місяць. Придивіться до своєї другої половини. Може, коханий дивно поводиться останнім часом? Підозри будуть рости, як на дріжджах. Краще перевірте їх спочатку, перш ніж щось пред'являти.

Також підписуйтесь на наш щоденний Telegram-канал гороскопів.

Гороскоп на тиждень з 28 вересня по 4 жовтня для Овнів:

Астропрогноз для Овнів на тиждень попереджає, що рівень вашої активності виростить у сто крат. В оточенні однодумців ви станете популярними, тому вас будуть запрошувати на святкові заходи, де отримаєте шанс завести корисне знайомство. Не займайтеся виснажуючими фізичними навантаженнями, є високий ризик травматизму.

Любовний гороскоп для Овнів на тиждень говорить, що в особистих відносинах варто проявити більше тепла по відношенню до коханих людей. Ваш партнер буде з задоволенням поступатися вам, навіть якщо ви не праві. Цінуйте близьких і будьте з ними взаємно люб'язними. На вихідних не засиджуйтеся дома, придумайте для себе цікаве заняття.

гороскоп на тиждень з 28 вересня по 4 жовтня

Гороскоп на тиждень з 28 вересня по 4 жовтня для Тельців:

Зірки для Тельців на тиждень говорять, що в цей час вам захочеться зробити паузу і гарненько обміркувати, що відбувається у вашому житті. Відкиньте негативні думки і сконцентруйтеся на тому, що у вас обов'язково вийде, у що ви вірите. Навколо вас може виявитися багато людей, які провокують на агресію і хамство. Не відповідайте тією ж монетою, не опускайте свій рівень.

Любовний гороскоп для Тельців на тиждень говорить, що в цей період багато представників знаку захочуть внести зміни в своє особисте життя. Якщо вирішили розлучитися з партнером, то добре подумайте, чи не будете ви про це шкодувати. Не приймайте важливі рішення на гарячу руку, можете потім шкодувати.

Гороскоп на тиждень з 28 вересня по 4 жовтня для Близнюків:

Місяць для Близнюків на тиждень говорить, що роботи додасться, але у вас вистачить енергії на виконання завдань. Більше уваги приділіть своєму режиму харчування, відмовтеся від фастфуду, пийте більше води і вживайте менше цукру. Близькі, швидше за все, об'єднають зусилля і піднесуть вам по-справжньому королівський подарунок, про який ви навіть і не мріяли.

Любовний гороскоп на тиждень для Близнюків говорить, що одиноким представникам знаку в цей період навряд чи вдасться завести тривалі відносини. Нові знайомства не виправдають ваші очікування. Якщо не лежить душа до когось, то не варто змушувати себе. Вільні представники знаку незабаром можуть зустріти когось, хто в корені змінить їхнє життя.

Гороскоп на тиждень з 28 вересня по 4 жовтня для Раків:

Загальний гороскоп для Раків на тиждень говорить, що в цей період справедливість по відношенню до вас на роботі і в житті запанує. Нікому навіть на думку не спаде не дати вам те, що по праву належить вам. Вимагайте то, на що заслужили, і будьте наполегливі в своїх судженнях. Відмінний період для розмови з шефом про підвищення.

Любовний гороскоп на тиждень для Раків обіцяє вам бурхливий ураган пристрасті. Насолоджуйтесь один одним і проводите більше часу удвох. Не виключено, що нестача тепла і уваги може спровокувати адюльтер, — не доводьте до крайнощів.

гороскоп на тиждень з 28 вересня по 4 жовтня

Гороскоп на тиждень з 28 вересня по 4 жовтня для Левів:

Астропрогноз для Левів на тиждень говорить, що в цей період зросте ваша самовпевненість і бажання самоствердитися на професійній ниві. Ви за словом в кишеню не полізе і вкажете на двері будь-кому, хто посміє проявляти невдоволення вами або вашими близькими. Відстоюйте свою позицію, але будьте точні в аргументах. Не пускайте слів на вітер.

Любовний гороскоп на тиждень для Левів говорить, що вам варто перестати дорікати партнеру за тринькання грошей, тому що в основному "труби протікають" саме з вашого боку. Відповідайте собі чесно на питання, чи все робите правильно, і ви здивуєтеся, наскільки іноді ваші дії розходяться зі словами.

Гороскоп на тиждень з 28 вересня по 4 жовтня для Дів:

Зірки для Дів на тиждень говорять, що в цей період буде непросто контролювати свої емоції і не піддаватися загальній паніці навколо. Намагайтеся абстрагуватися від негативних людей і їх впливу на себе. Більше часу проводите з тими, з ким легко спілкуватися. Знайдете однодумців серед впливових людей. Чи це не привід хоча б на трохи приміряти "корону" і підвищити самооцінку?

Любовний гороскоп на тиждень для Дев каже, що самотні представники знаку можуть познайомитися з кимось і завести тривалі відносини, в результаті яких навіть можливо одруження. Залишайтеся собою і не намагайтеся зі шкіри геть вилізти, щоб сподобатися новому знайомому, — все найкраще трапляється непередбачувано.

Гороскоп на тиждень з 28 вересня по 4 жовтня для Терезів:

Місяць для Терезів на тиждень говорить, що в цей час ваша тонка інтуїція дозволить відрізнити, де потрібно пропустити випад повз вуха, а де варто сміливо вплутатися в бій. Не нехтуйте порадами людей, які знають, про що говорять. Прислухайтеся до думки професіоналів, можете сміливо довіритися тим, з ким уже мали справи. Можливо, комусь із близьких знадобиться ваша допомога і моральна підтримка — надайте її.

Любовний гороскоп для Терезів на тиждень говорить, що в особистому житті можуть виникати конфлікти на фінансовому грунті або через розподіл фінансових обов'язків. Не хвилюйтеся, незабаром все налагодиться, і спокій повернеться у ваші стосунки. Сварки побутового характеру припиняться, а ви зможете більше часу приділяти один одному. Частіше говоріть слова любові другій половинці.

гороскоп на тиждень з 28 вересня по 4 жовтня

Гороскоп на тиждень з 28 вересня по 4 жовтня для Скорпіонів:

Зодіак для Скорпіонів на тиждень говорить, що зараз починається гарний час для відпочинку. Якщо зібралися у відпустку в іншу країну або просто хочете деякий час побути вдома, то не відмовляйте собі в цьому. Начальник буде задоволений вашою роботою, якщо будете чесні з ним навіть в своїх проколах. Користуйтеся тільки перевіреними послугами в інтернеті, є ризик нарватися на шахраїв.

Любовний гороскоп для Скорпіона на тиждень говорить, що більше часу потрібно приділити плануванню спільного майбутнього з коханою людиною. Втілюйте мрії в реальність. Не варто пускати в ваше особисте життя сторонніх глядачів і радників, вони можуть тільки нашкодити вам і спровокувати конфлікт.

Гороскоп на тиждень з 28 вересня по 4 жовтня для Стрільців:

Зірки для Стрільців на тиждень говорять, що в цей час ви будете націлені тільки на фінансову вигоду. Можливо, дехто навіть дорікне вас в меркантильності. Доведеться захищати свою позицію або виправдовуватися, в будь-якому випадку — це марна трата часу. Вибирайте собі те життя, в якому вам комфортно, навіть якщо весь світ буде проти вас.

Любовний гороскоп для Стрільців на тиждень говорить, що навряд чи вам захочеться вибирати для себе і другої половинки на цьому тижні активний відпочинок. Через вашу апатіїю можуть назрівати конфлікти. Постарайтеся пояснити коханій людині, що ваша втома пов'язана з роботою, а тіло вимагає відпочинку. Запропонуйте їй відпочити від метушні разом.

Гороскоп на тиждень з 28 вересня по 4 жовтня для Козерогів:

Загальний гороскоп для Козерогів на тиждень попереджає, що ваша відповідальність сьогодні буде на дуже високому рівні, але доведеться сваритися з колегами, які занадто розслабилися. Не варто цілком віддаватися справі, за яку вам навіть не заплатять, бо втома може на деякий час вибити вас зі звичного графіка роботи. Станьте трохи егоїстом, подумайте в першу чергу про свої інтереси.

Любовний гороскоп для Козерогів на тиждень говорить, що в особистих відносинах все буде спокійно і без конфліктів. І ви, і ваш партнер досить мудрі, щоб закрити очі на все несуттєве на користь гармонійних відносин. Підживлюйте сильні сторони один одного, взаємна підтримка допоможе зміцнити відносини.

Гороскоп на тиждень з 28 вересня по 4 жовтня: у людини два життя, і друге починається тоді, коли ми розуміємо, що життя всього одна - фото №4

Гороскоп на тиждень з 28 вересня по 4 жовтня для Водоліїв:

Астропрогноз для Водоліїв на тиждень говорить, що в кар'єрі вас чекає великий зліт, який добре вплине на ваше майбутнє. Поступово ви набираєте необхідні бали в просуванні до вашого нового статусу. Не беріть участі в сумнівних угодах, вони виявляться провальними. Піде на користь зміна обстановки, поїздка в інше місто. Намагайтеся менше часу проводити в чотирьох стінах.

Любовний гороскоп для Водоліїв на тиждень говорить, що потрібно триматися за свою кохану людину, не відпускаючи її ні на мить. Ваші відносини переживають не найлегший період, тому постарайтеся підігрівати почуття теплими словами і красномовними вчинками. Замовчування проблем — прямий шлях до розриву відносин.

Гороскоп на тиждень з 28 вересня по 4 жовтня для Риб:

Зірки для Риб на тиждень говорять, що в цей період висока ймовірність кар'єрного росту. Вам можуть запропонувати нову посаду або перехід в іншу, більш престижну компанію. Не соромтеся своїх зв'язків з впливовими людьми, адже ви точно знаєте ціну своїм знанням та вмінням. Якщо хтось дорікає вам в підлабузництві — це не ваш чоловік однозначно.

Любовний гороскоп на тиждень для Риб каже, що можуть виникати миттєві конфлікти між вами і коханою людиною, але вони будуть легко переборні. Потрібно внести трохи романтики у відносини, зробіть все, залежне від вас, і партнер теж не залишиться в боргу.

Також не пропустіть: місячний календар стрижок на жовтень 2020 року

Подписаться Подписаться
Новости партнеров

сейчас читают

Последние новости