Гороскоп на тиждень з 26 жовтня по 1 листопада: любов завжди обіцяє нездійсненне і змушує вірити в неможливе

Гороскоп на тиждень з 26 жовтня по 1 листопада: любов завжди обіцяє нездійсненне і змушує вірити в неможливе

Гороскоп на тиждень з 26 жовтня по 1 листопада на сайті HOCHU.ua каже, що на небі з 26 жовтня по 30 жовтня — зростаючий Місяць. У ці дні слід побоюватися помилок через неуважність. Атмосфера в цей час може бути незрозумілою. Люди, схильні до неврозів, занепокоєнь і інших неоптимальним станів психіки, можуть гостро відчути напругу.

Оценка
- 4.33 из 5 возможных на основе 9 голосов

31 жовтня — повний Місяць. У цей день ви можете відчути, що вам не вистачає вогню в стосунках. Але будьте обережні і не наробіть дурниць під впливом емоцій.

1 листопада — спадний Місяць. Побутових сварок в цей період не уникнути. Старайтеся хоча б мінімізувати їх кількість. Не лізьте на рожен і припиняйте будь-яке непорозуміння. Це у ваших же інтересах!

Також підписуйтесь на наш щоденний Telegram-канал гороскопів.

Гороскоп на тиждень з 26 жовтня по 1 листопада для Овнів:

Астропрогноз для Овнів на тиждень радить перестати мислити стереотипами. Подивіться на світ навколо ширше, дайте волю своїй фантазії. Не кращий час для стратегічних рішень і твердих переконань. Відпочивайте, висипайтеся — зараз ваша енергія, звичайно, не на нулі, але організм схильний до впливу інфекцій. Остерігайтеся заздрісників і будьте готові до того, що ваші слова можуть пересмикувати.

Любовний гороскоп для Овнів на тиждень говорить, що в стосунках з коханою людиною будете відчувати тепло і взаєморозуміння. Партнер буде із задоволенням поступатися вам, навіть якщо ви неправі. Цінуйте близьких людей і будьте з ними взаємно люб'язними. На вихідних не засиджуйтеся в будинку, придумайте для себе цікаве заняття.

гороскоп на тиждень з 26 жовтня по 1 листопада

Гороскоп на тиждень з 26 жовтня по 1 листопада для Тельців:

Зірки для Тельців на тиждень говорить про те, в цей час багато людей будуть відкрито висловлювати вам свою симпатію. Можете зустріти людину, яка переверне ваше життя з ніг на голову. Оточіть себе позитивними емоціями, не дозволяйте нікому порушувати ваш особистий простір. Деякі плани доведеться відкласти, але не варто цьому засмучуватися.

Любовний гороскоп для Тельців каже, що особистому життю потрібно приділяти більше уваги і проводити якісно спільне дозвілля з коханою людиною. Налаштуйтеся на те, що доведеться з'ясовувати стосунки з партнером, через що можуть спалахнути старі образи. Не тримайте в собі емоції, інакше вони вас з'їдять.

Гороскоп на тиждень з 26 жовтня по 1 листопада для Близнюків:

Місяць для Близнюків на тиждень попереджає, що в цей час не варто побоюватися серйозних розмов і з'ясувань відносин, якщо розмова може привести вас до бажаного результату. Фінансові питання будуть хвилювати не дуже сильно. Не судіть про людей по їх зовнішності, пам'ятайте, води з лиця не пити.

Любовний гороскоп на тиждень для Близнюків говорить, що, як не дивно, холодність по відношенню до партнера почне діяти на нього, як магніт. Можливо, його бажання бути поруч буде бачитися вам, як нав'язливість. Це ваш час, використовуйте його так, як вам того хочеться, але намагайтеся балансувати і не перегинати палицю.

Гороскоп на тиждень з 26 жовтня по 1 листопада для Раків:

Зодіак для Раків на тиждень говорить, що в цей час напружені аспекти планет поставлять вас в залежність від фінансів інших людей. Якщо доведеться брати кредит чи позичати у когось гроші, то детально домовляйтеся про умови і підтвердіть їх документально, розпискою. Гарний час для зустрічей з родичами. Більше уваги приділіть домашнім клопотам.

Любовний гороскоп на тиждень обіцяє Ракам ураган пристрастей між вами і в вашим партнером. Насолоджуйтесь один одним і проводьте більше часу разом. Постарайтеся згладжувати всі "гострі кути". Не варто бути категоричними в прийнятті рішень, пов'язаних з відпусткою, всі плани погоджуйте між собою.

гороскоп на тиждень з 26 жовтня по 1 листопада

Гороскоп на тиждень з 26 жовтня по 1 листопада для Левів:

Загальний гороскоп для Левів на тиждень попереджає, що в цей період великий ризик різних переживань про власне здоров'я. Не хвилюйтеся, ваша імунна система відмінно впорається з усіма ризиками і можливими наслідками. Намагайтеся менше часу проводити в місцях масового скупчення людей. Гарний час для поїздки за місто, відпочинку в горах.

Любовний гороскоп для Левів на тиждень говорить, що головним протиріччям в стосунках з коханою людиною стануть діти. Враховуйте думку кожного з вас, адже по-своєму кожен правий. Сплануйте хороші і душевні вихідні, такі, про які давно мріяли.

Гороскоп на тиждень з 26 жовтня по 1 листопада для Дів:

Астропрогноз для Дів на тиждень говорить, що цей тиждень відмінно підходить для тих, хто шукає нову роботу. Вас чекають непогані перспективи. У розмовах будьте невимушеними, але не кажіть того, що може зашкодити вашій репутації. У другій половині дня можуть виникнути раптові проблеми, з якими допоможуть впоратися люди з минулого.

Любовний гороскоп на тиждень для Дів попереджає, що в особистих відносинах захочеться більше пристрасті. Проявляйте почуття гучними вчинками, а не словами. Не потрібно всерйоз сприймати швидкоплинний флірт. Не соромтеся експериментів у ліжку.

Гороскоп на тиждень з 26 жовтня по 1 листопада для Терезів:

Зірки для Терезів на тиждень попереджають, що в цей час планети утворюють напружений аспект — зростає ймовірність несподіваних травм і раптових нездужань. Не ігноруйте планові візити до лікаря, проблеми самі не розсіються. Урізноманітніть життя приємними подіями, сходіть на концерт, про який давно мріяли, подивіться мюзикл.

Любовний гороскоп для Козерогів каже, для того, щоб не псувалися стосунки з партнером, потрібно проявляти більшу повагу до його амбіцій і мрій. Навчіться чекати і довіряти другій половинці. Дозвольте коханій людині приймати самій важливі для сім'ї рішення.

гороскоп на тиждень з 26 жовтня по 1 листопада

Гороскоп на тиждень з 26 жовтня по 1 листопада для Скорпіонів:

Зодіак для Скорпіонів на тиждень обіцяє представникам знаку деякі розчарування і зміни в добре спланованих раніше планах. Вірогідні порушення ділових домовленостей, несподівані рішення компаньйонів. Не опускайте руки, скоро все вирішиться несподіваним, але хорошим чином. Не займайтеся непродуктивною роботою, віддайте перевагу чомусь простому, але суттєвому.

Любовний гороскоп для Скорпіонів каже, що в особистому житті ви можете почати проявляти деспотизм. Постарайтеся не домінувати і не говорити з партнером, як зі своєю власністю. Будьте більш толерантними і стриманими, вмійте приймати чужу думку.

Гороскоп на тиждень з 26 жовтня по 1 листопада для Стрільців:

Місяць для Стрільців говорить, що в цей період захочеться спокою і невимушеності. Головна принадність у тому, що у вас буде можливість проводити час так, як хочеться. На роботі можуть виникнути непередбачені розбіжності з колегами, постарайтеся відкинути рефлексію і виходити з того, що вже відбулося. Не критикуйте, а намагайтеся вирішувати проблеми.

Любовний гороскоп для Стрільців на тиждень говорить, що відносини з другою половинкою вимагають внесення ясності. Постарайтеся більше розмовляти і вислуховувати, що турбує партнера. Піде на користь, якщо на вікенд відправитеся у подорож.

Гороскоп на тиждень з 26 жовтня по 1 листопада для Козерогів:

Загальний гороскоп для Козерогів на тиждень говорить, що в даний час ви можете як високо злетіти, так і різко впасти. Щоб такого не сталося, намагайтеся бути об'єктивними до себе і людей. Не засуджуйте інших в незнайомих компаніях. Говорячи про когось, робіть це так, ніби ця людина знаходиться з вами в кімнаті. Не переплачуйте за товари, які можна купити набагато дешевше.

Любовний гороскоп для Козерогів на тиждень попереджає, що в цей період у відносинах з коханою людиною не передбачається пристрастей і розбіжностей. Ідіть на поступки своїй другій половинці. На вихідних займіться чимось незвичайним, наприклад, прогулянка на конях довго залишиться в пам'яті.

гороскоп на тиждень з 26 жовтня по 1 листопада

Гороскоп на тиждень з 26 жовтня по 1 листопада для Водоліїв:

Астропрогноз для Водоліїв на тиждень попереджає, що в цей час можете сильно розчаруватися вчинками оточуючих. В роботі остерігайтеся надмірної емоційності, проти вас можуть організовувати змову. Не турбуйтеся, справжні друзі завжди були і будуть з вами, і вони обов'язково підтримають в будь-якій складній ситуації. Перевіряйте уважно вхідні листи, можете пропустити важливе послання.

Любовний гороскоп на тиждень для Водоліїв каже, що на цьому тижні ви будете відчувати підтримку коханої людини у всьому. Довіряйте один одному, розповідайте все, що на душі, і тоді ніякі розбіжності вашій парі не загрожують.

Гороскоп на тиждень з 26 жовтня по 1 листопада для Риб:

Зірки для Риб на тиждень попереджає, що в цей час можете відчути, що ваш організм наповнюється життєвими силами і енергією. Не варто спілкуватися з тими, хто не несе ніякого смислового навантаження в ваше життя, інакше відчуєте себе спустошеними. Не дозволяйте кому б то не було знижувати вашу самооцінку.

Любовний гороскоп на тиждень для Риб каже, що в цей період у вас не буде часу на ніжності з коханою людиною. Постарайтеся не доводити до абсолютного охолодження в стосунках, намагайтеся зрідка балувати другу половинку маленькими сюрпризами.

Також не пропустіть: Ретроградний Меркурій з 14 жовтня по 3 листопада

Подписаться Подписаться
Новости партнеров

сейчас читают

Последние новости