Гороскоп на тиждень з 30 листопада по 6 грудня: обов’язково дружіть з тими, хто кращий за вас. Мучитиметеся, але будете рости

Гороскоп на тиждень з 30 листопада по 6 грудня: обов’язково дружіть з тими, хто кращий за вас. Мучитиметеся, але будете рости

Гороскоп на тиждень з 30 листопада по 6 грудня на сайті HOCHU.ua каже, що 30 листопада — Повний місяць. Місячне затемнення. З 1 по 6 грудня — спадний Місяць. Тиждень неспокійний і не дуже сприятливий для фізичного і психічного здоров'я більшості людей.

Оценка
- 3.42 из 5 возможных на основе 12 голосов

Зірки для всіх знаків Зодіаку на тиждень говорять, що спадний Місяць збільшує ризик загострення хронічних захворювань, а також отримання травм через необережність. Напружені аспекти планет можуть послабити розумову активність, знизити пам'ять і кмітливість, підвищити неуважність. Це теж не кращий показник для здоров'я, адже неуважність часто веде до помилок, які можуть стати причиною стресу або фізичних ушкоджень.

Також підписуйтесь на наш щоденний Telegram-канал гороскопів.

Гороскоп на тиждень з 30 листопада по 6 грудня для Овнів:

Астропрогноз для Овнів на тиждень з 30 листопада по 6 грудня попереджає, що в цей час буде корисно пройтися по магазинах, зробити місячну закупівлю найнеобхідніших продуктів. У спілкуванні з близькими можуть виникати ситуації, коли захочеться розірвати будь-які стосунки і звести спілкування нанівець. Можливо, вам просто потрібен відпочинок. У другій половині тижня через напруження аспектів планет буде складно знайти спільну мову з оточуючими.

Любовний гороскоп на тиждень для Овнів говорить, що вільні представники знаку навряд чи зможуть зустріти людину, з якою можна скластися тривалі серйозні стосунки. Більше часу присвятіть потребам вашої коханої людини. Займіться на вихідних тим, що подобається вам і вашій другій половинці.

гороскоп на тиждень

Гороскоп на тиждень з 30 листопада по 6 грудня для Тельців:

Зірки для Тельців на тиждень з 30 листопада по 6 грудня попереджають, що в цей час не виключені конфлікти, втрати, неприємні події, які, в першу чергу, негативно позначаться на самооцінці і душевній рівновазі. Постарайтеся не виснажувати себе роботою, яку можна відкласти. Може виникнути стан тривожності через здоров'я. Не займайтеся самобичуванням.

Любовний гороскоп на тиждень для Тельців каже, що вільні представники знаку можуть завести приємне знайомство з представником протилежної статі. Будьте самі собою і ніхто не зможе встояти перед вашою харизмою. Постарайтеся знаходити час для своїх близьких.

Гороскоп на тиждень з 30 листопада по 6 грудня для Близнюків:

Зодіак для Близнюків на тиждень з 30 листопада по 6 грудня каже, що в цей час краще працювати в команді: ви знайдете однодумців, зможете повніше розкрити свої таланти. Починайте закривати гештальти, щоб не нести з собою проблеми в Новий рік 2021. Не носіть камінь на серці — якщо вас щось турбує, то обов'язково вирішіть це питання. Можливо, варто звернутися за допомогою до психологів.

Любовний гороскоп на тиждень для Близнюків говорить, що взаємини з коханою людиною будуть дуже хорошими. У цей період можна починати серйозні розмови про майбутні плани на життя, тому що вони мають всі шанси привести до дій. Не заряджайте негативом другу половинку.

Гороскоп на тиждень з 30 листопада по 6 грудня для Раків:

Місяць для Раків на тиждень з 30 листопада по 6 грудня каже, що в цей період вам доведеться спуститися з небес на землю, відстоюючи свої переконання, виправляти помилки, залагоджувати наслідки необдуманих рішень. Перестаньте хвилюватися за оточуючих більше, ніж за себе — ви у себе єдині і незамінні, пам'ятайте це і вмикайте здоровий егоїзм. Деякі плани щодо шопінгу доведеться переглянути, можливо, зараз недоцільно купувати те, що хочеться. Віддайте перевагу тому, що потрібно.

Любовний гороскоп для Раків на тиждень говорить, що вашим відносинам може загрожувати розрив. Постарайтеся не доводити партнера до ревнощів, інакше назад дороги не буде. Флірт на стороні закінчиться плачевно для відносин.

Гороскоп на тиждень з 30 листопада по 6 грудня: обов’язково дружіть з тими, хто кращий вас. Мучитиметеся, але ростимите - фото №2

Гороскоп на тиждень з 30 листопада по 6 грудня для Левів:

Загальний гороскоп для Левів на тиждень з 30 листопада по 6 грудня попереджає, що в цей період варто покладатися тільки на свої сили, тому що люди можуть підводити. У другу половину тижня буде складно контролювати ситуацію. Через вплив планет плани можуть руйнуватися,  а відносини псуватися на рівному місці. Якщо дотримаєтеся власної стратегії, то нічого не втратите. Підтримуйте імунну систему комплексом необхідних вітамінів.

Любовний гороскоп на тиждень для Левів говорить, що потрібно проявити турботу по відношенню до коханої людини. Маленькі сюрпризи здатні творити великі чудеса. Можливо, доведеться піклуватися про хворого родича, але ваша любов і підтримка швидко поставлять його на ноги.

Гороскоп на тиждень з 30 листопада по 6 грудня для Дів:

Астропрогноз для Дів на тиждень з 30 листопада по 6 грудня попереджає, що цей час абсолютно не підходить для підписання договорів, влаштування на роботу і будь-яких важливих заходів. Якщо хочете змінити життя — змініть своє ставлення до нього. Багато в чому ви просто не помічаєте реальні плюси і можливості, які вам зустрічаються на шляху. У другу половину тижня ймовірні конфлікти з колегами і близькими, фінансові негаразди.

Любовний гороскоп для Дів на тиждень говорить, що кохана людина порадує вас приємним сюрпризом. Можливо, дізнаєтеся новину, яку давно хотіли почути. Не поспішайте планувати вихідні, тому що друга половинка може зробити це за вас і цілком вдало.

Гороскоп на тиждень з 30 листопада по 6 грудня для Терезів:

Зірки для Терезів на тиждень з 30 листопада по 6 грудня кажуть, що в цей час ви будете зайняті побутовою роботою, яка накриє з головою. Друга половина тижня виявиться суперечливою, можливості можуть не збігатися з бажаннями і навпаки. Вдалі моменти можуть чергуватися з неприємними подіями, що не кращим чином позначиться на психологічному стані деяких представників знаку. Хороший період для зустрічей з родичами.

Любовний гороскоп для Терезів на тиждень говорить, що потрібно більше часу проводити з коханою людиною. Постарайтеся не сваритися через дрібниці з другою половинкою, тому що образу вона вам довго не пробачить. На вихідні проведіть час в компанії найближчих. Буде що згадати і про що поговорити.

гороскоп на тиждень з 30 листопада по 6 грудня

Гороскоп на тиждень з 30 листопада по 6 грудня для Скорпіонів:

Місяць для Скорпіонів на тиждень з 30 листопада по 6 грудня каже, що настає час, ідеальний для зміцнення сімейних відносин, гармонізації особистого життя, спілкування з дітьми. Пора "вивести назовні" проблеми, про які раніше мовчали і не хотіли говорити, щоб вони не вирвалися самі в найневдаліший час. Не вимагайте від оточуючих того, що вони не зможуть вам дати, і не будуйте ілюзій на рахунок людей.

Любовний гороскоп на тиждень для Скорпіона каже, що самотні представники знаку можуть зустріти свою долю в громадському місці. Сімейні Скорпіони будуть раді дізнатися приємну новину від коханої людини. Пора планувати зимову відпустку, але не поспішайте купувати квитки.

Гороскоп на тиждень з 30 листопада по 6 грудня для Стрільців:

Загальний гороскоп для Стрільців на тиждень з 30 листопада по 6 грудня каже, що в цей час буде багато приводів для здивування як в хорошому сенсі, так і не найприємнішому. Починаючи з середини тижня намагайтеся контролювати емоції, будьте лояльнішими до слабкостей і недоліків оточуючих. Ні в якому разі не ризикуйте і не форсуйте події.

Любовний гороскоп на тиждень для Стрільців говорить, що відносини з коханою людиною можуть трохи зійти з дистанції. Постарайтеся не розпалювати суперечки спірними темами. На вихідних вдасться розрядити обстановку завдяки великій компанії гостей, зібраній в будинку. Всі сварки і розбіжності забудуться і спритно переведуться в жарти.

Гороскоп на тиждень з 30 листопада по 6 грудня для Козерогів:

Астропрогноз для Козерогів на тиждень з 30 листопада по 6 грудня каже, що починається відмінний час для цікавої та захоплюючої роботи. У команді однодумців зумієте отримати непоганий прибуток, укласти вигідні контракти. Дуже важливо діяти за планом, прислухатися до порад компетентних людей. Вихідні корисно провести далеко від міської суєти.

Любовний гороскоп на тиждень для Козерогів радить частіше показувати своєму партнеру висоту ваших почуттів за допомогою приємних дрібниць. У тих, хто ще не зустрів свою любов, в цей період обов'язково випаде можливість познайомитися з цікавою людиною. Не тисніть на партнера, іноді ваша наполегливість не знає кордонів, і ви самі це розумієте.

гороскоп на тиждень з 30 листопада по 6 грудня

Гороскоп на тиждень з 30 листопада по 6 грудня для Водоліїв:

Зірки для Водоліїв на 30 листопада кажуть, що в цей час доля буде підштовхувати вас до рішучих дій, але через власну інертність ви ризикуєте втратити блискучі можливості, що стосуються кар'єри, фінансів, відносин з оточуючими. Не дозволяйте партнерам вводити вас в оману. Якщо будете сліпо вірити всьому, що чуєте — цього не уникнути. Довіряйте інтуїції, вона веде вас в правильному напрямку.

Любовний гороскоп на тиждень для Водоліїв каже, що з'явиться більше вільного часу. Потрібно проводити дозвілля з коханою людиною, це допоможе вам зміцнити відносини. Не варто відвідувати галасливі вечірки, більше часу проводьте вдома.

Гороскоп на тиждень з 30 листопада по 6 грудня для Риб:

Зодіак для Риб на тиждень з 30 листопада по 6 грудня радить зробити паузу в роботі, інакше вся ваша енергія піде на боротьбу з надуманими страхами і неіснуючими ворогами. Не намагайтеся з'ясовувати стосунки з колегами, щоб уникнути непотрібних конфліктів. Захочеться усамітнення і більше часу проводити далеко від шуму і людей. Не варто закриватися і ховатися від світу, інакше зануритеся в себе надовго.

Любовний гороскоп на тиждень для Риб каже, що стосунки з коханою людиною можуть стати тіснішими, якщо торкнеться теми майбутнього. Не найкращий час для тих, хто вирішив укласти шлюб. Вільні представники знаку навряд чи зараз зможуть завести перспективне знайомство.

Также не пропустите: 2021 год Белого Металлического Быка — каким он будет и как встречать?

Подписаться Подписаться
Новости партнеров

сейчас читают

Последние новости