Гороскоп на тиждень з 7 по 13 грудня: Краще ніколи не починати; але почавши, краще закінчити

Гороскоп на тиждень з 7 по 13 грудня: Краще ніколи не починати; але почавши, краще закінчити

Гороскоп на тиждень з 7 по 13 грудня на сайті HOCHU.ua каже, що на небі спадний Місяць. В цей час не рекомендується починати нове. Погано піде професійне навчання, а отримані знання можуть не знадобитися. Може бути плутанина з документами, помилки в підрахунках.

Оценка
- 3.62 из 5 возможных на основе 13 голосов

Зірки попереджають всіх знаків Зодіаку, що майже весь тиждень небажано робити великі покупки, особливо варто утриматися від придбання комп'ютерів, офісної техніки, телефонів, телевізорів, засобів пересування. Техніка може швидко вийти з ладу або виявитися з дефектами, які не вдасться помітити вчасно; в даний період люди більш неуважні й часто втрачають важливі деталі.

Також підписуйтесь на наш щоденний Telegram-канал гороскопів.

гороскоп на тиждень з 7 по 13 грудня

Гороскоп на тиждень з 7 по 13 грудня для Овнів:

Астропрогноз для Овнів на тиждень обіцяє представникам знаку досить насичений тиждень. Вірогідні приємні поїздки, незабутні враження, активне спілкування, хвилюючі новини. Будьте сміливіші і в разі потреби — нахабнішими. Деякі люди будуть неоднозначно сприймати натяки, тому їх доведеться підштовхнути до правильного вибору. В цілому, хороший час і в плані роботи, і в плані здоров'я.

Любовний гороскоп для Овнів на тиждень говорить, що друга половинка стане вашою опорою і підтримкою в будь-якій ситуації, якщо ви не будете замикатися в собі, а чесно поділіться своїми переживаннями. Не бійтеся відкривати душу, вас зрозуміють, а відверта розмова допоможе вам знайти себе.

Гороскоп на тиждень з 7 по 13 грудня для Тельців:

Зірки для Тельців на тиждень з 7 до 13 грудня попереджають, що в цей період ви можете відчувати себе неоднозначно через те, що у когось — проблеми, трагедії, руйнуються долі, а у вас — все благополучно. Не беріть на свій рахунок фіаско інших людей. Якщо можете чимось допомогти — так і зробіть, але самобичуванням займатися ні до чого. Відключіться від негативних думок і перестаньте читати патогенні новини.

Любовний гороскоп на тиждень для Тельців каже, що в цей час кохана людина дасть вам кілька приводів і позлитися на неї, і подякувати за все, що вона для вас робить. Вмійте визнавати свої помилки перед близькими і просити вибачення. Не забувайте говорити про те, що любите їх.

Гороскоп на тиждень з 7 по 13 грудня для Близнюків:

Зодіак для Близнюків на тиждень з 7 до 13 грудня говорить, що цей час ви зможете провести так, як самі захочете, поїхати туди, куди давно вже мріяли. Не беріться за роботу, яка вганяє вас в депресію. Впевнено відстоюйте свої позиції, якщо переконані в них. Не варто планувати далекі подорожі, оскільки плани можуть порушитися через обставини, що не залежать від вас.

Любовний гороскоп на тиждень для Близнюків говорить, що багато пар зважаться на кардинальні кроки. Відкладіть усі свої амбіції на інший час і просто прислухайтеся до того, що хвилює вашу кохану людини. На вихідних можна вибратися на зимовий пікнік.

гороскоп на тиждень з 7 по 13 грудня

Гороскоп на тиждень з 7 по 13 грудня для Раків:

Місяць для Раків на тиждень з 7 до 13 грудня попереджає, що в цей період у вас є шанси досягти успіху в професійних справах. Можете завести корисне знайомство, а нова людина виправдає всі ваші очікування. Не приймайте на свій рахунок грубість начальника, винуватець його настрою — не ви. Пора вибирати подарунки близьким на зимові свята.

Любовний гороскоп для Раків на тиждень говорить, що в цей період нудьгувати не доведеться. Самотні представники знаку займуться пошуками партнера, однак не варто погоджуватися на будь-які відносини. Не бережіть стосунки, які вас руйнують.

Гороскоп на тиждень з 7 по 13 грудня для Левів:

Загальний гороскоп для Левів на тиждень з 7 до 13 грудня говорить, що аспект планет в даний час створить благодатний грунт для романтиків. Навіть найнеймовірніші мрії будуть легко здійсненні, принаймні не нездійсненні, це точно. Можливо, доведеться займатися організаторськими питаннями, в яких ви некомпетентні. Не бійтеся просити про допомогу.

Любовний гороскоп на тиждень для Левів говорить, що на цьому тижні вам може знадобитися підтримка коханої людини, якій він вас точно забезпечить. Постарайтеся не виносити "сміття з дому" і нікому не довіряти те, що у вас на душі. Контролюйте свій словесний потік, необережні висловлювання можуть ображати другу половинку.

Гороскоп на тиждень з 7 по 13 грудня для Дів:

Астропрогноз для Дів на тиждень з 7 до 13 грудня говорить, що в роботі вас чекає успіх. Вдасться зробити навіть те, що боялися не встигнути й до Нового року. Стане набагато легше спілкуватися з оточуючими. Деякі ваші жарти можуть зачіпати колег, постарайтеся уникати подібних інцидентів.

Любовний гороскоп для Дів на тиждень говорить, що кохана людина порадує вас приємним сюрпризом. Можливо, дізнаєтеся новину, яку давно хотіли почути. У вільних представників знаку є всі шанси завести цікаве знайомство.

гороскоп на тиждень з 7 по 13 грудня

Гороскоп на тиждень з 7 по 13 грудня для Терезів:

Зірки для Терезів на тиждень з 7 до 13 грудня радять приділити увагу своєму здоров'ю — занепад сил може бути причиною зниженого імунітету. Лягайте спати раніше і прагніть висипатися. Протягом усього тижня постарайтеся приділяти час задоволеню і релаксу: слухайте приємну музику, робіть ванну з пінкою, сходіть на масаж. Ви навіть не уявляєте, наскільки це поліпшить ваше самопочуття.

Любовний гороскоп на ці сім днів для Терезів говорить, що в цей період ви вийдете на новий рівень у відносинах з коханою людиною. Можливо, дізнаєтеся секрет, який довгий час в собі виношував ваш партнер. Довіряйте другій половинці, всі підозри — не більше, ніж плід вашої фантазії.

Гороскоп на тиждень з 7 по 13 грудня для Скорпіонів:

Зодіак для Скорпіонів на тиждень з 7 до 13 грудня говорить, що в цей період вас може нервувати буквально все навколо — нововведення на роботі, поведінку оточуючих. Не приймайте близько до серця невдалі висловлювання оточуючих, адже вам самим палець в рот не клади. Менше смикайте людей через дрібниці, якщо самі можете вирішити свої проблеми.

Любовний гороскоп на тиждень для Скорпіонів каже, що на любовному фронті все буде спокійно і без зайвих емоцій. Друга половинка готує для вас несподіваний подарунок, який по-новому вас розкриє. Постарайтеся не засмучуватися через те, що деякі ваші плани не здійснюються.

Гороскоп на тиждень з 7 по 13 грудня для Стрільців:

Місяць для Стрільців на тиждень з 7 до 13 грудня радить тримати себе в руках і намагатися знаходити навіть у самій дивній ситуації позитивні моменти. Не переїдайте, якщо не хочете потім скаржитися на розлад шлунку. Зверніть увагу на свій раціон, він далекий від правильного харчування. Так чому дивуєтесь, що погано себе почуваєте? Обережність не завадить у висловлюваннях — можете бути надмірно відверті не з тими людьми.

Любовний гороскоп на тиждень для Стрільців говорить, що самотні представники знаку ризикують зв'язатися з непорядною людиною, яку переслідують меркантильні цілі. Будьте обережні і не довіряйте першій думці. Вільним представникам знаку не варто соромитися своїх почуттів.

горокоп на тиждень з 7 по 13 грудня

Гороскоп на тиждень з 7 по 13 грудня для Козерогів:

Загальний гороскоп для Козерогів на тиждень з 7 до 13 грудня говорить, що в цей період впевненість в своїх силах підкріпиться тим, що ви відчуєте підтримку і сильну повагу оточуючих. Варто більше довіритися своїй інтуїції, адже вона веде вас правильною дорогою. Не поспішайте скасовувати найближчі поїздки, швидше за все, ніщо не завадить вашим планам.

Любовний гороскоп на тиждень для Козерогів каже, що в цей період кохана людина буде вас радувати своєю підтримкою і теплотою. Постарайтеся покращувати настрій близьких будь-якими способами, вони цього потребують. Не ігноруйте думку другої половинки, якщо не хочете все вихідні з'ясовувати стосунки.

Гороскоп на тиждень з 7 по 13 грудня для Водоліїв:

Астропрогноз для Водоліїв на тиждень з 7 до 13 грудня радить не засмучуватися через неприємності на роботі, тим більше, якщо вони були цілком передбачувані. Краще розслабтеся і не засиджуйтеся допізна в офісі. Можливо, прийшов період щось міняти в житті, а не закривати очі на явні знаки. У другій половині тижня дізнаєтеся новину, яка змусить інакше подивитися на багатьох своїх знайомих.

Любовний гороскоп на тиждень говорить, що сімейним Водоліям потрібно більше часу проводити поруч з коханими. Не варто економити гроші на те, що вам дійсно потрібно. Представникам знаку, які знаходяться в пошуку, краще не погоджуватися на знайомства в Інтернеті.

Гороскоп на тиждень з 7 по 13 грудня для Риб:

Загальний гороскоп для Риб на тиждень з 7 по 13 грудня не радить в цей час влаштовуватися на нову роботу, реєструвати бізнес, відправляти поштою цінні речі і документи, які можуть затриматися в дорозі або зовсім загубитися. Займіться побутовою роботою, до якої раніше не доходили руки. Пора влаштувати розвантажувальні дні і пильніше вивчити склад на етикетках продуктів в своєму холодильнику.

Любовний гороскоп на тиждень для Раків каже, що особисте життя багатьох представників знаку значно покращиться. Самотні Раки познайомляться з цікавим людьми в громадському, людному місці. Флірту на роботі варто уникати.

Также не пропустите: Гороскоп на 2021 год — что сулят звезды всем знакам Зодиака в год Белого Металлического Быка

Подписаться Подписаться
Новости партнеров

сейчас читают

Последние новости