Гороскоп на тиждень з 14 по 20 грудня: деякі занурюються в глибини лише для того, щоб пускати звідти маленькі бульбашки

Гороскоп на тиждень з 14 по 20 грудня: деякі занурюються в глибини лише для того, щоб пускати звідти маленькі бульбашки

Гороскоп на тиждень з 14 по 20 грудня на сайті HOCHU.ua каже, що 14 грудня на небі — Молодик. Скоротіть фізичні та розумові навантаження. Вранці та вдень займайтеся плануванням, готуйте до запуску нові проекти, мрійте. Період буде сприятливим для всього, що стосується професійної діяльності. Обстановка в колективі і відносини з керівництвом стануть вільнішими, а доручення — цікавішими.

Оценка
- 4.29 из 5 возможных на основе 7 голосов

З 15 по 20 грудня — зростаючий Місяць. Прийшов час оновлень. Можна починати пошуки роботи, розглядати ділові пропозиції і робити активні кроки в особистих і любовних питаннях.

Також підписуйтесь на наш щоденний Telegram-канал гороскопів.

Гороскоп на тиждень з 14 по 20 грудня для Овнів:

Зірки для Овнів на тиждень з 14 по 20 грудня попереджають, що в цей час може виникнути чимало робочих питань, з якими доведеться справлятися самостійно. Не намагайтеся йти від проблем, тому що в підсумку ви просто накопичите їх і не будете знати, як вирішити. Яким би складним не здавався вам період, в якому живете, — пройти його вдасться гідно.

Любовний гороскоп на тиждень для Овнів каже, що друга половинка готує для вас хороший сюрприз, про який ви давно мрієте. Не варто демонструвати свої сильні риси характеру. Намагайтеся не домінувати у відносинах, вам це не принесе щастя.

гороскоп на тиждень з 14 по 20 грудня

Гороскоп на тиждень з 14 по 20 грудня для Тельців:

Зірки для Тельців на тиждень з 14 по 20 грудня попереджають, що в цей час ви будете сповнені енергії і зможете домогтися гарних результатів у всьому, за що б не взялися. Не варто драматизувати свої проблеми, на ділі все вирішиться куди швидше, ніж вам здається. Можливо, доведеться витратити чималу суму грошей, але воно того варте.

Любовний гороскоп на тиждень для Тельців каже, що в цей час кохана людина дасть вам кілька приводів і позлитися на неї, і подякувати за все, що вона для вас робить. Навчіться визнавати свої помилки перед близькими і просити вибачення. Перестаньте потурати всім примхам обранця, інакше втратите самі себе.

Гороскоп на тиждень з 14 по 20 грудня для Близнюків:

Зодіак для Близнюків на тиждень з 14 по 20 грудня говорить, що в цей час ви будете мати свободу дій і зможете використовувати знання на свій розсуд. Якщо декому не до вподоби ваші життєві принципи, значить, пора позбавлятися від цих людей. Звільніть своє оточення від непотрібних знайомств, які тільки тягнуть з вас енергію.

Любовний гороскоп на тиждень для Близнюків говорить, що на цьому тижні варто більше уваги приділити сім'ї та її питанням. Відмінний час для того, щоб зайнятися спортом і переглянути раціон харчування. Вільні представники знаку отримають можливість завести знайомство, яке з дружнього переросте в романтичне.

Гороскоп на тиждень з 14 по 20 грудня для Раків:

Місяць для Раків на тиждень з 14 по 20 грудня говорить, що в цей час найбільш перспективними представляються справи, пов'язані з переговорами та укладенням угод. Не відмовляйтеся від додаткової роботи, краще скоротити свій вільний час. Незабаром, коли отримаєте винагороду і почнете купувати подарунки близьким на Новий рік, зрозумієте, наскільки правильно вчинили.

Любовний гороскоп для Раків на тиждень говорить, що в цей період можуть виникнути розбіжності з близькою людиною через ревнощі. Постарайтеся не провокувати кохану людину, тому що це може негативно закінчитися для вашої пари. Не починайте того, що вам не під силу витягнути і довести до логічного кінця.

гороскоп на тиждень з 14 по 20 грудня

Гороскоп на тиждень з 14 по 20 грудня для Левів:

Загальний гороскоп для Левів на тиждень з 14 по 20 грудня говорить, що в цей час вам варто зайнятися виконанням своїх обіцянок, особливо, якщо дали їх важливим для вас людям. Якщо на цьому тижні не вийде домовитися з потрібною людиною, відкладіть розмову на деякий час. Доведеться задіяти психологію, вивчаючи своїх конкурентів. Будьте собою і все вийде.

Любовний гороскоп на тиждень для Левів говорить, що в цей час будете схильні до паніки, тому можете почати хвилюватися без приводу. Постарайтеся свій психоз не переносити на близьких людей, інакше надовго застигнете в цьому стані. Друга половинка може вас порадувати несподіваним сюрпризом, про який ви і не мріяли.

Гороскоп на тиждень з 14 по 20 грудня для Дів:

Астропрогноз для Дів на тиждень з 14 по 20 грудня говорить, що в цей період будь-яка дрібниця буде здатна вивести вас зі стану рівноваги. Направте енергію в позитивне русло, не беріться за роботу, яка вганяє вас в депресію. Занепокоєння побільшає, адже насуваються новорічні свята. Пора прикрашати ялинку.

Любовний гороскоп для Дів каже, що в цей час кохана людина буде вас радувати своєю підтримкою. Постарайтеся бути менш сприйнятливими до зовнішніх обставин і не зганяти злість на улюблених людюх. У цей період будете схильні до перебільшень. Не приймайте близько до серця різкі висловлювання домочадців.

Гороскоп на тиждень з 14 по 20 грудня для Терезів:

Зірки для Терезів на тиждень з 14 по 20 грудня кажуть, що у вашому оточенні можуть з'явитися люди з цікавими ідеями і пропозиціями. Постарайтеся не бути різкими, тому що образивши людину, довго не зможете налагодити з нею контакт. Більше уваги приділіть своєму внутрішньому світу і переживанням. Не тримайте на серці зла.

Любовний гороскоп для Терезів на тиждень говорить, що в цей час вам варто дозволити романтичним почуттям накрити вас з головою. Не бійтеся здатися божевільними, якщо ви від цього отримуєте справжню насолоду. У спілкуванні з близькою людиною не виникатиме недомовленостей.

гороскоп на тиждень з 14 по 20 грудня

Гороскоп на тиждень з 14 по 20 грудня для Скорпіонів:

Місяць для Скорпіонів на тиждень з 14 по 20 грудня радить триматися подалі від людей, що пропонують заробити легкі гроші. Не вірте всьому, що вам активно намагаються нав'язати, тому що зараз навколо може бути занадто багато недоброзичливців. Беріться тільки за роботу, яку планували раніше. Вільний час присвятіть спорту.

Любовний гороскоп на тиждень для Скорпіонів каже, що на любовному фронті все буде спокійно і без зайвих емоцій. Друга половинка готує для вас несподіваний подарунок. Постарайтеся не засмучуватися через те, що деякі ваші плани не здійснюються.

Гороскоп на тиждень з 14 по 20 грудня для Стрільців:

Загальний гороскоп для Стрільців на тиждень говорить, що цей час підходить для того, щоб розібратися в собі і своїх почуттях, відповісти собі на питання, які давно турбують. Оптимізм допоможе впоратися з дрібними побутовими питаннями, які завітають зовсім несподівано. Деяким представникам знаку захочеться "усиновити" бездомного вихованця.

Любовний гороскоп на тиждень для Стрільців говорить, що в особистому житті все буде гладко і без дьогтю в меді, але може нагадати про себе людина з минулого. Не варто відновлювати спілкування, якщо не хочете поставити під загрозу нинішні відносини. Не допускайте флірту на роботі, це може привести до труднощів.

Гороскоп на тиждень з 14 по 20 грудня для Козерогів:

Астропрогноз для Козерогів на тиждень з 14 по 20 грудня говорить, що в цей час краще не пред'являти підвищених вимог до партнерів та підлеглих. Якщо вирішите перекласти свої обов'язки на чужі плечі — сильно пошкодуєте. Отримайте нарешті довгоочікуваний лист або посилку.

Любовний гороскоп на тиждень для Козерогів каже, що в цей період відчуєте турботу і ніжність коханої людини, постарайтеся відповідати йому тим же. Підтримуйте другу половинку добрими словами, якщо бачите, як їй важко. Більше розмовляйте, запитуйте у коханої людини, що її хвилює — вона із задоволенням відкриє вам серце.

гороскоп на тиждень з 14 по 20 грудня

Гороскоп на тиждень з 14 по 20 грудня для Водоліїв:

Зірки для Водоліїв на тиждень з 14 по 20 грудня радять уникати негативних емоцій і дуже великих фізичних навантажень. Якщо планували похід в салон краси, поки краще відкласти візит, оскільки наслідки можуть неприємно здивувати. Не робіть класичну дурість всіх розумників — не думайте, що ви розумніші за інших.

Любовний гороскоп на тиждень для Водоліїв каже, що кохана людина готує для вас приємний сюрприз. А ви приготували? Постарайтеся настроїтися на новорічний лад і нікому не псувати нерви. Коли ви неправі, вмійте визнавати свою провину.

Гороскоп на тиждень з 14 по 20 грудня для Риб:

Зодіак для Риб на тиждень з 14 по 20 грудня говорить, що в цей час у вас виникнуть цікаві ідеї і несподівані відповіді на питання, які давно турбують. Оригінальні рішення прийдуть в найнесподіваніший час і в найдивовижнішому місці. Зміцнюйте імунну систему, оскільки в цей час можете відчути себе не кращим чином. Є ризик підхопити простуду.

Любовний гороскоп для Риб на тиждень говорить, що вдасться багато часу провести з коханою людиною. Постарайтеся не сприймати дрібні життєві негаразди глобально і на свою адресу. Купіть подарунок коханій людині просто так, без приводу.

Также не пропустите: Гороскоп на 2021 год — что сулят звезды всем знакам Зодиака в год Белого Металлического Быка

Подписаться Подписаться
Новости партнеров

сейчас читают

Последние новости