Гороскоп на тиждень з 21 по 27 грудня: в житті кожного із нас стільки різних "якби..."

Гороскоп на тиждень з 21 по 27 грудня: в житті кожного із нас стільки різних "якби..."

Гороскоп на тиждень з 21 по 27 грудня на сайті HOCHU.ua каже, що на небі зростаючий Місяць. Саме час для побачень. Краще, якщо їх ініціатором буде жінка.

Оценка
- 3.67 из 5 возможных на основе 18 голосов

Астропрогноз для всіх знаків Зодіаку з 21 по 27 грудня радить не боятися робити перший крок і придумувати щось цікаве для свого коханого. Наприклад, приготуйте вечерю, запаліть свічки, влаштуйте сюрприз другій половинці.

Також підписуйтесь на наш щоденний Telegram-канал гороскопів.

Гороскоп на тиждень з 21 по 27 грудня для Овнів:

Астропрогноз для Овнів на тиждень з 21 по 27 грудня говорить, що на цьому тижні вам не доведеться випробовувати стресові ситуації, зможете легко керувати своїми емоціями. Нехай не все ще до кінця зрозуміло, і деякі проблеми поки не вирішені, — але світло в кінці тунелю вже видно. Починається час змін. Зараз багато дверей відкриються перед вами самі. Отримайте шанс поліпшити своє матеріальне становище.

Любовний гороскоп для Овнів на тиждень говорить, що багатьом парам захочеться усамітнитися зі своїми другими половинками. Відправляйтеся на спільний відпочинок, якщо є така можливість. Доброю ідеєю буде знайти спільне хобі, наприклад — спортзал.

гороскоп на тиждень з 21 по 27 грудня

Гороскоп на тиждень з 21 по 27 грудня для Тельців:

Зірки для Тельців на тиждень з 21 по 27 грудня кажуть, що зараз положення планет подарує вам розташування і симпатії багатьох знайомих і друзів. Можуть виникнути деякі труднощі в галузі фінансів. Перестаньте зловживати хорошим ставленням людей до вас, не варто маніпулювати ними і тиснути на жалість заради досягнення своїх цілей.

Любовний гороскоп для Тельців на тиждень говорить, що в особистому житті багатьох представників знаку буде не все так райдужно, як хотілося б. Якщо ви не виявите щирий інтерес до справ і проблем другої половинки, — можливі конфлікти, що призведуть до розривів. Не довіряйте першому враженню про людей.

Гороскоп на тиждень з 21 по 27 грудня для Близнюків:

Зодіак для Близнюків на тиждень з 21 по 27 грудня говорить, що на роботі ви будете триматися осторонь, мов самотній вовк. Може здатися, що всі навколо помиляються, а істину знаєте тільки ви. Ваша фізична допомога може знадобитися родичам або близьким друзям — надайте її.

Любовний гороскоп для Близнюків говорить, що багатьох представників знаку чекають з'ясування відносин з коханою людиною. Можливо, доведеться знаходить компроміси, розмовляючи на тему майбутнього. Ваш партнер повинен буде подумати не тільки про свої власні інтереси, а й ваші.

Гороскоп на тиждень з 21 по 27 грудня для Раків:

Місяць для Раків на тиждень з 21 по 27 грудня говорить, що в цей період можливі численні приємні зустрічі та знайомства. Не замикайтеся в собі, більше спілкуйтеся, заводьте нові знайомства. У другій половині тижня опинитеся в центрі уваги і будете дуже раді,  перспективам, що відкриваються.

Любовний гороскоп для Раків каже, що багатьох пар чекають випробування і перевірка на міцність. Можливо, зважитеся на закінчення обридливих відносин, які потроху заходять в глухий кут. Не бійтеся вимагати від партнера більшого, щоб потім не звинувачувати його у своєму нещасті.

гороскоп на тиждень з 21 по 27 грудня

Гороскоп на тиждень з 21 по 27 грудня для Левів:

Загальний гороскоп для Левів на тиждень з 21 по 27 грудня попереджає, що колеги і партнери вас можуть постійно підводити, а керівництво буде вмовляти попрацювати позаурочно. Не погоджуйтеся на "благодійність", тому що в результаті це принесе прибуток всім, але не вам. Бережіть свої нерви і не витрачайте їх на людей, які того не варті.

Любовний гороскоп для Левів каже, що багатьом парам буде складно в цей період знайти спільну мову в організаційних питаннях, наприклад — де і як зустріти Новий рік. Обережність не зашкодить у фінансових справах. Не варто витрачати гроші на спірні покупки, це може спричинити багато сварок.

Гороскоп на тиждень з 21 по 27 грудня для Дів:

Астропрогноз для Дів на тиждень з 21 по 27 грудня попереджає, що на цьому тижні вам захочеться займатися тільки тією роботою, яка буде приносити моральне задоволення. На подвиги і підкорення нових вершин абсолютно не буде тягнути. Не бійтеся заявляти про зміну своєї позиції, більшість колег вас підтримають.

Любовний гороскоп на тиждень для Дів каже, що в особистому житті вас чекає суцільне везіння. Друга половинка порадує таким сюрпризом, про який ви навіть не мрієте. Не будьте образливими, тим більше не варто морочитися через безглузді жарти.

Гороскоп на тиждень з 21 по 27 грудня для Терезів:

Зірки для Терезів на тиждень з 21 по 27 грудня обіцяють представникам знаку хороші новини, які вплинуть на роботу. Колеги можуть принести вам на блюдечку новини, від яких ви прийдете у захват. У перспективі вашу фірму чекає гарний прибуток, а особисто вас — премія. Менше думайте про інших, не завадить здоровий егоїзм.

Любовний гороскоп для Терезів говорить, що відносини з коханою людиною значно покращаться. Зможете знайти точку дотику в питаннях, які раніше було важко обговорювати. Вечорами проводьте час на свіжому повітрі.

гороскоп на тиждень з 21 по 27 грудня

Гороскоп на тиждень з 21 по 27 грудня для Стрільців:

Зодіак для Стрільців на тиждень з 21 по 27 грудня попереджає, що ваші нерішучість і збентеження не на часі, вони можуть зашкодити іміджу ділової людини і професіонала. Інтриги на роботі підведуть лише тих, хто буде в них брати участь, тому будьте обачні. Великий успіх чекає тих, хто займається розкруткою своїх соціальних мереж.

Любовний гороскоп на тиждень для Стрільців говорить вільним представникам знаку, що якщо вам не хочеться проводити весь свій вільний час на самоті, варто бути більш товариськими. Цілком можливо, що зацікавлена вами людина проявить ініціативу в знайомстві. Не бійтеся відмовляти людям, якщо їх прохання йдуть врозріз з вашими принципами.

Гороскоп на тиждень з 21 по 27 грудня для Скорпіонів:

Місяць для Скорпіонів на тиждень з 21 по 27 грудня говорить, що в цей час краще відмовитися від далеких поїздок і подорожей. Зате можна планувати найближчу відпустку. Не кидайте слів на вітер, якщо не хочете посваритися через це з діловими партнерами. Гарний час для тих, хто планує завести вдома тваринку.

Любовний гороскоп на тиждень для Скорпіонів каже, що в цей час варто бути більш поступливими з тими, ким дорожите. Вчіться стримувати емоції, не потрібно казати все, що зривається з язика. Постарайтеся не сваритися через дурниці і цінувати один одного.

Гороскоп на тиждень з 21 по 27 грудня для Козерогів:

Загальний гороскоп для Козерогів на тиждень з 21 по 27 грудня попереджає, що в цей час вплив планет ви відчуєте на собі відразу — кудись випаруються галасливі друзі, докучливі шанувальники. Буде про що подумати і чому здивуватися, але в цілому ваше положення — на заздрість конкурентам. В кінці тижня опинитеся в центрі уваги, яка вам дуже сподобається.

Любовний гороскоп на тиждень для Козерогів говорить вільним представникам знаку, що ви нарешті зустрінете людину, яка зможе розділити з вами радість і печаль. Вільним Козерогам потрібно вірити в свій успіх у протилежної статі, — тоді вам вдасться завоювати гідну людину.

гороскоп на тиждень з 21 по 27 грудня

Гороскоп на тиждень з 21 по 27 грудня для Водоліїв:

Астропрогноз для Водоліїв на тиждень попереджає, що в цей час вас чекають яскраві події, які в одну мить можуть перевернути з ніг на голову як службові справи, так і питання особистого характеру. Не довіряйте малознайомим людям, їх дії в результаті сильно відрізняться від слів. Почитайте книгу, це принесе вам і задоволення, і користь.

Любовний гороскоп для Водоліїв на тиждень говорить, що не варто судити строго кохану людину за дрібні помилки. Пам'ятайте, що і самі ви не без гріха. Частіше йдіть на поступки, і відносини налагодяться.

Гороскоп на тиждень з 21 по 27 грудня для Риб:

Зірки для Риб на тиждень з 21 по 27 грудня попереджає, що деякі ваші плани можуть провалитися по причинам, які від вас не залежать. Грандіозних планів будувати не варто, пливіть за течією. Намагайтеся завершити всі справи до Нового року, щоб почати його дійсно з чистого аркуша.

Любовний гороскоп на тиждень для Риб каже, що коло знайомств вільних представників знаку почне поступово розширюватися, а серед нових друзів зустрінеться людина, яка вам дуже сподобається, ну а ви сподобаєтеся їй. Не реагуйте на умисні провокації, ними вас просто перевіряють. Сімейним Рибам потрібно більше часу проводити зі своєю половиною.

Также не пропустите: Гороскоп на 2021 год — что сулят звезды всем знакам Зодиака в год Белого Металлического Быка

Подписаться Подписаться
Новости партнеров

сейчас читают

Последние новости