Гороскоп на тиждень з 25 по 31 січня: на хамство будь-який інтелігент має повне моральне право відповідати таким же хамством

Гороскоп на тиждень з 25 по 31 січня: на хамство будь-який інтелігент має повне моральне право відповідати таким же хамством

Гороскоп на тиждень з 25 по 31 січня на сайті HOCHU.ua каже, що з 25 по 27 січня — зростаючий Місяць. Він надає нам можливість виправити помилки, зробити висновки і спробувати змінити ситуацію в кращий бік.

Оценка
- 4.5 из 5 возможных на основе 2 голосов

Перше Повнолуння нового року відбудеться в знаку Лева ввечері 28 січня. Повний місяць у Леві — один з найбільш сприятливих. Енергія в цей день буде просто бити джерелом нас з усіх боків, а наша головна задача — направити її в правильне русло.

Також підписуйтесь на наш щоденний Telegram-канал гороскопів.

гороскоп на тиждень з 25 по 31 січня

Гороскоп на тиждень з 25 по 31 січня для Овнів:

Астропрогноз для Овнів на тиждень з 25 по 31 січня радить не відмовлятися вдало використовувати надані можливості, інакше вони спливуть в інші руки. Вас можуть втягнути в абсолютно безглузду суперечку. Постарайтеся гідно вийти з цієї ситуації.

Любовний гороскоп для Овнів на тиждень говорить, що ситуація в корені зміниться, коли у ваші двері знову постукає людина з минулого, яка колись мала на вас великий вплив. Овни в парі ризикують піддатися колишнім почуттям і кинутися у вир з головою, але таке рішення понесе за собою небажані наслідки. Пам'ятайте, в одну річку двічі увійти можна, але чи варто мочити ноги?

Гороскоп на тиждень з 25 по 31 січня для Тельців:

Зірки для Тельців на тиждень з 25 по 31 січня говорять, що цей тиждень варто присвятити планам на майбутнє. Не дозволяйте близьким людям і родичам перевантажити вас своїми проблемами. Вихідні варто провести в спілкуванні з друзями і людьми, з якими вам легко.

Любовний гороскоп для Тельців на тиждень попереджає, що підвищиться ризик сварок і розбіжностей у відносинах з коханою людиною. Якщо не почнете аналізувати причини ваших конфліктів, то так і продовжите наступати на ті ж граблі. Піде на користь зміна обстановки, переїзд.

Гороскоп на тиждень з 25 по 31 січня для Близнюків:

Зодіак для Близнюків на тиждень з 25 по 31 січня радить бути обережнішими, щоб не потрапити в авантюру. Не відкладайте на потім робочі і сімейні проблеми. Віддавайте борги, виконуйте обіцянки. Займіться домашніми питаннями.

Любовний гороскоп для Близнюків на тиждень говорить, що цей тиждень буде сповнений несподіванок як приємних, так і не дуже. Якщо не відпустите ситуацію, то будете довго і безглуздо страждати за тим, чому не судилося збутися. Пора поглянути правді в обличчя і перестати тікати від важливих рішень.

гороскоп на тиждень з 25 по 31 січня

Гороскоп на тиждень з 25 по 31 січня для Раків:

Місяць для Раків на тиждень з 25 по 31 січня обіцяє насичений період з різноманітними подіями. Не розраховуйте на службові успіхи і розуміння з боку керівництва, зараз ваш хід думок буде мало кому зрозумілий. Домашніми справами займіться в суботу.

Любовний гороскоп для Раків на тиждень застерігає представників знаку від поспішних рішень і неправильних висновків, інакше будете шкодувати. У відносинах з близькою людиною настане непростий період. Від вас абсолютно виправдано вимагатимуть рішучості і визначеності.

Гороскоп на тиждень з 25 по 31 січня для Левів:

Загальний гороскоп для Левів на тиждень з 25 по 31 січня каже, що вам точно не завадить допомога при просуванні кар'єрними сходами. Можливі конфлікти з родичами, але ці проблеми можна буде легко вирішити. Проведіть вихідні разом з дітьми.

Любовний гороскоп для Левів на тиждень з 25 по 31 січня каже, що сімейні представники знаку зараз переживають сприятливий період. Ви з коханою людиною ніби дихайте в унісон, від чого і ваші відносини безперечно покращилися. Вільні представники знаку зараз дуже чутливі і безпомилково зможуть визначити, хто їм треба, а з ким не по дорозі.

Гороскоп на тиждень з 25 по 31 січня для Дів:

Астропрогоз для Дів на тиждень говорить, що на цьому тижні доведеться застосувати весь свій авторитет, щоб зрушити важливу справу з мертвої точки. Не варто грати чужу роль, вона вам не до душі. Неділя порадує приємними сюрпризами і новими враженнями.

Любовний гороскоп для Дів на тиждень говорить, що ви можете неправильно розтлумачити слова коханої людини і посваритися з нею без причини. Не додумуйте того, чого немає. Якщо щось не зрозуміли — задайте питання прямо.

гороскоп на тиждень з 25 по 31 січня

Гороскоп на тиждень з 25 по 31 січня для Терезів:

Зірки для Терезів на тиждень з 25 по 31 січня говорять, що в цей період потрібно зосередитися на одній, але важливій справі. Краще знизити темп роботи, щоб уникнути перевтоми. Порадують зустрічі з друзями, живе спілкування з людьми.

Любовний гороскоп для Терезів на тиждень говорить, що в цей період посилиться ваша чутливість. Захочеться перевести відносини на новий рівень або остаточно поставити крапку. Не намагайтеся вичавити з лимона томатний сік — люди такі, якими вони є. І проблема не в них, а в ваших очікуваннях.

Гороскоп на тиждень з 25 по 31 січня для Скорпіонів:

Зодіак для Скорпіонів на тиждень з 25 по 31 січня каже, що очікується напружений активний тиждень. Проявляйте наполегливість і не нехтуйте власними інтересами. Благополуччя сім'ї буде багато в чому залежати від ваших дій і рішень. Так що будьте розсудливі.

Любовний гороскоп для Скорпіонів на тиждень з 25 по 31 січня каже, що у відносинах з коханою людиною можуть виникати несуттєві розбіжності, які зійдуть нанівець в пристрасних обіймах коханої людини. Будь-які дрібні неприємності варто обговорювати з другою половинкою, вона допоможе знайти правильне рішення. Проведіть спільно вихідні далеко від буденності.

Гороскоп на тиждень з 25 по 31 січня для Стрільців:

Місяць для Стрільців на тиждень з 25 по 31 січня попереджає, що настає сприятливий період для реалізації багатьох починань. Розкриваючи свій творчий потенціал, ви будете черпати з нього сили. Легко буде піднятися вгору по службових сходах, розбагатіти.

Любовний гороскоп для Стрільців на тиждень попереджає, що через насичений робочий графік можуть виникати конфлікти вдома. Другій половинці буде непросто зрозуміти, чому у вас не залишається часу на сім'ю. Постарайтеся весь вільний час віддавати тим, хто вас щиро любить.

гороскоп на тиждень з 25 по 31 січня

Гороскоп на тиждень з 25 по 31 січня для Козерогів:

Загальний гороскоп для Козерогів на тиждень з 25 по 31 січня каже, що в цей період важливо не пропустити момент, коли ви будете здатні продемонструвати свої таланти оточуючим. Ваш авторитет і популярність помітно зростуть. У неділю краще зайнятися домашніми проблемами, які накопичилися.

Любовний гороскоп для Козерогів на тиждень говорить, що другій половинці піде на користь ваш "чарівний пендель", який ви так професійно можете дати. Не пускайте на самоплив важливі для вашої пари рішення. Вільні представники знаку можуть трохи переоцінювати свою значимість в житті іншої людини. Пора знімати рожеві окуляри.

Гороскоп на тиждень з 25 по 31 січня для Водоліїв:

Астропрогноз для Водоліїв на тиждень з 25 по 31 січня каже, що в цей час варто проявити обережність. Не давайте привід для пліток заздрісникам на роботі. Доведіть почату справу до кінця. У суботу варто ощасливити своєю присутністю світський захід.

Любовний гороскоп для Водоліїв на тиждень радить вільним представникам знаку не намагатися справити враження на людину, з якою недавно зав'язалося знайомство. Зараз ви не здатні тверезо оцінювати ситуацію, хоча вам здається, що всі карти розкриті. Побережіть себе для вартісних відносин. Водоліям в парі доведеться займатися нудною побутовою роботою, але при бажанні ви зможете надати їй фарб.

Гороскоп на тиждень з 25 по 31 січня для Риб:

Зірки для Риб на тиждень з 25 по 31 січня говорять, що цей тиждень сприяє тим, хто звик працювати чітко і злагоджено, погоджуючи свої дії з колегами по роботі. Пунктуальність допоможе присвятити більше часу особистому життю. Не відмовляйтеся від своїх давніх задумів, вам вдасться їх втілити в життя.

Любовний гороскоп для Риб на тиждень говорить, що несподівано для вас друга половинка торкнеться теми, яку ви самі хотіли давно почати, та не знали, з чого. Тепер всі карти в ваших руках, говоріть про все, що "болить". Проявіть дипломатичність, зумійте знайти компроміс.

Также не пропустите: Черный Водяной Тигр — каким будет 2022 год по китайскому гороскопу?

Подписаться Подписаться
Новости партнеров

сейчас читают

Последние новости