Гороскоп на тиждень з 15 по 21 лютого: перемогти своїх демонів неможливо, але можна не робити себе їх рабом

Гороскоп на тиждень з 15 по 21 лютого: перемогти своїх демонів неможливо, але можна не робити себе їх рабом

Гороскоп на тиждень з 15 по 21 лютого на сайті HOCHU.ua каже, що з 15 по 21 лютого — зростаючий Місяць. Тиждень підходить для роботи з інформацією, укладення ділових угод, подорожей і коротких поїздок.

Оценка
- 3.83 из 5 возможных на основе 24 голосов

Зірки для всіх знаків Зодіаку на тиждень з 15 по 21 лютого говорять, що в цей час можна починати нові справи, вести переговори. Це хороший період для нових знайомств, романтичних побачень, зізнань у коханні.

Місяць для знаків Зодіаку на тиждень з 15 по 21 лютого говорить, що на вихідних необхідно виявити підвищену увагу за кермом, особливо в темний час доби.

Також підписуйтесь на наш щоденний Telegram-канал гороскопів.

гороскоп на тиждень з 15 по 21 лютого

Гороскоп на тиждень з 15 по 21 лютого для Овнів:

Астропрогноз для Овнів на тиждень з 15 по 21 лютого говорить, що завдяки положенню планет з'явиться шанс підвищити рейтинг на роботі, поліпшити репутацію. Частіше почнете відчувати вплив таємних недоброзичливців, які так і хочуть підірвати ваш авторитет. Але ваша сильна енергетика буде незламною.

Любовний гороскоп на тиждень для Овнів каже, що особиста сфера відверто потребує матеріальних і моральних капіталовкладень, але не втрачайте голову. Не викидайте марно гроші заради бажання справити враження на обранця. Отримайте багато позитивних емоцій від близьких.

Гороскоп на тиждень з 15 по 21 лютого для Тельців:

Зірки для Тельців на тиждень з 15 по 21 лютого говорять, що цей тиждень негативний для планових оперативних процедур. У роботі необхідно все узгоджувати з партнерами, тому що самостійні "витівки" загрожуватимуть руйнуванням стосунків. Зробити стрімкий ривок вперед вийде завдяки харизмі, яку вам не позичати.

Любовний гороскоп для Тельців на тиждень попереджає, що в цей час вам захочеться відкритися другій половинці. Якщо коханий буде готовий годинами слухати ваші душевні виливи і підтримувати розмову, ви багато чого йому вибачте. Друга половинка оточить вас увагою і турботою.

Гороскоп на тиждень з 15 по 21 лютого для Близнюків:

Зодіак для Близнюків на тиждень з 15 по 21 лютого говорить, що в цей час в родині ви опинитеся визнаним лідером. Всі будуть чекати від вас кваліфікованої поради, тому постарайтеся віднестися до цього з повною відповідальністю. Не турбуйтеся, якщо щось йде трохи не за планом. В цілому все задумане здійсниться.

Любовний гороскоп для Близнюків говорить, що в цей час вам доведеться поглянути на деякі ситуації абсолютно по-іншому. Не бійтеся чесно дивитися правді в очі, адже з цього починаються перемоги. Умійте сказати: "Прощай!" не своїм людям.

гороскоп на тиждень з 15 по 21 лютого

Гороскоп на тиждень з 15 по 21 лютого для Раків:

Місяць для Раків на тиждень з 15 по 21 лютого говорить, що починається непоганий період для того, щоб пройти обстеження — діагноз буде поставлений швидко і точно. Але до вибору фахівця підійдіть серйозно. Не варто приймати рішення, відштовхуючись від суб'єктивних думок "друзів друзів".

Любовний гороскоп для Раків на тиждень говорить, що в цей період для вас буде дуже важлива підтримка коханої людини. Не соромтеся говорити про все, що відчуваєте. Кохана людина гідно поведе себе, дізнавшись про все, що вас хвилює.

Гороскоп на тиждень з 15 по 21 лютого для Левів:

Загальний гороскоп для Левів на тиждень з 15 по 21 лютого попереджає, що в цей період відчуєте сплеск енергії. Сили і впевненість в собі прибуватимуть з кожним днем. Використовуйте по повній програмі свою везучесть і посмішку фортуни.

Любовний гороскоп на тиждень для Левов говорить, що кохана людина огорне вас любов'ю і підтримкою, в якої ви потребуєте. Постарайтеся не ревнувати другу половинку без видимих ​​на те причин, інакше виникнуть розбіжності у відносинах. Коханій людині може не вистачати вашої уваги, через що можуть виникати образи і розбіжності.

Гороскоп на тиждень з 15 по 21 лютого для Дів:

Астропрогноз для Дів на тиждень говорить, що починається активний період, коли ви будете займатися собою, своїм зовнішнім виглядом. Розпишіть план тренувань і спа-процедур — результат вас порадує. Не перестарайтеся в гонитві за вічною молодістю і красою: що занадто — то не здраво.

Любовний гороскоп для Дів на тиждень говорить, що вільні представники знаку можуть завести приємне знайомство з цікавою людиною. Якщо хочете залишити про себе приємне враження, то вчиняйте, як справжній інтелігент. Сімейним знакам доведеться з'ясовувати стосунки через давно наболілі теми.

гороскоп на тиждень з 15 по 21 лютого

Гороскоп на тиждень з 15 по 21 лютого для Терезів:

Зірки для Терезів на тиждень з 15 по 21 лютого запевняють, що в цей час помітного погіршення фінансового становища не очікується. Положення планет може відкрити перед вами можливості заробітку в раніше незнайомих сферах. Не бійтеся брати ініціативу в свої руки і робити перші кроки в якійсь справі: велике починається з малого.

Любовний гороскоп для Терезів на тиждень говорить, що на особистому фронті завирують полум'яні пристрасті. Якщо зіткнетеся з незвичайними запитами свого обранця, що не смійте залишати поле бою, тому що ризикнете залишити про себе на довгі роки найнеприємніші спогади. Сміливо говоріть людям в обличчя все, що думаєте про них.

Гороскоп на тиждень з 15 по 21 лютого для Скорпіонів:

Місяць для Скорпіонів на тиждень з 15 по 21 лютого говорить, що починається хороший період для відпочинку всією сім'єю. Ретельно вибирайте місце — не потрібно їхати далеко від дому, якщо можна відправитися в гості до друзів або орендувати дачу. У цей період особливо відчуєте єднання з природою.

Любовний гороскоп для Скорпіонів на тиждень говорить, що в особистих стосунках ви можете відчути тиск з боку другої половинки. Не дозволяйте нікому вами маніпулювати, тим більше, найрідніші не повинні ставити вас в складне становище перед вибором. Довіртеся своїм очам, вухам і внутрішнім відчуттям.

Гороскоп на тиждень з 15 по 21 лютого для Стрільців:

Загальний гороскоп для Стрільців на тиждень з 15 по 21 лютого обіцяє представникам знаку досить енерговитратний, але продуктивний період. Все, за що б ви не взялися, принесе удачу або суспільну користь. Не зупиняйтеся на півдорозі, тому що буде досить складно повернутися назад.

Любовний гороскоп на тиждень для Стрільців говорить, що починається один з найромантичніших періодів. Друга половинка може вручити вам несподіваний сюрприз. Навчіться приймати подарунки, не відчуваючи почуття обов'язку. Вихідні варто провести в нетиповій обстановці.

гороскоп на тиждень з 15 по 21 лютого

Гороскоп на тиждень з 15 по 21 лютого для Козерогів:

Зодіак для Козерогів на тиждень з 15 по 21 лютого говорить, що в цей час ви, самі того не бажаючи, будете сильно впливати на людей. Можете змінити дрес-код, і колеги почнуть наслідувати вас, або ваша активність на нарадах приверне до вас підвищену увагу начальства. Плагіат почне дратувати, але вже в другій половині тижня ви зрозумієте, як цим користуватися в своїх цілях.

Любовний гороскоп для Козерогів на тиждень говорить, що для абсолютної гармонії у відносинах доведеться навчитися поєднувати в собі надійного друга і пристрасного коханця, тоді і особисте життя набуде нові фарби. Може бути важко боротися із примхами другої половинки. Намагайтеся не дратуватися через дрібниці.

Гороскоп на тиждень з 15 по 21 лютого для Водоліїв:

Астропрогноз для Водоліїв на тиждень з 15 по 21 лютого говорить, що в цей час ви зумієте настільки витончено обіграти будь-яку сварку чи конфлікт, що в результаті опинитеся на вершині, але при цьому репутація партнера нітрохи не постраждає. Обережність доведеться дотримуватися при спілкуванні з малознайомими людьми. Постарайтеся не вступати в діалоги з підозрілими особами.

Любовний гороскоп на тиждень для Водоліїв каже, що в цей період потрібно навчитися поводитися максимально мудро з тими, хто в вас вірить. Кохана людина у всьому надасть вам підтримку. Прикладіть ще більше зусиль, щоб поліпшити якість вашого життя.

Гороскоп на тиждень з 15 по 21 лютого для Риб:

Зірки для Риб на тиждень з 15 по 21 лютого говорять, що в цей час ваші нелогічні дії можуть не на жарт дратувати оточуючих, про що вам ніхто не скаже, але ви самі це помітите з їхньої поведінки. Якщо не хочете викликати у людей злість, намагайтеся враховувати їх інтереси. Займіться йогою для душі і тіла, зараз це допоможе прийти до гармонії з навколишнім світом.

Любовний гороскоп на тиждень для Риб каже, що у відносинах з партнером можуть виникнути конфлікти на фінансовому грунті. Вас можуть звинуватити в меркантильності, готуйтеся відстоювати свою точку зору. Не зловживайте довірою тих, хто вас любить.

Также не пропустите: Ретроградный Меркурий в 2021 году

Подписаться Подписаться
Новости партнеров

сейчас читают

Последние новости