Гороскоп на тиждень з 8 по 14 березня: благородство визначається вчинками, а не походженням

Гороскоп на тиждень з 8 по 14 березня: благородство визначається вчинками, а не походженням

Гороскоп на тиждень з 8 по 14 березня на сайті HOCHU.ua каже, що на небі з 8 по 12 березня — спадна Місяць. У ці дні краще відмовитися від будь-яких серйозних і важливих справ, навіть якщо вони були давно заплановані. Краще не перевантажувати себе — ні емоційно, ні фізично. Відпочиньте!

Оценка
- 4.33 из 5 возможных на основе 3 голосов

13 березня — Молодик. Зараз сприятливо займатися розширенням свого кола спілкування. Відправляйтеся в гості, де будуть нові особи, або сходіть на вечірку, де ви нікого не знаєте.

14 березня — зростаючий Місяць. В цей час зірки радять вам отримувати нові знання. Вони будуть засвоюватися як ніколи добре, а головне — стануть корисними для майбутніх звершень.

Також підписуйтесь на наш щоденний Telegram-канал гороскопів.

Гороскоп на тиждень з 8 по 14 березня для Овнів:

Астропрогноз для Овнів на тиждень з 8 по 14 березня попереджає, що в особистому житті настане довгоочікуване затишшя. Тримайте себе в руках, щоб не порушити ідилію. Не кажіть близьким того, про що можете пошкодувати. Якщо не впевнені в якійсь інформації, краще її не озвучувати.

Любовний гороскоп для Овнів каже, що емоційні представники знаку можуть зробити пропозицію своїм коханим в пориві пристрасті, але дуже скоро про це пошкодують, тому варто все добре обдумати. Це не кращий період серйозних рішень.

Гороскоп на тиждень з 8 по 14 березня для Тельців:

Зірки для Тельців на тиждень з 8 по 14 березня радять бути м'якшими з родичами. Ваші слова можуть зачіпати їх до сліз, хоча вони спробують це не показувати. У роботі всі пропозиції, які будуть надходити, обговорюйте з фахівцями. Не беріться за роботу, яку в силу незалежних від вас причин не зможете вирішити.

Любовний гороскоп для Тельців на тиждень говорить, що в цей період все буде говорити про те, що одиноким представникам знаку пора зав'язати тривалі і повноцінні відносини. Досить задовольнятися малим і сидіти на сайтах знайомств, шукайте реального партнера і людину.

Гороскоп на тиждень з 8 по 14 березня для Близнюків:

Зодіак для Близнюків на тиждень з 8 по 14 березня рекомендує поради від більш досвідчених людей сприймати всерйоз. Сміливо користуйтеся своїми впливовими знайомствами, тим більше, що вони можуть значно полегшити ваш побут. Статусні друзі допоможуть вам прийняти правильне рішення.

Любовний гороскоп для Близнюків рекомендує бути більш серйозними до свого партера. Поставтеся з повагою до його думки і планів. Менше слухайте поради друзів в особистому житті і не вірте непідтвердженим чуткам про свою другу половинку.

гороскоп на тиждень з 8 по 14 березня

Гороскоп на тиждень з 8 по 14 березня для Раків:

Місяць для Раків на тиждень з 8 по 14 березня радить за складні справи братися тільки в тому випадку, якщо вам є на кого покластися. Від деяких завдань доведеться відмовитися, тому що не вистачить часу на їх реалізацію. Вчіться брати до уваги чужу думку, не дивлячись на те, що вона відрізняється від вашої.

Любовний гороскоп для Раків на тиждень попереджає, що вільні представники знаку задумаються про шлюб. Ті, кто в парі, можуть страждати безпідставної ревнощами. Намагайтеся контролювати себе.

Гороскоп на тиждень з 8 по 14 березня для Левів:

Загальний гороскоп для Левів на тиждень з 8 по 14 березня каже, що зараз вам знадобиться витривалість: як фізична, так і психологічна. Можуть з'явитися проблеми, яких ви не чекали, але завдяки бездоганному розуму вам вдасться з ними впоратися. В кінці тижня дізнаєтеся довгоочікувану новину, яка вам підніме настрій.

Любовний гороскоп для Левів на тиждень говорить, що ваша активність буде просто вражати, проте є ризик, що ви будете витрачати свою енергію на порожні речі. Слід звернути пильну увагу на свого обранця, адже цілком можливо, що він — зовсім не той, хто вам потрібен. У житті сімейних знаків з'являться приємні клопоти.

Гороскоп на тиждень з 8 по 14 березня для Дів:

Астропрогноз для Дів на тиждень з 8 по 14 березня каже, що цей період сприятливий для будь-яких поїздок та участі в розважальних заходах. Багатообіцяючі знайомства чекають вас в дорозі, якщо будете проявляти комунікабельність, а не наївно чекати, коли до вас хтось сам підійде. Потрібно урізноманітнити своє меню корисними продуктами.

Любовний гороскоп для Дів на тиждень прогнозує вам романтичне знайомство, яке згодом переростуть в серйозні стосунки. Ваші наміри стануть більш серйозними, і це допоможе різко змінити ваше життя на краще. Перестаньте відчувати свою провину за ситуацію, до якої ви не маєте відношення.

гороскоп на тиждень з 8 по 14 березня

Гороскоп на тиждень з 8 по 14 березня для Терезів:

Зодіак для Терезів на тиждень з 8 по 14 березня попереджає, що тримати себе в руках в даний період вам буде непросто. Бажання посваритися з ким-небудь може нашкодити спокійним будням у цей час. Не беріться за роботу, яка не є терміновою, а то не вистачить натхнення на її виконання.

Любовний гороскоп для Терезів рекомендує поквапитися з відповіддю вашому партнерові. Цей тиждень для багатьох стане часом хорошого шансу на щастя і створення повноцінних відносин. Сімейним представникам знаку зірки радять відправитися разом в подорож.

Гороскоп на тиждень з 8 по 14 березня для Скорпіонів:

Зірки для Скорпіонів на тиждень з 8 по 14 березня попереджають, що без компромісів в даний період буде важко обійтися. Не бійтеся першими йти на примирення, якщо ви дорожите відносинами з близькими. Багато людей будуть вимагати до себе більше уваги, постарайтеся не поранити їх самооцінку.

Любовний гороскоп для Скорпіонів каже, що вас підстерігає ціла смуга перешкод романтичного характеру, правда, приємних і цікавих. Твердість і рішучість представників цього знаку буде помічена всіма, а особливо вашими партнерами.

Гороскоп на тиждень з 8 по 14 березня для Стрільців:

Місяць для Стрільців на тиждень з 8 по 14 березня каже, що починається прекрасна пора, щоб почати активно доглядати за собою. Ви навіть можете кардинально змінити свій образ в цілому і спосіб життя. Якщо знайдете мотивацію, зможете кинути погані звички.

Любовний гороскоп для Стрільців на тиждень настійно рекомендує вам серйозно налаштуватися на пошуки тієї людини, про яку ви мрієте. Існує ймовірність, що вільні представники знаку зацікавлять відразу двох хороших претендентів, так що вас чекає дуже непростий вибір.

гороскоп на тиждень з 8 по 14 березня

Гороскоп на тиждень з 8 по 14 березня для Козерогів:

Загальний гороскоп для Козерогів на тиждень говорить, що в цей час вас чекають нові враження та яскраві емоції. Дайте собі відпочити і зарядитися енергією на довгий час вперед — вам це необхідно. Постарайтеся бути спокійнішими і не робити поспішних рішень. Квапливість не принесе вам користі.

Любовний гороскоп для Козерогів на тиждень говорить, що в стосунках астрологи пророкують вам ряд перевірок і провокацій з боку свого партнера. Намагайтеся дивитися це з філософської точки зору, адже таким чином можна перевірити, наскільки міцні ваші стосунки.

Гороскоп на тиждень з 8 по 14 березня для Водоліїв:

Астропрогноз для Водоліїв на тиждень з 8 по 14 березня радить звернути увагу на своє здоров'я. Щось трохи турбує — тут же звертайтеся до лікаря. Не приховуйте нічого від того, хто може змінити ситуацію на краще. Вживайте тільки свіжі продукти від перевіреного постачальника, ризики та екзотика можуть негативно вплинути на ваше самопочуття.

Любовний гороскоп для Водоліїв на тиждень говорить, що ваша тяга до конкретики в особистому житті не повинна залишитися без уваги з боку партнера. Якщо кохана людина стане коливатися і думати занадто довго, то вона ризикує залишитися біля розбитого корита, а ви знайдете більш рішучого партнера. Можете відчути несподівану популярність серед протилежної статі.

Гороскоп на тиждень з 8 по 14 березня для Риб:

Зірки для Риб на тиждень з 8 по 14 березня попереджають, що сьогодні у вас з'явиться шанс набути цінного досвіду. Так, це може бути непросто, але ви з усім впораєтеся. Не беріться за роботу, яка стояла без вас і може ще простояти, тому що нагрянуть термінові справи.

Любовний гороскоп для Риб обіцяє, що на цьому тижні пристрасть для вас стане головним почуттям, головне, не треба втрачати голову. Знайомства, які відбудуться в цей період, не почнуть занадто швидко переходити в фазу близьких відносин, потрібно добре вивчити характер один одного.

Также не пропустите: Гороскоп на март 2021 года

Подписаться Подписаться
Новости партнеров

сейчас читают

Последние новости