Гороскоп на тиждень з 15 по 21 березня: найхитріший вид брехні — сказати точно відмірену частина правди, а потім замовкнути

Гороскоп на тиждень з 15 по 21 березня: найхитріший вид брехні — сказати точно відмірену частина правди, а потім замовкнути

Гороскоп на тиждень з 15 по 21 березня на сайті HOCHU.ua каже, що з 15 по 21 березня — зростаючий Місяць. Зустрічі з друзями зараз не тільки порадують і принесуть задоволення, але ще і наведуть на важливі роздуми. Виговоріться, розкажіть про те, що вас турбує, щоб отримати корисну пораду.

Оценка
- 3.79 из 5 возможных на основе 14 голосов
Related video

Зодіак на тиждень з 15 по 21 березня для всіх знаків обіцяє багато позитивних емоцій, пов'язаних з добрими і енергетично світлими людьми навколо. Негативний вплив недоброзичливців ніяк вам не зашкодить, головне — не зациклюйтеся на двозначних словах і не піддавайтеся маніпуляціям.

Також підписуйтесь на наш щоденний Telegram-канал гороскопів.

гороскоп на тиждень з 15 по 21 березня

Гороскоп на тиждень з 15 по 21 березня для Овнів:

Астропрогноз для Овнів на тиждень з 15 по 21 березня каже, що плани, які ви будували на цей період, можуть не здійснитися, якщо не візьмете ситуацію в свої руки. Підведуть близькі люди саме в тих питаннях, в яких ви на них розраховували беззаперечно. Не варто влаштовувати істерики, побережіть сили і енергію для того, щоб все виправити.

Любовний гороскоп для Овнів на тиждень говорить, що ви повинні довіряти коханій людині, тому що вона не дає вам грунту для ревнощів і недовіри. Не скупіться на добрі слова, другій половинці цього не вистачає. Вихідні проведіть разом.

Гороскоп на тиждень з 15 по 21 березня для Тельців:

Зірки для Тельців на тиждень з 15 по 21 березня радять не брати на себе більше, ніж вам під силу виконати. Навчіться делегувати, щоб не перегоріти. Якщо будете жертвувати собою заради роботи — проблеми зі здоров'ям не змусять себе довго чекати. Можуть нагадати про себе хронічні захворювання.

Любовний гороскоп для Тельців на тиждень з 15 по 21 березня каже, що друга половинка порадує вас несподіваним подарунком, про який ви давно мріяли. Не відкладайте життя і важливі моменти "на потім", якщо по-справжньому хочете втілити мрії в життя. Будьте об'єктивні до себе.

Гороскоп на тиждень з 15 по 21 березня для Близнюків:

Зодіак для Близнюків на тиждень з 15 по 21 березня радить зміни в житті, на які ви розраховували, поки відкласти — не найсприятливіший період. На роботі можливі непорозуміння з колегами або клієнтами, але, швидше за все, правда буде на вашому боці. Довіряйте своїй інтуїції.

Любовний гороскоп для Близнюків говорить, що всі проблеми між вами і коханою людиною виникають через те, що ви ні в чому не впевнені. У тому числі ви сумніваєтеся і в своїх почуттях до половинки. Пора розібратися, чого ви хочете від ваших відносин.

горосокоп на тиждень 15 по 21 березня

Гороскоп на тиждень з 15 по 21 березня для Раків:

Місяць для Раків на тиждень з 15 по 21 березня попереджає, що в цей період вам може здаватися, що ви нічого не встигаєте. Певною мірою це дійсно так. Зберіться і розставте правильно пріоритети, тому що ніхто, крім вас, вам не допоможе. Не зліться, навіть якщо навколишні агресивно намагаються вивести вас на емоції.

Любовний гороскоп для Раків каже, що на цьому тижні варто більше часу присвятити коханій людині. Постарайтеся не захоплюватися критикою на адресу другої половинки, інакше почуєте і в свою адресу багато неприємної правди.

Гороскоп на тиждень з 15 по 21 березня для Левів:

Загальний гороскоп для Левів на тиждень з 15 по 21 березня каже, що в даний період вас очікують приємні зміни. Не чекайте ніякого підступу: ви дійсно це заслужили. Вдасться вирішити проблеми з документами, які вас турбують кілька останніх тижнів.

Любовний гороскоп на тиждень для Левів говорить, що друга половинка зажадає від вас підвищеної уваги, що ніяк не входить у ваші плани. Постарайтеся розумно балансувати між особистим життям і роботою. Не ревнуйте другу половинку, у вас немає приводів сумніватися в її вірності.

Гороскоп на тиждень з 15 по 21 березня для Дів:

Астропрогноз для Дів на тиждень з 15 по 21 березня обіцяє вам продуктивний період. Причому, вдома ви нічого не будете встигати, зате на роботі — все! Проте плоди за активну працю відшкодують брак уваги домочадцям. Зверніть увагу на свій раціон харчування, вашому організму не вистачає корисних вітамінів. Зверніться за консультацією до нутриціолог.

Любовний гороскоп на тиждень для Дів каже, що часу для любовних переживань не залишиться. Вами повністю опанує необхідність працювати над собою. Доведеться вирішувати багато нагальних питань, через що можуть виникати розбіжності з коханою людиною.

гороскоп на тиждень з 15 по 21 березня

Гороскоп на тиждень з 15 по 21 березня для Терезів:

Зірки для Терезів на тиждень з 15 по 21 березня попереджає, що в цей період може з'явитися людина з минулого, яка викличе у вас бурю емоцій. Тримайте себе в руках! Відпочинок зараз краще проводити активно, тим більше, що ви засиділися вдома. Не завадить записатися на якісь заняття спортом.

Любовний гороскоп для Терезів на тиждень говорить, що варто берегти особисті відносини від сторонніх очей. Публікуйте менше фотографій в соцмережах і перестаньте хвалитися коханою людиною в колі заздрісників. Щастя любить тишу.

Гороскоп на тиждень з 15 по 21 березня для Скорпіонів:

Місяць для Скорпіонів на тиждень з 15 по 21 березня каже, що гроші, які ви вже не сподівалися отримати, прийдуть несподівано, але витратити їх варто з розумом! Не купуйте того, чого не планували, і користуйтеся послугами тільки у перевірених продавців. Вам повернуть старий борг, про який ви, швидше за все, вже забули.

Любовний гороскоп на тиждень для Скорпіонів каже, що головною темою обговорень з другою половинкою в цей період стане майбутній відпочинок. Постарайтеся враховувати побажання всіх сторін, щоб потім не було розчарувань.

Гороскоп на тиждень з 15 по 21 березня для Стрільців:

Загальний гороскоп для Стрільців на тиждень з 15 по 21 березня радить не впадати у відчай, якщо зараз щось буде йти не так, як вам хотілося б. Незабаром ви зрозумієте: все на краще! Може накрити хвиля сумнівів, але прислухавшись до свого серця, почуєте правильну відповідь на своє питання. Прийде вигідна пропозицію по роботі.

Любовний гороскоп на тиждень для Стрільців говорить, що в цей час варто менше думати про свої недоліки, адже кохана людина любить вас, незважаючи ні на що. Навчіться приймати речі такими, якими вони є, і не накручувати себе через дрібниці.

гороскоп на тиждень з 15 по 21 березня

Гороскоп на тиждень з 15 по 21 березня для Козерогів:

Астропрогноз для Козерогів на тиждень з 15 по 21 березня каже, що якщо ви з кимось посваритеся в ці дні, потрібно помиритися якомога швидше. Затяжні конфлікти зараз ні до чого. Не кажіть того, про що можете пошкодувати, тим більше, якщо мова йде про чужу таємницю. Визначтеся з метою на конкретний період, якщо будете хапатися за все підряд — нічого толком не зробите.

Любовний гороскоп на тиждень говорить, що представникам знаку варто менше часу присвячувати сваркам. Постарайтеся виправдовувати очікування другої половинки, адже ви обіцяли їй бути підтримкою і опорою. Цінуйте людей, які бачили вас в рызноманытних життєвих ситуаціях і все одно не відвернулися.

Гороскоп на тиждень з 15 по 21 березня для Водоліїв:

Зірки для Водоліїв на тиждень з 15 по 21 березня говорять, що стрес і тривога можуть підвести вас зараз. Намагайтеся мінімізувати своє хвилювання. Можливо, буде актуально пропити антидепресанти і записатися на йогу. Не займайтеся самолікуванням — порадьтеся з фахівцем з приводу здоров'я.

Любовний гороскоп для Водоліїв попереджає, що на цьому тижні можете відчути величезну силу любові вашої другої половинки. Завдяки пыдтримці і самовіддачі коханої людини зможете "стрибнути вище голови" у багатьох сенсах цих слів. Бережіть свої відносини і нікого в них не пускайте.

Гороскоп на тиждень з 15 по 21 березня для Риб:

Зодіак для Риб на тиждень з 15 по 21 березня каже, що в цей час молодше покоління повністю вийде з-під контролю. Якщо у вас є діти — терпіння вам! Не вирішуйте конфлікти проявом агресії, навчіться домовлятися на взаємовигідних умовах. Ви ж, як ніхто, знаєте, чим "підкупити" дитину.

Любовний гороскоп для Риб на тиждень радить не зациклюватися на проблемах, які заважають вам рухатися в одному напрямку з коханою людиною. Більше часу присвятіть відпочинку, який дозволяє забути про все на світі.

Также не пропустите: беременность, свадьба, парень — подборка самых популярных снов и их значение

Подписаться Подписаться

Сейчас читают

Последние новости