Гороскоп на тиждень з 22 по 28 березня: якщо гуляєш без будь-якої мети, гуляй там, де красиво

Гороскоп на тиждень з 22 по 28 березня: якщо гуляєш без будь-якої мети, гуляй там, де красиво

Гороскоп на тиждень з 22 по 28 березня на сайті HOCHU.ua каже, що з 22 по 27 березня — зростаючий Місяць. Зараз чудовий час для будь-якого роду починань, особливо, пов'язаних із творчою роботою і пошуком нових джерел доходу.

Оценка
- 3.25 из 5 возможных на основе 12 голосов

28 березня — Повний місяць. Потрібні підвищена увага і обережність в місцях великого скупчення людей. Утримайтеся від серйозних фізичних і емоційних навантажень.

Також підписуйтесь на наш щоденний Telegram-канал гороскопів.

гороскоп на тиждень з 22 по 28 березня

Гороскоп на тиждень з 22 по 28 березня для Овнів:

Астропрогноз для Овнів на тиждень з 22 по 28 березня попереджає, що починається сприятливий період в житті вільних представників знаку. Ви відчуєте увагу протилежної статі. У центрі уваги на цьому тижні будуть стосунки з колегами, керівництвом і всіма тими, хто стоїть вище вас по віку.

Любовний гороскоп для Овнів на тиждень говорить, що любов на цьому тижні для вас стане головним почуттям, але не треба втрачати голову. Знайомства, які відбудуться в цей період, не варто занадто швидко переводити в фазу близьких відносин, потрібно добре вивчити характер один одного.

Гороскоп на тиждень з 22 по 28 березня для Тельців:

Зірки для Тельців на тиждень з 22 по 28 березня радять звернути увагу на власне здоров'я. Виключіть фізичні навантаження, відмовтеся від усього, що засмучує і порушує душевний комфорт. Не беріться за виснажливу фізичну роботу, займіться чимось звичним.

Любовний гороскоп для Тельців каже, що на цьому тижні все навколо буде говорити про те, що одиноким представникам знаку пора зав'язати тривалі і повноцінні відносини. Досить задовольнятися малим і сидіти на сайтах знайомств, шукайте реального партнера і людину.

Гороскоп на тиждень з 22 по 28 березня для Близнюків:

Зодіак для Близнюків на тиждень з 22 по 28 березня каже, що у представників знаку головні події цього тижня розгорнуться на роботі. Отримаєте повну свободу дій у всьому, за що б ви не взялися. Не припиняйте йти до своєї мети. Найменше гальмування погіршить ситуацію і зведе нанівець всі, за що ви так довго боролися.

Любовний гороскоп для Близнюків на тиждень радить бути більш серйозними до свого партера. Поставтеся з повагою до його думки і планів. Менше слухайте громадську думку і не вірте непідтвердженим чуткам.

гороскоп на тиждень з 22 по 28 березня

Гороскоп на тиждень з 22 по 28 березня для Раків:

Місяць для Раків на тиждень з 22 по 28 березня каже, що в цей період доленосних змін не очікується, але те, що станеться в ці дні, змусить вас задуматися. Причиною стане несподіване зізнання коханої людини або вчинок дитини. Не ігноруйте будь-які знаки, які зараз посилає вам Всесвіт.

Любовний гороскоп для Раків на тиждень говорить, що представники знаку будуть націлені дуже серйозно. У цей період вільні Раки задумаються про шлюб. Також на цьому тижні ви можете страждати безпідставними ревнощами.

Гороскоп на тиждень з 22 по 28 березня для Левів:

Загальний гороскоп для Левів на тиждень говорить, що зараз очікується сприятливий в усіх сенсах період. Ви буквально будете купатися в любові рідних, коханих і друзів. Головне, не судіть строго те, в чому вам зізнаються близькі, інакше вони застопоряться і ще не скоро знову почнуть вам виливати душу.

Любовний гороскоп на тиждень для Левів говорить, що романтична активність буде просто вражати, проте є ризик, що ви будете витрачати свою енергію на порожні речі. Слід звернути пильну увагу на свого обранця, адже цілком можливо, що він — зовсім не той, хто вам потрібен.

Гороскоп на тиждень з 22 по 28 березня для Дів:

Астропрогноз для Дів на тиждень з 22 по 28 березня каже, що в цей період енергії буде багато, і щоб відчувати себе у відмінній формі, її обов'язково потрібно використовувати за призначенням. Не "забивайте" на заняття спортом, хоча б на ранкову зарядку. Джерело вашого поганого самопочуття — малорухливий спосіб життя.

Любовний гороскоп на тиждень для Дів обіцяє багатьом представникам знаку романтичне знайомство, яке згодом переросте в серйозні стосунки. Ваші наміри стануть більш серйозними, і це допоможе різко змінити ваше життя на краще.

гороскоп на тиждень з 22 по 28 березнягороскоп на тиждень з 22 по 28 березня

Гороскоп на тиждень з 22 по 28 березня для Терезів:

Зірки для Терезів на тиждень з 22 по 28 березня радять жити тут і зараз. Нічого не плануйте на цей тиждень, оскільки плани можуть часто змінюватися з незалежних від вас причин. Сконцентруйтеся на собі і своїх бажаннях. Пора ставати здоровим егоїстом, а не думати весь час, що подумають люди.

Любовний гороскоп для Терезів на тиждень говорить, що варто поквапитися з відповіддю вашому партнерові. Цей тиждень для багатьох стане часом хорошого шансу на щастя і створення повноцінних відносин. Тим, хто знаходиться в парі, зірки радять відправитися в подорож.

Гороскоп на тиждень з 22 по 28 березня для Скорпіонів:

Зодіак для Скорпіонів на тиждень з 22 по 28 березня каже, що успіх у всіх сферах життя зараз багато в чому залежить від вашої активності. Тому дійте, не відходячи від своїх планів і розкладу. Можливі невеликі збої в організмі, але легка дієта і відмова від шкідливих звичок допоможуть тримати себе в формі.

Любовний гороскоп на тиждень для Скорпіонів каже, що потрібно серйозніше налаштуватися на пошуки тієї людини, про яку ви мрієте. Існує ймовірність, що вільні представники знаку зацікавлять відразу кількох хороших претендентів, так що вас чекає дуже непростий вибір.

Гороскоп на тиждень з 22 по 28 березня для Стрільців:

Місяць для Стрільців на тиждень з 22 по 28 березня радить не будувати грандіозних робочих планів, тому що багато що може піти зовсім не так, як ви уявляли. Однак, спонтанність принесе свою користь. Більше часу варто приділяти своєму здоров'ю. Не ігноруйте навіть легкі захворювання.

Любовний гороскоп на тиждень для Стрільців говорить, що очікується ряд перевірок і провокацій з боку партнера. Намагайтеся подивитися на це з філософської точки зору, адже таким чином можна перевірити, наскільки міцні ваші стосунки.

гороскоп на тиждень з 22 по 28 березня

Гороскоп на тиждень з 22 по 28 березня для Козерогів:

Загальний гороскоп для Козерогів на тиждень з 22 по 28 березня каже, що девізом нового тижня стане: "Ризик — благородна справа". У вас будуть відмінні шанси на успіх у всьому, що б ви не задумали. Вашу творчу роботу гідно оцінять, почуєте найнесподіваніші компліменти на свою адресу і навіть отримаєте привабливу пропозицію.

Любовний гороскоп для Козерогів на тиждень говорить, що любов для вас стане головним почуттям, тільки не треба втрачати голову. Знайомства, які відбудуться в цей період, не варто занадто швидко переводити в фазу близьких відносин, потрібно добре вивчити характер один одного.

Гороскоп на тиждень з 22 по 28 березня для Водоліїв:

Астропрогноз для Водоліїв на тиждень з 22 по 28 березня попереджає, що починається неспокійний і клопіткий час. Ймовірно, вас будуть мучити сумніви. На одній шальці вагів опиниться кар'єра і соціальний успіх, а на іншій — любов і сімейне благополуччя. Проводьте більше часу в оточенні статусних і успішних людей, у яких є чому повчитися.

Любовний гороскоп на тиждень для Водоліїв каже, що можете відчути несподівану популярність серед протилежної статі. З'явиться багато спокус, встояти перед якими буде не так просто, але піддавшись їм, ризикуєте втратити грунт під ногами. Не втрачайте гідних через доступних.

Гороскоп на тиждень з 22 по 28 березня для Риб:

Зірки для Риб на тиждень з 22 по 28 березня каже, що в цей час у всіх справах вам потрібно стати рульовим, покладаючись і сподіваючись виключно на себе. Якщо не будете боятися протистояння із статусними людьми — досягнете вершини "харчового ланцюжка". Головне, пам'ятайте: очі бояться — руки роблять. І так у всьому, адже удача супроводжує сміливих.

Любовний гороскоп для Риб на тиждень говорить, що потрібно більше часу проводити з улюбленими людьми, зможете ще дужче прив'язатися і по-справжньому відчути партнера. Не потрібно критикувати другу половинку, якщо не хочете посваритися.

Также не пропустите: беременность, свадьба, парень — подборка самых популярных снов и их значение

Подписаться Подписаться
Новости партнеров

сейчас читают

Последние новости