Гороскоп на тиждень з 5 по 11 квітня: Немає кордонів, є лише перешкоди!

Гороскоп на тиждень з 5 по 11 квітня: Немає кордонів, є лише перешкоди!

Гороскоп на тиждень з 5 по 11 квітня на сайті HOCHU.ua каже, що на небі спадний Місяць. Цей період може видатися непростим. Швидше за все, ви будете відчувати занепад сил і небажання що-небудь робити. Що ж, якщо є така можливість, залишайтеся вдома і присвятіть час відпочинку.

Оценка
- 3.33 из 5 возможных на основе 15 голосов

Зірки для всіх знаків Зодіаку на тиждень з 5 по 11 квітня попереджають, що з начальством на роботі може виникнути непорозуміння. Босові буде здаватися, що у всіх бідах винні ви.

Також підписуйтесь на наш щоденний Telegram-канал гороскопів.

гороскоп на тиждень з 5 по 11 квітня

Гороскоп на тиждень з 5 по 11 квітня для Овнів:

Астропрогноз для Овнів на тиждень з 5 по 11 квітня каже, що в цей період в ваш дім нарешті прийде довгоочікуваний мир і спокій. Щоб зміцнити атмосферу, навідайтесь з рідними на вихідні за місто. Не беріться за важку фізичну роботу, уникайте перевтоми. Можливо, відчуєте легке безсилля і нудьгу, але краще гнати подалі від себе це почуття.

Любовний гороскоп для Овнів на тиждень з 5 по 11 квітня радить навчитися відрізняти правду і замасковану брехню. Можливо, ваша друга половинка намагається щось приховати від вас, щоб не ранити, але це добром не закінчиться. Довіряйте своїм відчуттям, коли правда вам дихає в тил.

Гороскоп на тиждень з 5 по 11 квітня для Тельців:

Зірки для Тельців на тиждень з 5 по 11 квітня кажуть, що розслаблятися і відпочивати вам ніколи. Стільки справ, стільки планів та нових звершень, що краще закатати рукава і взятися за виконання своїх обов'язків. Не довіряйте копітку роботу нікому іншому, тому що ідеально впоратися з нею зможете тільки ви.

Любовний гороскоп для Тельців каже, що в особистому житті зараз буде переважати тиша і спокій. Якщо хочете привернути до себе цікаву людину, спробуйте змінитися. Не всі можуть витримувати вади вашого характеру.

Гороскоп на тиждень з 5 по 11 квітня для Близнюків:

Зодіак для Близнюків на тиждень з 5 по 11 квітня каже, що нездужання в цей період може зіпсувати всі плани. Серйозніше ставтеся до свого самопочуття, щоб воно не дало ускладнень. Не ігноруйте сигнали тіла. Загостритися можуть хронічні захворювання.

Любовний гороскоп для Близнюків на тиждень з 5 по 11 квітня каже, що для того, щоб досягти намічених особистих цілей і не повторити помилок недавнього минулого, доведеться врівноважувати деякі риси свого характеру. Не тисніть на вашу другу половинку. Якщо не навчитеся поважати чужу думку, можете не чекати спокою.

гороскоп на тиждень з 5 по 11 квітня

Гороскоп на тиждень з 5 по 11 квітня для Раків:

Місяць для Раків на тиждень з 5 по 11 квітня каже, що в цей час в вашому домі запанує справжня ідилія і благодать. Насолоджуйтесь цієї обстановкою, проводьте більше часу з сім'єю, знаходьте спільні захоплюючі заняття. Бажано не робити великих покупок, особливо в кредит.

Любовний гороскоп для Раків обіцяє одиноким представникам знаку, що ви дізнаєтеся про симпатії від вашого знайомого. Якщо це без взаємності — не тягніть з відповіддю. Попрацюйте над своїм іміджем і зовнішнім виглядом в цілому.

Гороскоп на тиждень з 5 по 11 квітня для Левів:

Загальний гороскоп для Левів на тиждень з 5 по 11 квітня каже, що на цьому тижні вас будуть дратувати навіть дрібниці. Природно, відносини з близькими людьми на цьому грунті можуть почати турбувати, але якщо ви будете чіткіше викладати свою позицію, то уникнете серйозних недомовок. Не дозволяйте іншим вами маніпулювати вами.

Любовний гороскоп для Левів на тиждень з 5 по 11 квітня радить з обережністю поставитися до вашого оточення: якщо до вас набивається в спілкування нова людина, то зараз не найкращий час для побудови дружби. Якщо ви давно перебуваєте в стосунках або у вас недавно з'явився коханий, то друга половинка може по-новому розкритися перед вами. Можливо, її хобі вам здасться нерозсудливим. А, можливо, навпаки.

Гороскоп на тиждень з 5 по 11 квітня для Дів:

Астропрогноз для Дів на тиждень з 5 по 11 квітня каже, що в цей час рішення сімейних питань вийде на перший план. Швидше за все, в чомусь доведеться поступитися, щоб не нагнітати обстановку. Можуть виникнути проблеми з роботою, але ви вже знаєте, що робити в ситуації, що склалася. Гороскоп здоров'я каже, що чим довше ви будете спати, тим менше будете висипатися, а час, проведений біля телевізора, зіпсує зір і спровокує набір зайвої ваги.

Любовний гороскоп для Дів на тиждень з 5 по 11 квітня радить прислухатися до думки другої половинки, особливо, якщо в її словах є велика частка істини. Гарний час для планування вагітності і всього, що пов'язано з дітьми: вступу в школу, університет, навчання на додаткових гуртках.

гороскоп на тиждень з 5 по 11 квітня

Гороскоп на тиждень з 5 по 11 квітня для Терезів:

Зірки для Терезів на тиждень з 5 по 11 квітня кажуть, що в цей період вас можуть очікувати непередбачені витрати. Поставтеся до них філософськи, тому що все це буде робитися на благо сім'ї. Друзям не варто знати про всі ваші плани. Якими б хорошими вони не були, а з часткою заздрощів впоратися не зможуть.

Любовний гороскоп для Терезів радить не давати коханій людині приводу сумніватися у вас. Якщо ж ви відчуваєте, що насувається сварка, то зробіть все, аби її уникнути. Будьте обережні, є ймовірність отримати травму. Дотримуйтеся правил безпеки.

Гороскоп на тиждень з 5 по 11 квітня для Скорпіонів:

Зодіак для Скорпіонів на тиждень з 5 по 11 квітня каже, що в цей час ви можете бути надмірно чутливі до зовнішнього середовища і новинного потоку. Перестаньте нагнітати обстановку навколо себе і надумувати те, чого немає. Займіться ділом, яке приносить вам задоволення і дозволяє забутися.

Любовний гороскоп для Скорпіонів на тиждень з 5 по 11 квітня радить задуматися над тим, скільки особистого часу ви приділяєте сім'ї. Потрібно відкласти важливі справи, замінюючи їх на спілкування з коханими і близькими. З'явиться багато приводів для радості: несподівано приємні новини, грошові надходження, можливості для зростання і розвитку.

Гороскоп на тиждень з 5 по 11 квітня для Стрільців:

Місяць для Стрільців на тиждень з 5 по 11 квітня попереджає, що невеликий емоційний струс може очікувати вас в період першої половини тижня. Будьте готові до того, що вам знадобиться допомога друзів. Не квапте події і не панікуйте завчасно, вчіться довіряти сьомому почуттю, хоч іноді воно говорить абсолютно нелогічні речі.

Любовний гороскоп для Стрільців на тиждень радить не боятися відкриватися партнерові, тоді йому буде зрозуміло, чому ви ведете себе саме так, а не інакше. Просіть про допомогу, якщо в її потребуєтеся, — ніхто не вміє читати думки.

гороскоп на тиждень з 5 по 11 квітня

Гороскоп на тиждень з 5 по 11 квітня для Козерогів:

Загальний гороскоп для Козерогів на тиждень з 5 по 11 квітня каже, що в даний період ви можете потрапити під чужий вплив. Не дайте себе обдурити вас. На роботі можливі плітки і інтриги — не виходьте з себе, а довіртеся голосу розуму. Все налагодиться дуже скоро, як тільки ви почнете мислити позитивно.

Любовний гороскоп для Козерогів каже, що вам потрібно частіше говорити коханій людині про свої почуття, не вимагаючи зізнань в замін. Не відкривайте душу тільки для того, щоб розташувати людину до себе. Будьте самі собою, кому потрібно — все помітить і оцінить.

Гороскоп на тиждень з 5 по 11 квітня для Водоліїв:

Астропрогноз для Водоліїв на тиждень з 5 по 11 квітня каже, що вся ваша увага зараз має бути направлена на роботу. Будьте наполегливі і працелюбні, щоб отримати моральні і матеріальні бонуси. Беріться тільки за ту роботу, з якої можете впоратися самостійно.

Любовний гороскоп для Водоліїв каже, що в особистому житті вас чекатимуть приємні відкриття. Кохана людина може зробити несподіваний сюрприз. Якщо ви самотні, то у вас з'явиться шанс зустріти людину, яка буде для вас багато значить. В кінці тижня приділіть трохи часу своєму культурному розвитку.

Гороскоп на тиждень з 5 по 11 квітня для Риб:

Зірки для Риб на тиждень з 5 по 11 квітня каже, що на підтримку близьких людей зараз будуть йти всі ваші сили. Але і залишатися в стороні ви не зможете. Сприятливо пройдуть зустрічі та переговори. Відмінний час для рішень з нерухомістю.

Любовний гороскоп для Риб на тиждень з 5 по 11 квітня каже, що друга половинка може розкритися перед вами абсолютно з іншого боку, якщо тільки ви дозволите їй бути собою, не боячись вашої реакції. Відносини — це вміння поступатися і йти на компроміси. Якщо ж вам не хочеться цього робити, значить, ваші почуття не настільки сильні.

Также не пропустите: Лунный денежный календарь на апрель 2021

Подписаться Подписаться
Новости партнеров

сейчас читают

Последние новости