Гороскоп на тиждень з 12 по 18 квітня: ваші слова тільки тоді з іншими можуть бути твердими, коли ви самі з собою — тверді

Гороскоп на тиждень з 12 по 18 квітня: ваші слова тільки тоді з іншими можуть бути твердими, коли ви самі з собою — тверді

Гороскоп на тиждень з 12 по 18 квітня на сайті HOCHU.ua каже, що 12 квітня — Молодик. У цей день утримайтеся від починань, великих фізичних і емоційних навантажень. Можна планувати, мріяти і подумки моделювати бажане майбутнє.

Оценка
- 4.18 из 5 возможных на основе 11 голосов

З 13 по 18 квітня — зростаючий Місяць. Відмінний час для початку різних справ, особливо пов'язаних з роботою. 13 і 14 квітня — вдалі дні для усунення сімейних і домашніх розбіжностей. 16 квітня — добре відвідати салон краси. Можна фарбувати волосся в світлі тони, робити складні стрижки. Колір і форма зачіски збережуться довго.

Також підписуйтесь на наш щоденний Telegram-канал гороскопів.

гороскоп на тиждень з 12 по 18 квітня

Гороскоп на тиждень з 12 по 18 квітня для Овнів:

Астропрогноз для Овнів на тиждень з 12 по 18 квітня каже, що в цей час очікуються цікаві знайомства і зустрічі, захоплюючі поїздки по службових та особистих справах, багато корисного та приємного спілкування. Не варто міняти свої ранні плани, якщо хтось намагається вам зашкодити. Все складеться найкращим для вас чином.

Любовний гороскоп для Овнів на тиждень говорить, що якщо вам здається, що вас не розуміють — зрозуміліше пояснюйте свою позицію. Не звинувачуйте себе в тому, що у другої половинки немає настрою, просто постарайтеся його максимально поліпшити. Можливо, доведеться доводити свої почуття другій половинці.

Гороскоп на тиждень з 12 по 18 квітня для Тельців:

Зірки для Тельців на тиждень з 12 по 18 квітня кажуть, що настає чудовий час розібратися з фінансовими справами і переглянути сімейний бюджет. Виявляться відмінні можливості для зростання доходів, головне — зуміти їх розгледіти і скористатися ними. Удача вас не покине в найвідповідальнішу хвилину.

Любовний гороскоп для Тельців на тиждень попереджає, що якщо будете суворі до другої половинки, то згода в стосунки повернеться нескоро. Вільні представники знаку можуть завести романтичне знайомство з представником протилежної статі. Не варто наказувати серцю, любов завжди сильніша.

Гороскоп на тиждень з 12 по 18 квітня для Близнюків:

Зодіак для Близнюків на тиждень з 12 по 18 квітня каже, що в цей час на вас чекає безліч сюрпризів і подарунків, які вас порадують. Хочете ви того чи ні, доведеться постійно бути в центрі уваги. Не намагайтеся справити на когось враження, адже все одно ваша позитивна репутація давно все зробила за вас.

Любовний гороскоп для Близнюків на тиждень говорить, що вам варто бути більш наполегливими в стосунках. Якщо ви не хочете бути самотніми, проявляйте свою зацікавленість у спілкуванні з протилежною статтю. Вибираючи між роботою та особистим життя, зараз потрібно віддати перевагу кар'єрі.

гороскоп на тиждень з 12 по 18 квітня

Гороскоп на тиждень з 12 по 18 квітня для Раків:

Місяць для Раків на тиждень з 12 по 18 квітня попереджає, що в цей період помітно зросте ваша привабливість і посилиться особистий магнетизм. Гріх не скористатися цим в своїх інтересах. Не раз опинитеся в центрі уваги, і це вам буде приносити справжнє задоволення. Не панікуйте при найменших неприємностях, незабаром удача вам посміхнеться на всі 32 зуби.

Любовний гороскоп для Раків на тиждень радить не ходити "по лезу ножа" у відносинах з коханою людиною. Якщо намагаєтеся сидіти на двох стільцях одночасно, ваш партнер незабаром про це дізнається. Не провокуйте його, чоловічі ревнощі можуть привести навіть до розриву.

Гороскоп на тиждень з 12 по 18 квітня для Левів:

Загальний гороскоп для Левів на тиждень говорить, що в цей час є висока ймовірність, що всі робочі справи загальмуються, а особисті — забуксують. Не панікуйте. Це плановий перепочинок. В цей час буде корисно виїхати у відпустку, відпочити, зайнятися своїм здоров'ям і красою.

Любовний гороскоп на тиждень для Левів говорить, що зараз другій половинці може не вистачати вашої уваги. Не доводьте до скандалів у сім'ї, будьте максимально терплячі і добрі один до одного. Більше часу проводьте на свіжому повітрі.

Гороскоп на тиждень з 12 по 18 квітня для Дів:

Астропрогноз для Дів на тиждень з 12 по 18 квітня каже, що в цей час вас чекають клопоти і суєта. Можливо, доведеться жити в стані цейтноту буквально на всіх життєвих фронтах. Навчіться перемикати увагу з роботи на особисті проблеми. Не дозволяйте трудовим будням повністю викрасти вашу увагу.

Любовний гороскоп на тиждень для Дів каже, що якщо ви в чомусь сумніваєтеся — розкажіть прямо своєму партнеру. Не варто ні про що мовчати, це може привести до небажаних наслідків. Можливо, вам з партнером варто відпочити один від одного.

гороскоп на тиждень з 12 по 18 квітня

Гороскоп на тиждень з 12 по 18 квітня для Терезів:

Зірки для Терезів на тиждень з 12 по 18 квітня обіцяють вам кар'єрний успіх і зростання по всіх фронтах. Якщо не брати до уваги дрібні непорозуміння побутового плану, то практично всю другу половину тижня ви будете відчувати себе абсолютно щасливими. Не варто бути відвертими з малознайомими людьми, яким є в чому вам позаздрити. Ні перед ким не виправдуйтеся за свої дії, навіть якщо вони не зовсім правильні.

Любовний гороскоп для Терезів на тиждень говорить, що цей час подарує вам багато приємних сюрпризів, деякі з них будуть пов'язані з коханою людиною. У вихідні вийде відпочити так, як ви навіть мріяти не могли. Цініть те, що маєте.

Гороскоп на тиждень з 12 по 18 квітня для Скорпіонів:

Місяць для Скорпіонів на тиждень з 12 по 18 квітня радить зверніть увагу на здоров'я. Не можна перепрацьовувати ні розумово, ні фізично, тому що неприємні наслідки не змусять себе довго чекати. Везіння прийде тоді, коли ви зовсім не будете його чекати. Постарайтеся зробити максимум роботи в цей час.

Любовний гороскоп на тиждень для Скорпіонів каже, що в цей час вам захочеться отримувати більше тепла і підтримки від коханої людини. Не турбуйтеся, якщо друга половинка здається вам надто холодною і прагматичною: всі її зусилля — заради вас. Умійте вчасно дякувати коханому.

Гороскоп на тиждень з 12 по 18 квітня для Стрільців:

Загальний гороскоп для Стрільців на тиждень з 12 по 18 квітня каже, що в цей період можете дозволити собі трошки розслабитися. Роль першої скрипки в роботі візьмуть на себе колеги. Не квапте події і не вимагайте від людей неможливого, якщо не хочете розчаруватися.

Любовний гороскоп на тиждень для Стрільців говорить, що в цей період у вас буде достатньо часу на особисте життя. Другий половинці може знадобитися ваша допомога. Вихідні варто провести удвох. Сплануйте особливий відпочинок, який буде відрізнятися від дозвілля в інші дні.

гороскоп на тиждень з 12 по 18 квітня

Гороскоп на тиждень з 12 по 18 квітня для Козерогів:

Зодіак для Козерогів на тиждень з 12 по 18 квітня каже, що в цей період майже в усіх сферах життя обставини будуть складатися не на вашу користь. Домагатися бажаного немає сенсу до тих пір, поки ви самі чітко не визнаєте, що ж вам потрібно насправді. Зате в плані здоров'я все буде складатися добре, колишні тривоги відступлять, а захворювання підуть геть.

Любовний гороскоп на тиждень говорить, що на цьому тижні варто більше прислухатися до свого партнера. Деякі прохання другої половинки можуть вас відверто збентежити, але підсумком ви будете вкрай задоволені. Довіртеся коханій людині, вона знає, що робити.

Гороскоп на тиждень з 12 по 18 квітня для Водоліїв:

Астропрогноз для Водоліїв на тиждень з 12 по 18 квітня каже, що відмінний настрій і небувалий душевний підйом будуть з вами весь цей період. Можливо, саме зараз вдало вирішиться ваша доля у сфері особистого життя і любові. Не варто перевіряти на міцність близьких людей, їм і так дісталося від вас сповна.

Любовний гороскоп для Водоліїв на тиждень говорить, що друга половинка проявить до вас таку турботу, яку буде складно не помітити. Приготуйте для коханої людини класний сюрприз, про який він давно просив. Можливо, вихідні доведеться провести порізно.

Гороскоп на тиждень з 12 по 18 квітня для Риб:

Зодіак для Риб на тиждень з 12 по 18 квітня попереджає, що вам належить пережити складний в емоційно-психологічному відношенні час. Будуть потрібні великі зусилля, щоб підтримувати себе в робочому тонусі. Не беріться за нові проекти, особливо, якщо в новій справі ви не орієнтуєтеся ідеально.

Любовний гороскоп для Риб на тиждень говорить, що друга половинка порадує вас несподіваним, але дуже приємним подарунком. Не скупіться на добрі слова і компліменти другій половинці. Вихідні проведіть разом, не обов'язково навіть покидати межі спальні.

Также не пропустите: Лунный денежный календарь на апрель 2021

Подписаться Подписаться
Новости партнеров

сейчас читают

Последние новости