Гороскоп на тиждень з 10 по 16 травня: якщо ви хочете досягти успіху, подвійте кількість своїх невдач

Гороскоп на тиждень з 10 по 16 травня: якщо ви хочете досягти успіху, подвійте кількість своїх невдач

Гороскоп на тиждень з 10 по 16 травня на сайті HOCHU.ua каже, що з 9 і 10 травня — спадний Місяць. У цей день краще відмовитися від будь-яких серйозних і важливих справ, навіть якщо вони були давно заплановані. Краще не перевантажувати себе ні емоційно, ні фізично. Відпочиньте!

Оценка
- 3.75 из 5 возможных на основе 8 голосов

11 травня — Молодик. Зараз сприятливо займатися розширенням свого кола спілкування. Відправляйтеся в гості, де будуть нові особи, або сходіть на вечірку, де ви нікого не знаєте.

З 12 по 16 травня — зростаючий Місяць. В цей час зірки радять вам отримувати нові знання. Вони будуть засвоювати як ніколи добре, а головне — стануть корисними для майбутніх звершень.

Також підписуйтесь на наш щоденний Telegram-канал гороскопів.

Гороскоп на тиждень з 10 по 16 травня: якщо ви хочете домогтися успіху, подвійте кількість своїх невдач - фото №1

Гороскоп на тиждень з 10 по 16 травня для Овнів:

Астропрогноз для Овнів на тиждень з 10 по 16 травня каже, що цей період хороший для того, щоб будувати нові плани і продумувати шляхи їх реалізації. Тільки поки нікому не розповідайте про свої цілі! Будьте уважні навіть до, здавалося б, неважливих деталів, тому що з них складається щось велике і серйозне.

Любовний гороскоп для Овнів на тиждень говорить, що ви занадто наполегливі. Не поспішайте подавати команди. Прислухайтеся спочатку до думки вашого партнера, щоб зрозуміти, що для нього дійсно важливо. Не будьте впертими і вмійте поступатися.

Гороскоп на тиждень з 10 по 16 травня для Тельців:

Зірки для Тельців на тиждень з 10 по 16 травня попереджають, що в цей час на роботі може загостритися конкуренція. На жаль, ви ризикуєте опинитися не при справах. Але якщо готові йти до кінця, то нікому не поступайтеся дорогою до своєї мрії.

Любовний гороскоп для Тельців радить перестати потикати всім примхам вашого партнера. Якщо ви бачите шкоду в тому чи іншому, то вказуйте половинці на помилки. Не замовчуйте реальні проблеми, щоб не перетворити їх в гори конфліктів і образ.

Гороскоп на тиждень з 10 по 16 травня для Близнюків:

Зодіак для Близнюків на тиждень з 10 по 16 травня радить захищати свій особистий простір від занадто нав'язливих людей. Навчіться розставляти кордони. Вихідні проведіть у сімейному колі. Це допоможе відновити втрачений родинний зв'язок.

Любовний гороскоп на тиждень радить вам дотримуватися позиції вашого партнера. Зараз йому видніше, як буде краще для вашої пари. Просто прислухайтеся до його порад і чиніть правильно.

Гороскоп на тиждень з 10 по 16 травня: якщо ви хочете домогтися успіху, подвійте кількість своїх невдач - фото №2

Гороскоп на тиждень з 10 по 16 травня для Раків:

Місяць для Раків на тиждень з 10 по 16 травня радить зайнятися тим, що вам дається легко і без особливих зусиль. За складні справи беріться тільки в тому випадку, якщо вам є на кого покластися. Від деяких завдань доведеться відмовитися.

Любовний гороскоп на тиждень для Раків радить не заводити інтриг на роботі. Якщо вам не вистачає гостроти відчуттів в стосунках з другою половинкою, спробуйте урізноманітнити ваше сексуальне життя за допомогою інтимних іграшок.

Гороскоп на тиждень з 10 по 16 травня для Левів:

Загальний гороскоп для Левів на тиждень з 10 по 16 травня попереджає, що зараз вам знадобиться витривалість: як фізична, так і психологічна. Можуть з'явитися проблеми, яких ви не чекали. Не дозволяйте емоціям взяти над вами верх. Робіть розмірені і чіткі кроки, не квапте події і все складеться так, як повинно бути.

Любовний гороскоп на тиждень для Левів говорить, що зараз вашому партнерові потрібна підтримка і турбота. Якщо ви знаєте, що у нього неприємності, просто будьте поруч і підставляйте плече. Не тільки вам може бути боляче, тому проявляйте співчуття.

Гороскоп на тиждень з 10 по 16 травня для Дів:

Астропрогноз для Дів на тиждень з 10 по 16 травня каже, що зараз у вас з'явиться шанс вирішити старі сімейні проблеми. Не пропустіть його! Період сприятливий для будь-яких поїздок та участі в розважальних заходах. Не варто зловтішатися, коли бачите у когось проблеми, адже ви теж можете опинитися на місці цієї людини.

Любовний гороскоп на тиждень для Дів радить представникам знаку дозволити партнеру піклуватися про вас. Перестаньте всіляко показувати і нав'язувати іншим свою самостійність, інакше так і залишитеся самі серед своїх проблем.

Гороскоп на тиждень з 10 по 16 травня: якщо ви хочете домогтися успіху, подвійте кількість своїх невдач - фото №3

Гороскоп на тиждень з 10 по 16 травня для Терезів:

Зірки для Терезів на тиждень з 10 по 16 травня попереджають, що тримати себе в руках в даний період вам буде непросто. Бажання посваритися з кимось може перешкодити спокійно пережити цей час. Довіряйте своїй інтуїції і чиніть так, як говорить вам серце.

Любовний гороскоп для Терезів на тиждень говорить, що ви любите і кохані, тому приводів для смутку не повинно бути. У хвилину суму подумайте про тих людей, які не мають і половини того, що впевнено тримайте в руках ви. Вільним представникам знаку варто придивитися до давніх шанувальників.

Гороскоп на тиждень з 10 по 16 травня для Скорпіонів:

Місяць для Скорпіонів на тиждень з 10 по 16 травня каже, що без компромісів в даний період не обійтися. Не бійтеся першими йти на примирення, якщо ви дорожите відносинами з близькими. Стосунки з колегами покращаться, але вам не варто розкидатися гучними заявами і контролювати свої висловлювання.

Любовний гороскоп для Скорпіонів каже, що тиждень порадує гармонійними і довірливими стосунками з партнером. Ви здивуєтеся, наскільки ваша друга половинка може вас підтримувати навіть в тих ситуаціях, коли, здається, всі проти вас. Цінуйте це і відповідайте взаємністю.

Гороскоп на тиждень з 10 по 16 травня для Стрільців:

Загальний гороскоп для Стрільців на тиждень з 10 по 16 травня каже, що починається прекрасна пора, щоб активно доглядати за собою. Ви навіть можете кардинально змінити свій образ. Зміни зовнішні спричинять зміни навколо, підуть на користь і відкриють друге дихання.

Любовний гороскоп для Стрільців на тиждень радить не бути егоїстичними, інакше це може загрожувати розривом у відносинах. Не брешіть своєму партнеру, тому що правда розкриється і покаже вас в неприємному світлі. Тільки чесні відносини можуть бути вічними.

Гороскоп на тиждень з 10 по 16 травня: якщо ви хочете домогтися успіху, подвійте кількість своїх невдач - фото №4

Гороскоп на тиждень з 10 по 16 травня для Козерогів:

Астропрогноз для Козерогів на тиждень з 10 по 16 травня каже, що нові враження та яскраві емоції чекають вас в найближчий тиждень. Дайте собі відпочити і зарядитися енергією на довгий час вперед — вам це необхідно. Не варто забігати далеко в своїх судженнях і думках, в житті все трапляється вчасно.

Любовний гороскоп для Козерогів на тиждень радить зараз поступитися місцем лідера вашому партнерові, це піде на користь вам обом. Не втрачайте оптимізму і віру в позитивний результат. Більше часу приділяйте дітям, але дозвольте їм самостійно приймати рішення.

Гороскоп на тиждень з 10 по 16 травня для Водоліїв:

Зірки для Водоліїв на тиждень з 10 по 16 травня радять звернути увагу на своє здоров'я. Щось трохи турбує? Відразу звертайтеся до лікаря. Піде на користь легка розвантажувальна дієта, зможете очистити організм і поліпшити загальний стан.

Любовний гороскоп на тиждень для Водоліїв каже, що вашим відносинам можна позаздрити. Цінуйте свою другу половинку, як і вона вас цінує. Пам'ятайте, разом ви можете звернути гори, якщо не перестанете вірити в свій успіх.

Гороскоп на тиждень з 10 по 16 травня для Риб:

Зодіак для Риб на тиждень з 10 по 16 травня каже, що на роботі у вас з'явиться шанс набути цінний досвід. Так, це може бути непросто, але ви з усім впораєтеся. Не поспішайте відмовлятися від цікавих пропозицій, вони точно вам дані тому, що ви з ними впораєтеся відмінно.

Любовний гороскоп на тиждень для Риб радить не ревнувати кохану людину, якщо на те немає вагомих підстав. Не варто вигадувати собі те, чого немає і не може бути. Витрачайте енергію на поліпшення ваших відносин.

Также не пропустите: Лунный календарь стрижек на май 2021 года

Подписаться Подписаться
Новости партнеров

сейчас читают

Последние новости