Гороскоп на тиждень з 7 по 13 червня: любов дає сили найслабшим

Гороскоп на тиждень з 7 по 13 червня: любов дає сили найслабшим

Гороскоп на тиждень з 7 по 13 червня на сайті HOCHU.ua каже, що з 7 по 9 червня — спадний Місяць. Не перенапружуйтеся на роботі, якщо відчуваєте хронічну втому. Не нервуйтеся через дрібниці. Для повної гармонії і спокою в цей час особливо важливо близьке спілкування з рідними людьми. Розмови по душам, сімейні посиденьки додадуть вам сил і допоможуть впоратися з негативними емоціями.

Оценка
- 3.9 из 5 возможных на основе 10 голосов
Related video

10 червня — Молодик. Якщо на цей день у вас призначено важливий захід — постарайтеся викластися по повній. На жаль, зірки можуть перешкоджати сприятливому результату подій, так що доведеться розраховувати тільки на себе. Легко посваритися з близькими, тому намагайтеся уникати конфліктів. Якщо вони виникнуть — намагайтеся якомога швидше їх закінчити.

З 11 по 13 червня — зростаючий Місяць. Потрібно намагатися бути ощадливими, не витрачати гроші даремно. Добре заводити нові стосунки: дружні або романтичні. Уважно придивіться до людей у ​​своєму оточенні. Модливо, десь поруч знаходиться ваша майбутня доля або вірний друг.

Також підписуйтесь на наш щоденний Telegram-канал гороскопів.

гороскоп на тиждень з 7 по 13 червня

Гороскоп на тиждень з 7 по 13 червня для Овнів:

Астропрогноз для Овнів на тиждень з 7 по 13 червня радить в суперечках з колегами йти на компроміси. Ваша поступливість надалі зарахується, а зараз просто допоможе залишитися невразливим в складній ситуації. Гарний час для відпочинку і подорожей.

Любовний гороскоп на тиждень для Овнів каже, що цей період буде наповнений любов'ю і взаєморозумінням. Незважаючи на те, що будете проводити мало часу з другою половинкою, вдасться насититися один одним. Сімейні цінності повинні стояти на першому місці.

Гороскоп на тиждень з 7 по 13 червня для Тельців:

Зірки для Тельців на тиждень з 7 по 13 червня радять не розтягувати справи на довго, а постаратися завершити всі намічені зустрічі швидше. Пізніше вам буде важче це зробити. Вчасно відповідайте на листи і не змушуйте нікого вас чекати. Успіх прийде звідти, звідки не чекаєте.

Любовний гороскоп на тиждень для Тельців каже, що в цей час ви можете дати або отримати останній шанс. У чомусь терпіння партнера, як і ваше, лопне. Якими б чудовими ви не були, потрібно поважати почуття іншої людини. Взаємоповага — це основа всього.

Гороскоп на тиждень з 7 по 13 червня для Близнюків:

Місяць для Близнюків на тиждень з 7 по 13 червня каже, що чим більше ви будете зараз працювати, тим більше поваги заслужите в очах колег. Не бійтеся залишатися вечорами в офісі або приходити раніше — всі праці зарахуються. Тільки сліпий не бачить, скільки всього ви робите для своєї компанії.

Любовний гороскоп для Близнюків на тиждень говорить, що в любовних відносинах потрібно бути максимально відкритими, але не скигліть. Нехай ваш партнер відчуває ніжність і турботу, проте не потрібно виявляти зайву емоційність. Вона може бути прийнята за дивну нестабільність.

гороскоп на тиждень з 7 по 13 червня

Гороскоп на тиждень з 7 по 13 червня для Раків:

Загальний гороскоп для Раків на тиждень з 7 по 13 червня попереджає, що сьогодні несподівана звістка порушить звичний плин життя. Не лякайтеся змін: якщо подивитися на них під потрібним ракурсом, вони припадуть вам дуже до речі. Якщо бачите несправедливість, на яку можете вплинути, то обов'язково зробіть це, карма в боргу не залишиться.

Любовний гороскоп для Раків каже, що ви можете сильно розчарувати свого партнера, якщо не перестанете перегинати палицю. Будьте щирими і не намагайтеся маніпулювати чиїмись почуттями, інакше доведеться жорстоко поплатитися розбитим серцем. Час, який ви витрачаєте на самобичування, краще пустити на те, щоб порадувати своїх рідних.

Гороскоп на тиждень з 7 по 13 червня для Левів:

Астропрогноз для Левів на тиждень з 7 по 13 червня каже, що останнім часом ви мало уваги приділяєте собі, а без цього нікуди. Займіться своєю зовнішністю — тоді і літній настрій з'явиться. У приватному житті не бійтеся експериментувати, зміни підуть вам на користь.

Любовний гороскоп для Левів на тиждень говорить, що відбою від нових шанувальників не буде. Але краще бережіть те, що маєте, щоб потім не довелося ні про що шкодувати. Більше часу потрібно приділяти вихованню дітей.

Гороскоп на тиждень з 7 по 13 червня для Дів:

Загальний гороскоп для Дів на тиждень з 7 по 13 червня каже, що рішення рутинних проблем остаточно приведе вас до депресії. Не соромтеся просити про допомогу — вона зараз потрібна вам, як ніколи. Можуть виникати неприємні робочі інциденти, але ви легко все згладите завдяки своїй вродженій дипломатичності.

Любовний гороскоп для Дів на тиждень говорить, що ваша друга половинка дуже дорожить вами, але ви можете втомитися від побутових проблем. Все в ваших руках, ніхто не в праві вас судити. Приймайте виважені рішення, переконавшись, що вони належать виключно вам, а не якимось радникам.

гороскоп на тиждень з 7 по 13 червня

Гороскоп на тиждень з 7 по 13 червня для Терезів:

Астропрогноз для Терезів на тиждень з 7 по 13 червня обіцяє вам великий прибуток. Не пропустіть шанс, якщо вам запропонують заробити. На шляху можуть з'явитися непорядні люди, але варто проявити мудрість і витримку в спілкуванні з ними. Пийте більше води, вона допоможе привести вагу в норму.

Любовний гороскоп на тиждень для Терезів говорить, що вам потрібно попрацювати над умінням контролювати словесний потік при спілкуванні з протилежною статтю. Деякі ваші висловлювання можуть демонструвати вас не з найпривабливішої сторони. Будьте стримані в компанії малознайомих людей.

Гороскоп на тиждень з 7 по 13 червня для Скорпіонів:

Зірки для Скорпіонів на тиждень з 7 по 13 червня кажуть, що в цей період творчий порив може захлеснути вас з головою! Якщо виникне бажання зробити щось своїми руками, затіяти ремонт, почати нову справу — неодмінно прислухайтеся до нього. Не будьте злопам'ятними. Якщо вам хтось заподіяв неприємності, краще відпустити ситуацію, а час все розставить по місцях.

Любовний гороскоп на тиждень для Скорпіонів каже, що всі ваші турботи будуть тільки про благополуччя сім'ї. Постарайтеся не переживати з приводу і без, ваші рідні теж мають голову на плечах. Не ставте безглузді питання, незабаром все налагодиться.

Гороскоп на тиждень з 7 по 13 червня для Стрільців:

Місяць для Стрільців на тиждень з 7 по 13 червня каже, що в цей період вам доведеться вибирати між друзями і коханим. Будьте тактовні, але тверді — віддайте перевагу другій половині. Зловживання чужою довірою і добротою може на вас негативно відбитися, тому не перегніть палицю.

Любовний гороскоп на тиждень радить Стрільцям бути трохи мудрішими в стосунках. Якщо ваша друга половинка не здатна поступатися в деяких питаннях, то перебудуйте пропозицію так, щоб питань не було — констатуйте факти.

гороскоп на тиждень з 7 по 13 червня

Гороскоп на тиждень з 7 по 13 червня для Козерогів:

Загальний гороскоп для Козерогів на тиждень з 7 по 13 червня каже, що останнім часом ви стали потайливі, що вже встигли помітити оточуючі. Це правильне рішення — щастя любить тишу. Не хваліться перед оточуючими своїми успіхами та маленькими перемогами. Виливати душу можна тільки перевіреним людям. Сміливіше приймайте важливі рішення, навіть якщо вони можуть засмучувати ваших близьких.

Любовний гороскоп на тиждень для Козерогів каже, що через неоднозначні висловлювання можуть виникати непорозуміння в спілкуванні з коханою людиною. Намагайтеся конкретно висловлювати свої почуття, щоб не було місця для домислів. Будьте наполегливіше в стосунках.

Гороскоп на тиждень з 7 по 13 червня для Водоліїв:

Астропрогноз для Водоліїв на тиждень з 7 по 13 червня радить на роботі бути акуратними у висловлюваннях. Будь-яке нечітке слово може бути використане проти вас надалі. Приймаючи важливі рішення, переконайтеся, що ви нічого не втрачаєте. Більше уваги приділіть самопочуттю.

Любовний гороскоп для Тельців на тиждень з 7 по 13 червня радить представникам знаку не витрачати дорогоцінний час з коханою людиною на порожні з'ясування відносин. Будьте мудрішими і спокійнішими, навчіться сприймати чужу думку неагресивно. Деякі представники знаку вирішуватися на розрив відносин.

Гороскоп на тиждень з 7 по 13 червня для Риб:

Зірки для Риб на тиждень з 7 по 13 червня кажуть, що в цей період у вас може виникнути непереборне бажання когось розкритикувати, образити словом. Тримайте себе в руках! Не приймайте ризикованих рішень, можете про них пошкодувати. Слідкуйте за тим, що відбувається навколо вас.

Любовний гороскоп для Риб на тиждень говорить, що у відносини варто внести різноманітність і пригодницький настрій. Скористайтеся вихідними правильно, щоб урізноманітнити ваше дозвілля. Не пошкодуєте, якщо підете з наметами в похід, ставлячи перед собою конкретну мету, до якої потрібно дістатися.

Также не пропустите: Ретроградный Меркурий май-июнь 2021

Подписаться Подписаться

Сейчас читают

Последние новости