Гороскоп на тиждень з 28 червня по 4 липня: прекрасно — бачити замки в хмарах. Небезпечно — думати, що вони реальні

Гороскоп на тиждень з 28 червня по 4 липня: прекрасно — бачити замки в хмарах. Небезпечно — думати, що вони реальні

Гороскоп на тиждень з 28 червня по 4 липня на сайті HOCHU.ua каже, що з 28 червня по 4 липня — спадний Місяць. Хороший період для справ, пов'язаних з облаштуванням будинку, з сім'єю, дітьми та коханими. Відмінний час для поїздок на природу.

Оценка
- 4.5 из 5 возможных на основе 2 голосов

Астропрогноз для всіх знаків Зодіаку каже, що в цей період бажано відмовитися від ініціатив в тих питаннях, які лежать поза зоною вашої компетенції. Це стосується і роботи, і особистого життя. Станьте на деякий час стороннім спостерігачем.

Місяць для всіх знаків Зодіаку попереджає, що найменші відхилення від звичного способу життя негативно позначаться на самопочутті. Психологічну допомогу і підтримку у всіх починаннях нададуть рідні люди.

Також підписуйтесь на наш щоденний Telegram-канал гороскопів.

гороскоп на тиждень з 28 червня по 4 липня

Гороскоп на тиждень з 28 червня по 4 липня для Овнів:

Астропрогноз для Овнів на тиждень з 28 червня по 4 липня каже, що на цьому тижні будуть добре складатися відносини з колегами, керівництвом і всіма тими, хто стоїть вище вас за віком або положенням. Не ігноруйте можливість поліпшити якість свого життя, такі шанси випадають не всім.

Любовний гороскоп для Овнів на тиждень радить бути більш непередбачуваними в правильному розумінні цих слів. Ваша друга половинка вже звикла до того, що ви майже ханжа і не можете здивувати несподіваним сюрпризом. Вчіться підносити подарунки не тільки з якоїсь нагоди, а й просто так.

Гороскоп на тиждень з 28 червня по 4 липня для Тельців:

Зірки для Тельців на тиждень з 28 червня по 4 липня радять виключити фізичні навантаження, уникати всього, що засмучує і порушує душевний комфорт. Не беріться за роботу, яка вам не по плечу, можете не впоратися з нею вчасно, що недобре відіб'ється на вашій репутації. Не втручайтеся в чужі сварки і з'ясування відносин.

Любовний гороскоп для Тельців на тиждень попереджає, що буде складно контролювати свої почуття до коханої людини. Постарайтеся бути менш нав'язливими, бо ваша любов настільки сильна, що так і тисне. Іноді ваша турбота не знає кордонів.

Гороскоп на тиждень з 28 червня по 4 липня для Близнюків:

Зодіак для Близнюків на тиждень з 28 червня по 4 липня каже, що в цей час вам буде надана повна свобода дій у всьому, за що б ви не взялися. Все, чого бажаєте, виповниться на першу вимогу. Не довіряйте незнайомцям, можете бути втягнуті в неприємності.

Любовний гороскоп на тиждень для Близнюків говорить, що зараз на вас може находити туга. Постарайтеся не виділяти для неї зручне місцину в своєму серці, женіть геть нудьгу. Кохана людина без розуму від вас, а тимчасові труднощі — переборні.

гороскоп на тиждень з 28 червня по 4 липня

Гороскоп на тиждень з 28 червня по 4 липня для Раків:

Місяць для Раків на тиждень з 28 червня по 4 липня каже, що в цей час доленосних змін не очікується, але те, що станеться в ці дні, змусить вас задуматися. Причиною стане несподіване зізнання близької людини або вчинок дитини. Навчіться приймати чужу думку, якою б абсурдною вона вам не здавалося часом.

Любовний гороскоп для Раків на тиждень говорить, що в цей час вам варто обдумано висловлюватися в спілкуванні з близькими людьми. Ваша грубість іноді переходить будь-які межі. Кохана людина заслуговує на те, щоб отримувати від вас свою дозу ніжності і розуміння.

Гороскоп на тиждень з 28 червня по 4 липня для Левів:

Загальний гороскоп для Левів на тиждень з 28 червня по 4 липня попереджає, що в цей час очікується творчий у всіх сенсах період. Ви буквально будете купатися в любові рідних людей, коханих, друзів і подруг. Не тисніть на оточуючих і не намагайтеся маніпулювати ними.

Любовний гороскоп на тиждень для Левів говорить, що ваше особисте життя може дуже страждати через друзів-заздрісників, які вже давно глибоко ненавидять вас за популярність у протилежної статі. Сімейним представникам знаку випаде можливість порадувати улюблених людей несподіваною новиною. Навчіться красиво підносити і приймати подарунки.

Гороскоп на тиждень з 28 червня по 4 липня для Дів:

Астропрогноз для Дів на тиждень з 28 червня по 4 липня попереджає, що в цей час енергії у вас буде багато, і щоб відчувати себе у відмінній формі, її обов'язково потрібно використовувати за призначенням. Не переїдайте, якщо не хочете проблем з травленням. В цілому, фізичне самопочуття буде бажати кращого.

Любовний гороскоп для Дів на тиждень говорить, що вам вдасться більше часу проводити з коханою людиною, що сприятливо вплине на ваші стосунки. Не забувайте вносити різноманітність у відносини, наприклад — підіть у новий ресторан, який зовсім не в вашому смаку. Своєчасної озвучування проблем і хвилюючих питань збереже здорові відносини.

гороскоп на тиждень з 28 червня по 4 липня

Гороскоп на тиждень з 28 червня по 4 липня для Терезів:

Зірки для Терезів на тиждень з 28 червня по 4 липня радять нічого не планувати на цей тиждень, оскільки плани можуть часто змінюватися з незалежних від вас причин. Довіряйте тільки тій інформації, яка офіційно підтверджена. Не розпускайте плітки, інакше самі ризикуєте стати їх частиною.

Любовний гороскоп на тиждень для Терезів говорить, що деяким представникам знаку може здатися, що ви зустріли справжню любов, але насправді доля ще тільки готує для вас фатальне знайомство. Можливо, доведеться вибирати між пристрастю і спокоєм. Подумайте, чого вам не вистачає.

Гороскоп на тиждень з 28 червня по 4 липня для Скорпіонів:

Зодіак для Скорпіонів на 28 червня каже, що починається чудовий час, щоб показати себе у всій красі — і на роботі, і в любові. Не соромтеся відкрито проявляти свої почуття. Обережніше підбирайте слова про оточуючих людей, інакше доведеться відповідати за них.

Любовний гороскоп для Скорпіонів на тиждень говорить, що вам не варто повертатися до демонів минулого. Зарубайте собі на носі, що ваш партнер терпить вас з усіма недоліками, а фантастичний об'єкт обожнювання не стане коритися вашим примхам. 

Гороскоп на тиждень з 28 червня по 4 липня для Стрільців:

Місяць для Стрільців на тиждень з 28 червня по 4 липня радить не будувати грандіозних робочих планів і тримати безпечну дистанцію у відносинах з коханими і друзями. Якщо не можете досягнути справедливості в якомусь хвилюючому питанні, то обзалиште поки цю справу, або попросіть впливових людей про допомогу.

Любовний гороскоп для Стрільців на тиждень говорить, що вам у снах буде приходити колишнє кохання, проте, це тільки сон. Постарайтеся жити в реальності і пам'ятати, чому ви розлучилися з ним у житті. Не наступайте на ті ж граблі двічі.

Гороскоп на тиждень з 28 червня по 4 липня: прекрасно — бачити замки в хмарах. Небезпечно — думати, що вони реальні - фото №4

Гороскоп на тиждень з 28 червня по 4 липня для Козерогів:

Загальний гороскоп для Козерогів на тиждень з 28 червня по 4 липня каже, що девіз майбутнього тижня: "Ризик — благородна справа". У вас будуть відмінні шанси на успіх у всьому, що б ви не задумали. Пора братися за справу, але зі спокоєм всередині: зайві емоції будуть сприяти прийняттю невірних рішень.

Любовний гороскоп для Козерогів на тиждень говорить, що ваша головна цінність і гордість — це сім'я. Якщо ви відчуваєте якісь побоювання, то докладіть максимум зусиль, щоб забезпечити комфорт і спокій своїм рідним. Не демонструйте холод по відношенню до коханих, інакше доведеться з'ясовувати стосунки.

Гороскоп на тиждень з 28 червня по 4 липня для Водоліїв:

Астропрогноз для Водоліїв на тиждень з 28 червня по 4 липня каже, що в цей період доведеться віддати чомусь перевагу і практично вибирати між двох вогнів. У прийнятті рішень опирайтеся на те, що підказує серце. Не давайте непідйомних обіцянок, не факт, що впораєтеся з усім, на що погодилися.

Любовний гороскоп для Водоліїв на тиждень радить не боятися дивувати свою другу половинку несподіваними вчинками. Від буденності і банальності кохана людина може занудьгувати, через що в будинок прийде холод і нерозуміння. Не бійтеся експериментувати в сексі.

Гороскоп на тиждень з 28 червня по 4 липня для Риб:

Зодіак для Риб на тиждень з 28 червня по 4 липня каже, що починається хороший період для успішних починань, особливо в професійній і фінансовій сферах. Вживайте менше вуглеводів, якщо не хочете завдавати шкоди своєму організму. Ймовірна сварка з близьким другом, яка може сильно засмутити і вивести з рівноваги.

Любовний гороскоп для Риб на тиждень радить більше часу проводити зі своєю другою половинкою в романтичній обстановці. Побутові клопоти здатні заморозити будь-які відносини, тому обов'язково знаходите час для двох. Не намагайтеся порівнювати кохану людину з колишньою пасією.

Также не пропустите: Когда новолуние и полнолуние в июле 2021 года

Подписаться Подписаться
Новости партнеров

сейчас читают

Последние новости