Гороскоп на тиждень з 16 по 22 серпня: у війні між цивілізаціями втрати несе культура

Гороскоп на тиждень з 16 по 22 серпня: у війні між цивілізаціями втрати несе культура

Гороскоп на тиждень з 16 по 22 серпня на сайті HOCHU.ua каже, що з 16 по 21 серпня — зростаючий Місяць. Справ буде так багато, що без делегування не обійтися. Не бійтеся перенаправляти завдання іншим людям і просити оточуючих про допомогу. В іншому випадку ви зведете власний запас енергії до нуля.

Оценка
- 3.43 из 5 возможных на основе 7 голосов

22 серпня — Повний місяць. Менше думайте і більше відчувайте в цей день. Найбільше це стосується особистого життя. Довіртеся своєму серцю, завдяки цьому у вашому житті можуть відбутися дивовижні речі.

Також підписуйтесь на наш щоденний Telegram-канал гороскопів.

Гороскоп на тиждень з 16 по 22 серпня: у війні між цивілізаціями втрати несе культура - фото №1

Гороскоп на тиждень з 16 по 22 серпня для Овнів:

Астропрогноз для Овнів на тиждень з 16 по 22 серпня говорить, що перша половина тижня сприятлива для покупки і оренди нерухомості, предметів розкоші, а також для облаштування будинку. Тільки врахуйте: якщо повністю поринете в вирішення житлових та сімейних питань, забувши про службові обов'язки, начальство буде невдоволене. Навіть якщо сума здається вам непідйомною, не бійтеся — це буде вас мотивувати працювати більше.

Любовний гороскоп на тиждень говорить, що ваші стосунки з другою половинкою покращаться. Самотні представники знаку виявляться в потрібний час в потрібному місці і знайдуть очікувану любов. Не варто квапити події і вимагати неможливого від другої половинки. Дайте їй час.

Гороскоп на тиждень з 16 по 22 серпня для Тельців:

Зодіак для Тельців на тиждень з 16 по 22 серпня говорить, що починається відповідний час, щоб залагодити фінансові та сімейні проблеми. На цьому тижні удача на вашому боці. Не варто прислухатися до людей, які весь час налаштовують вас на негатив, оточіть себе приємними контактами.

Любовний гороскоп на тиждень говорить, що ваші стосунки з другою половинкою вийдуть на новий рівень. Самотні представники знаку теж не будуть сумувати — з'явиться прихильник. Не піддавайтеся на виверти і маніпуляції протилежної статі — у відносинах важлива чесність.

Гороскоп на тиждень з 16 по 22 серпня для Близнюків:

Зірки для Близнюків на тиждень з 16 по 22 серпня говорять, що починається вдалий період для поліпшення фінансового становища. Є шанс обзавестися корисними зв'язками, завдяки яким перед вами відкриються нові горизонти, представиться можливість розкрити свої таланти і отримати визнання. Хороший період для експериментів із зовнішністю.

Любовний гороскоп на тиждень говорить вільним представникам знаку, що якщо ви хочете зустріти свою половинку, вам доведеться змінити обстановку або коло спілкування. Не провокуйте близьких людей на викид негативних емоцій, ви не впораєтеся з їх ураганом. Вчіться вчасно просити вибачення.

гороскоп на тиждень з 16 по 22 серпня

Гороскоп на тиждень з 16 по 22 серпня для Риб:

Місяць для Риб на тиждень з 16 по 22 серпня говорить, що дуже ймовірні зміни в кар'єрі: нова посада, зміна колективу або ж перехід на іншу роботу. Якщо ви не вірите в себе, то і іншим людям буде складно це зробити. Пора завершувати давно розпочаті справи, більш підходящого періоду не знайдете.

Любовний гороскоп на тиждень радить Рибам навчиться спокійно обговорювати свої відносини. Постарайтеся стати для партнера по шлюбу не тільки коханцем, а й другом. Не виключені приємні сюрпризи.

Гороскоп на тиждень з 16 по 22 серпня для Дів:

Загальний гороскоп для Дів на тиждень з 16 по 22 серпня говорить, що починається період підвищеної активності. Якщо ви в пошуках нової роботи, то зараз пора засукати рукава і йти напролом. Можливі загострення давніх захворювань, але нічого серйозного не станеться, не бійтеся.

Любовний гороскоп на тиждень Дів каже, що ви можете познайомитися з дуже цікавою людиною, яка стане вашим другом. Самотні представники знаку можуть зустріти свою любов. Приплив енергії, а також підвищення сексуальної привабливості можуть обернутися новими романами, прагненням жити в повну силу.

Гороскоп на тиждень з 16 по 22 серпня для Левів:

Астропрогноз для Левів на тиждень з 16 по 22 серпня говорить, що зараз ви прагнете збільшити доходи, проте вам нелегко зібратися з силами, організувати себе. Невластива вам жорсткість і холодність в спілкуванні можуть стати причиною відчуження з близькими. Не допускайте негативних думок, але і не розраховуйте, що інші щось робитимуть за вас — за щастя доведеться поборотися.

Любовний гороскоп на тиждень для Левів говорить, що в дорозі ви можете познайомиться з цікавою молодою людиною або навіть зустріти свою долю. Гарний час для знайомств і серйозних стосунків. Представники знаку, у яких є половинки, будуть насолоджуватися гармонією у відносинах.

гороскоп на тиждень з 16 по 22 серпня

Гороскоп на тиждень з 16 по 22 серпня для Терезів:

Зодіак для Терезів на тиждень з 16 по 22 серпня говорить, що на цьому тижні фортуна на вашому боці. Починається один з найцікавіших і сприятливих періодів. Не гарячіться в прийнятті рішень, все зважуйте і підходьте з холодною головою до прийняття рішень.

Любовний гороскоп для Терезів на тиждень радить позбутися ілюзій: ви переконаєтеся, що реальність суворіша від того, що вам малює уява. Залиште в спокої внутрішній світ і переживання другої половинки, їй теж потрібен особистий простір. Якщо вас гризе якась інтимна проблем, то саме час поділитися нею з тим, кому довіряєте.

Гороскоп на тиждень з 16 по 22 серпня для Скорпіонів:

Зірки на тиждень з 16 по 22 серпня радять Скорпіонам бути практичнішими і не довіряти тим, хто обіцяє золоті гори. Повірте: зараз не час ганятися за журавлем, набагато важливіше утримати свою синицю. Не варто перевіряти терпіння своїх колег, ведіть себе гідно, не влаштовуючи "концерти" на рівному місці.

Любовний гороскоп для Скорпіонів на тиждень говорить, що дружні відносини можуть перерости в близькі непомітно для вас двох. Раптово ви може відчути, наскільки це серйозно і надовго. Не поспішайте, але і не затягуйте з прийняттям рішень. Представникам знаку в парі пора урізноманітнити своє дозвілля.

Гороскоп на тиждень з 16 по 22 серпня для Стрільців:

Місяць для Стрільців на тиждень з 16 по 22 серпня говорить, що починається дуже гармонійний період. Зумієте проявити свої здібності, знайти нестандартні рішення службових проблем, піднятися по кар'єрних сходах. Як на роботі, так і в особистих відносинах, ніяких перешкод не виникатиме.

Любовний гороскоп для Стрільців на тиждень говорить, що вам треба відверто поговорити з партнером по відносинах. Постарайтеся пояснити коханій людині, що ви зараз відчуваєте. Тільки не намагайтеся посилити свої слова підвищенням голосу і сльозами.

гороскоп на тиждень з 16 по 22 серпня

Гороскоп на тиждень з 16 по 22 серпня для Козерогів:

Загальний гороскоп для Козерогів на тиждень з 16 по 22 серпня говорить, що цей час сприятливий для духовного росту, навчання, подорожей. Але майте на увазі: вам доведеться зіткнутися з безліччю стримуючих факторів, які не дозволять "відірватися від землі". Не втрачайте раціонального мислення. Друзі допоможуть набути впевненості в собі і зберегти баланс.

Любовний гороскоп для Козерогів на тиждень з 16 по 22 серпня говорить, що ви здивуєте партнера новим вибухом пристрасті. Будете зводити з розуму представників протилежної статі. Небажано заводити курортний роман, цей зв'язок швидко стане явним і принесе тільки неприємності.

Гороскоп на тиждень з 16 по 22 серпня для Водоліїв:

Астропрогноз для Водоліїв на тиждень з 16 по 22 серпня говорить, що на цьому тижні у Водоліїв буде маса справ, з якими вони прекрасно впораються. Уміння знаходити компроміси, а також розвинена інтуїція дозволять вам взяти участь в прибуткових проектах. Не помиляються тільки той, хто нічого не робить, так що заспокойтеся і займайтеся своєю справою.

Любовний гороскоп на тиждень для Водоліїв радить виявляти розумну обережність. Не дратуйте і не провокуйте кохану людину на прояв ревнощів. У п'ятницю проведіть вечір разом, створивши романтичну атмосферу для побачення.

Гороскоп на тиждень з 16 по 22 серпня для Раків:

Зодіак для Раків на тиждень з 16 по 22 серпня говорить, що для більшості Риб цей тиждень складеться вельми вдало. З'явиться можливість проявити себе, продемонструвати свою відповідальність і професіоналізм. Не бійтеся братися за абсолютно нову роботу, в якій ви некомпетентні: велике починається з малого.

Любовний гороскоп для Раків каже, що на початку тижня сварка через дрібницю може серйозно зіпсувати стосунки з партнером і стати причиною поганого настрою. У середу минулий досвід допоможе піти на мирову з коханим. Неділя — вдалий день для романтичних побачень.

Также не пропустите: гороскоп на серпень 2021 року

Подписаться Подписаться
Новости партнеров

сейчас читают

Последние новости