Гороскоп на тиждень з 23 по 29 серпня: у мудрості важливо ні за що не заплатити більше того, ніж воно коштує

Гороскоп на тиждень з 23 по 29 серпня: у мудрості важливо ні за що не заплатити більше того, ніж воно коштує

Гороскоп на тиждень з 23 по 29 серпня на сайті HOCHU.ua каже, що з 23 по 29 серпня — спадний Місяць. Цей тиждень вимагатиме від вас вміння концентруватися на цілі, абстрагуватися від неприємностей і не піддаватися суєті.

Оценка
- 3.5 из 5 возможных на основе 8 голосов

Астропрогноз для всіх знаків Зодіаку на тиждень говорить, що в цей період можна вигідно продати речі, які вам більше не потрібні. Спробуйте виставити їх в Інтернеті, запропонувати знайомим. Перші покупці не змусять себе чекати. Постарайтеся не планувати вирішення важливих питань на час спадною Місяця.

Також підписуйтесь на наш щоденний Telegram-канал гороскопів.

гороскоп на тиждень з 23 по 29 серпня

Гороскоп на тиждень з 23 по 29 серпня серпня для Овнів:

Астропрогноз для Овнів на тиждень з 23 по 29 серпня говорить, що в даний період ви будете налаштовані дуже войовничо, але ваші імпульсивні вчинки здатні привести до конфліктів, травм і аварійних ситуацій на дорогах. Тримайте себе в руках, інакше наживете масу неприємностей. Не оглядайся назад — сміливіше крокуйте в світле майбутнє.

Любовний гороскоп для Овнів на тиждень говорить, що всі сім днів ви будете думати про свою другу половинку. Захочеться зміцнити відносини і почати проводити разом більше часу. Не ображайте кохану людину подвійними висловлюваннями і необдуманими судженнями.

Гороскоп на тиждень з 23 по 29 серпня серпня для Тельців:

Зодіак для Тельців на тиждень з 23 по 29 серпня говорить, що на цьому тижні вірогідні напружені ситуації в родині, особливо у відносинах з жінками. Можуть спливти минулі образи, невирішені проблеми, про які ви давно забули. Не наступайте двічі на ті ж граблі, тому що результат очікується той же.

Любовний гороскоп на тиждень для Тельців каже, що потрібно привчати партнера до того, щоб він вам допомагав, інакше ви зовсім втомитеся. Не тягніть на собі всю домашню роботу, від цього ваша половинка може зовсім розслабитися. Живіть в унісон з коханою людиною.

Гороскоп на тиждень з 23 по 29 серпня серпня для Близнюків:

Зірки для Близнюків на тиждень з 23 по 29 серпня попереджають, що на цьому тижні ви будете занадто гостро реагувати на будь-які зауваження і навіть в нейтральних висловлюваннях можете запідозрити двозначність або підступ. Розслабтеся, перестаньте шукати чорну кішку в темній кімнаті, тим більше, що там її немає. Більше уваги приділіть власному здоров'ю і турботі про себе.

Любовний гороскоп для Близнюків на тиждень говорить, що у вас вийде знайти час для того, щоб провести його найкращим чином з коханою людиною. Постарайтеся не витрачати дорогоцінний час на сварки і з'ясування відносин. Ставтеся з розумінням до позиції рідних.

гороскоп на тиждень з 23 по 29 серпня

Гороскоп на тиждень з 23 по 29 серпня серпня для Раків:

Місяць для Раків на тиждень з 23 по 29 серпня говорить, що в цей час вірогідні розбіжності з людьми старшого покоління або начальством. Вам зараз буде складно домовлятися, вирішувати ділові питання. Постарайтеся відступити від роботи і зайнятися чимось приємним і не надто складним.

Любовний гороскоп на тиждень для Раків радить не тиснути на свого партнера. Вчіться прощати і відпускати образи. Не перегинайте палицю і не нав'язуйте нікому свою думку. Вечори постарайтеся звільнити для приємного дозвілля з коханою людиною.

Гороскоп на тиждень з 23 по 29 серпня серпня для Левів:

Загальний гороскоп для Левів на тиждень з 23 по 29 серпня попереджає, що в цей час ви будете схильні до суджень, що існує тільки дві думки: ваша власна і неправильна. Не дивно, що така позиція відштовхує оточуючих. Постарайтеся не нав'язувати іншим свою думку.

Любовний гороскоп на тиждень для Левів говорить, що ваша закоханість може виявитися не настільки сильною, як вам здається. Не приймайте раптових рішень, якщо ніхто не вимагає від вас термінового відповіді. Не ображайтеся на тих, кого по-справжньому цінуєте.

Гороскоп на тиждень з 23 по 29 серпня серпня для Дів:

Астропрогноз для Дів на тиждень з 23 по 29 серпня говорить, що в цей час ваша активність і підприємливість приведуть до відмінних результатів. Будете схильні ігнорувати поради і думки колег, тому ризикуєте опинитися без підтримки. Постарайтеся не сваритися з тими, хто дійсно піклується про вас.

Любовний гороскоп на тиждень для Дів каже, що вільні представники знаку можуть зустріти цікаву людину і втратити голову. Якщо об'єкт ваших бажань заслуговує на увагу, то йдіть на все, щоб добитися його розташування. Зараз вам потрібно взяти ініціативу в свої руки, щоб полегшити життя своєму партнерові.

гороскоп на тиждень з 23 по 29 серпня

Гороскоп на тиждень з 23 по 29 серпня серпня для Терезів

Зодіак для Терезів на тиждень з 23 по 29 серпня говорить, що в цей час з'явиться шанс непогано заробити, взяти участь в цікавих і перспективних проєктах, завести нові ділові зв'язки. Тільки не варто робити необдумані вчинки: перш ніж прийняти остаточне рішення, порадьтеся з компетентними людьми. Обов'язково прислухайтеся до своєї інтуїції, зараз вона буде майже на 100% виправдовуватися.

Любовний гороскоп на тиждень для Терезів говорить, що останні літні дні потрібно провести на природі з коханою людиною. Ви любите водойми і чисте повітря, тому точно знаєте, чим зайняти себе і кохану людину на вихідні — беріть намет і їдьте кудись до річки чи в гори.

Гороскоп на тиждень з 23 по 29 серпня серпня для Скорпіонів:

Зірки для Скорпіонів на тиждень з 23 по 29 серпня говорять, що починається тиждень поновлення. Хороший період для творчої активності і самореалізації. Захочеться скинути баласт, звільнитися від усього, що заважає розвитку і руху вперед. Можна зайнятися чимось, що давно планували, але ніяк не доходять руки.

Любовний гороскоп для Скорпіонів на тиждень говорить, що цей тиждень випробує пари на вміння приймати недоліки один одного. Доведеться доводити свої почуття не словами, а реальними діями. Не варто говорити все, що ви думаєте, другій половинці. Можете випадково образити її різким висловлюванням.

Гороскоп на тиждень з 23 по 29 серпня серпня для Стрільців:

Місяць для Стрільців на тиждень з 23 по 29 серпня попереджає, що починається досить складний період. Будете відчувати дефіцит енергії, що відіб'ється і на самопочутті, і на працездатності. Постарайтеся захистити себе від негативних людей і поганих думок.

Любовний гороскоп на тиждень для Стрільців говорить, що в цей час ви можете агресивно реагувати на всі дії свого партнера. Потрібно розібратися в собі і зрозуміти, чи потрібні вам стосунки, які дають так багато стресу. Не виносьте сміття з хати, а вирішуйте всі питання тоді, коли вони виникають.

гороскоп на тиждень з 23 по 29 серпня

Гороскоп на тиждень з 23 по 29 серпня серпня для Козерогів:

Загальний гороскоп для Козерогів на тиждень з 23 по 29 серпня попереджає, що надмірна емоційність не дозволить вам об'єктивно оцінювати те, що відбувається, і власні сили, так що не поспішайте робити остаточні висновки. Корисно побути наодинці з собою, особливо в першій половині тижня. У другій половині тижня дізнаєтеся гарну новину юридичної або міграційного характеру.

Любовний гороскоп на тиждень для Козерогів каже, що вам варто відпочити разом з коханою людиною і душею, і тілом. Відмінно буде, якщо підете на вихідні кудись на природу. Ваша моральна турбота потрібна коханим не менше, ніж фізична і матеріальна.

Гороскоп на тиждень з 23 по 29 серпня серпня для Водоліїв:

Астропрогноз для Водоліїв на тиждень з 23 по 29 серпня обіцяє вам насичений тиждень. Багато спілкування, знайомства з цікавими людьми, новими діловими і творчими партнерами вам гарантовано. Можливо, згадайте про старих боржників, яких саме час "розбудити".

Любовний гороскоп на тиждень для Водоліїв каже, що в стосунках з коханою людиною буде гармонія. Будьте терплячими і доброзичливими, пам'ятайте, що вашій другій половинці потрібна ваша дружня підтримка і допомога. Не провокуйте безглузді з'ясування відносин.

Гороскоп на тиждень з 23 по 29 серпня серпня для Риб:

Зодіак для Риб на тиждень з 23 по 29 серпня попереджає, що практично весь тиждень вам буде складно плисти проти течії, протистояти обставинам, які часто складаються не на вашу користь. І все ж треба постаратися. Не турбуйтеся про те, що про вас думають інші люди.

Любовний гороскоп на тиждень для Риб радить не сприймати агресивно прохання коханої людини. Вам може багато чого не подобатися, але у неї є своя голова на плечах. Цінуйте думку свого партнера і йдіть йому на поступки. Не сваріться з коханою людиною через те, що вона не виправдовує ваші очікування: ваші очікування — ваші проблеми.

Также не пропустите: Куда пойти на День Независимости Украины в Киеве

Подписаться Подписаться
Новости партнеров

сейчас читают

Последние новости