Гороскоп на тиждень з 30 серпня по 5 вересня: раз ми ненавидимо що-небудь, значить, приймаємо це близько до серця

Гороскоп на тиждень з 30 серпня по 5 вересня: раз ми ненавидимо що-небудь, значить, приймаємо це близько до серця

Гороскоп на тиждень з 30 серпня по 5 вересня на сайті HOCHU.ua каже, що на небі — спадний Місяць. Втілювати мрії в реальність, так само як і будувати плани, в цей період небажано. А ось підводити підсумки можна і потрібно! Краще навіть робити це в письмовому вигляді. Не забудьте чимось побалувати себе за старанність!

Оценка
- 3.25 из 5 возможных на основе 8 голосов

Місяць для всіх знаків Зодіаку на тиждень з 30 серпня по 5 вересня говорить, що в цей час ви зустрінете людину, яка може стати вашою долею. Водіям рекомендується бути уважнішими в ці дні.

Також підписуйтесь на наш щоденний Telegram-канал гороскопів.

гороскоп на тиждень з 30 серпня по 5 вересня

Гороскоп на тиждень з 30 серпня по 5 вересня для Овнів:

Астропрогноз для Овнів на тиждень з 30 серпня по 5 вересня говорить, що останнім часом ви непогано попрацювали, тому пора і відпочити. Відправляйтеся на природу, на дачу — туди, де свіже повітря. Відмінний час для розширення кругозору, відвідування концертів, культурно-мистецьких заходів.

Любовний гороскоп на тиждень для Овнів каже, що ви адекватно оціните стабільність і надійність своїх відносин. З іншого боку, можете бути незадоволені своїм матеріальним становищем і тим, що ваші стосунки не призводять до зміцнення фінансового стану. Частіше беріть ініціативу в свої руки.

Гороскоп на тиждень з 30 серпня по 5 вересня для Тельців:

Зодіак для Тельців на тиждень з 30 серпня по 5 вересня говорить, що в цей час за свою працю отримаєте гідну винагороду. Можливо, це буде похвала від шефа або навіть премія. Не варто недооцінювати себе — можете набагато більше, ніж вам здається. Бережіть нервову систему: не порівнюйте себе з іншими людьми, а зберігайте свою індивідуальність.

Любовний гороскоп для Тельців на тиждень радить відволіктися від переживань і ревнощів з приводу відносин з партнером. Можливо, ваша думка з часом зміниться. Перед самотніми Тельцями відкриється перспектива захоплюючого любовного роману.

Гороскоп на тиждень з 30 серпня по 5 вересня для Близнюків:

Зірки для Близнюків на тиждень з 30 серпня по 5 вересня попереджають, що в цей період не все буде йти так, як ви запланували. Замість того, щоб панікувати, пустіть справи на самоплив. Пора переглянути виховання дітей. Можливо, ваші методи вже застаріли.

Любовний гороскоп для Близнюків говорить, що життя складніше схем, і навіть з ідеальною людиною можливі розбіжності. Вільні представники знаку можуть познайомитися з цікавими представниками протилежної статі. У вихідні багато чого буде залежати від вас.

гороскоп на тиждень з 30 серпня по 5 вересня

Гороскоп на тиждень з 30 серпня по 5 вересня для Раків:

Місяць для Раків на тиждень з 30 по 5 вересня попереджає, що з начальством і колегами по роботі у вас будуть складатися прекрасні відносини, а ось з друзями — ні. Компроміси не допоможуть, навпаки, відстоюйте свою позицію. Не варто бути однозначними і категоричними. Напруга спаде в кінці тижня.

Любовний гороскоп для Раків на тиждень говорить, що ви можете розраховувати на стабілізацію відносин в сім'ї. Вам буде приємно перебувати в колі близьких людей, членів сім'ї, а домочадці будуть радувати вас. Прислухайтеся до шостого почуття.

Гороскоп на тиждень з 30 серпня по 5 вересня для Левів:

Загальний гороскоп для Левів на тиждень з 30 серпня по 5 вересня радить не дивуватися, якщо в цей період у вас будуть дні, коли все буквально з рук впаде. Їх треба просто пережити. Почнете помічати схожість з родичем, яка вас дуже здивує.

Любовний гороскоп для Левів на тиждень говорить, що вам варто придивитися до людини, яка давно поклала на вас око. Пора перестати грати в хованки і приступити до активного приборкання норовливого. Поки в ваших руках все. Як побудуєте відносини, такими вони і будуть.

Гороскоп на тиждень з 30 серпня по 5 вересня для Дів:

Астропрогноз для Дів на тиждень з 30 серпня по 5 вересня говорить, що в цей час вам може надійти пропозиція, що стосується серйозних змін у вашому житті. Заміжжя, зміна роботи — це може бути все, що завгодно. Не варто недооцінювати своїх ворогів, небезпека від них може бути набагато серйознішою, ніж вам здається.

Любовний гороскоп для Дів каже, що ваша половинка постане перед вами в позитивному світлі. Крім сумісності, вас можуть пов'язувати спільні друзі, мрії, хобі. Можливо, ви і партнер пробачте один в одному деякі недоліки, які поки будете вважати "родзинками". 

Гороскоп на тиждень з 30 серпня по 5 вересня для Терезів:

Астропрогноз для Терезів на тиждень з 30 серпня по 5 вересня говорить, що зірки не радять вам зараз смітити грошима. Навпаки, якщо є можливість, почніть відкладати фінанси "на чорний день". Не рекомендується поширюватися про свої плани, якщо не хочете, щоб вам завадили в їх реалізації.

Любовний гороскоп для Терезів говорить, що в цей період ви відчуєте, як ніколи, надійне плече коханої людини. Навіть якщо ви будете в певних питаннях неправі, партнер підтримає вас і обережно вкаже на помилки, не зачіпаючи вашої гідності. На вихідних не завадить усамітнитися і провести день в романтичній обстановці.

гороскоп на тиждень з 30 серпня по 5 вересня

Гороскоп на тиждень з 30 серпня по 5 вересня для Скорпіонів:

Зодіак для Скорпіонів на тиждень з 30 серпня по 5 вересня попереджає, що попереду у вас важкий з емоційної точки зору період. Можливі догани з боку начальства, негаразди в сім'ї, дурні образи друзів. Не беріться за те, в чому некомпетентні, буде мало шансів довести справу до кінця.

Любовний гороскоп на тиждень для Скорпіонів радить внести гармонію у відносини. Зараз це цілком можливо, потрібно лише докласти цілеспрямованих зусиль і продемонструвати партнеру свій спокій. Можуть спливти назовні давні таємниці.

Гороскоп на тиждень з 30 серпня по 5 вересня для Стрільців:

Зірки для Стрільців на тиждень з 30 серпня по 5 вересня попереджають, що в цей час велика ймовірність, що найближчим часом вас чекатиме розчарування в одному з людей з вашого оточення. Не приймайте все близько до серця. Наприкінці тижня вас чекають хороші новини, що впритул стосуються вашої сім'ї.

Любовний гороскоп на тиждень для Стрільців попереджає, що вам варто менше керувати своїм партнером. Сконцентруйтеся зараз на своїх обов'язках, а зі своїми він зуміє розібратися сам. Пора навчитися розділяти роботу від особистого життя.

Гороскоп на тиждень з 30 серпня по 5 вересня для Козерогів:

Місяць для Козерогів на тиждень з 30 серпня по 5 вересня говорить, що на цьому тижні близькі родичі не дадуть вам спокою, їм знадобиться ваша допомога. Не переживайте, вам вдасться всидіти на двох стільцях і навіть більше. Запасіться терпінням і енергією, доведеться багато часу проводити поза домом.

Любовний гороскоп говорить Козерогам, що для повного щастя може не вистачати везіння, грайливості і спонтанності. Але ви майстерно відшкодуєте їх дефіцит чимось іншим зі свого арсеналу. Потрібні моменти для дій підкаже інтуїція.

гороскоп на тиждень з 30 серпня по 5 вересня

Гороскоп на тиждень з 30 серпня по 5 вересня для Водоліїв:

Загальний гороскоп для Водоліїв на тиждень з 30 серпня по 5 вересня говорить, що представники знаку, які в цей період виявиться у відпустці, будуть несказанно цьому раді. Прекрасний час для відпочинку і перезавантаження. Не варто нікому нічого забороняти, тому що все це спрацює навпаки.

Любовний гороскоп для Водоліїв на тиждень говорить, що поведінка партнера не раз викличе у вас бурю праведного гніву, шквал критики і потік цінних вказівок. Зірки радять не перебільшувати непорозуміння, стримати запити і не рубати з плеча. Ви ж теж далеко не ангел.

Гороскоп на тиждень з 30 серпня по 5 вересня для Риб:

Астропрогноз для Риб на тиждень з 30 серпня по 5 вересня попереджає, що в цей час з'явиться можливість піднятися ще на одну сходинку в кар'єрі. Але врахуйте: обов'язків і відповідальності у вас додасться! Не варто гнатися за трендами, тому що далеко не все, що "на порядку денному", вам потрібно.

Любовний гороскоп на тиждень для Риб каже, що всі ваші клопоти і проблеми розділить кохана людина. А безтурботні розваги в романтичній обстановці, навпаки, можуть призвести до непорозумінь і дрібних сварок.

Также не пропустите: свадебный гороскоп на осень 2021 от Хаяла Алекперова

Подписаться Подписаться

сейчас читают

Последние новости