Гороскоп на тиждень з 13 по 19 вересня: корона — той предмет, що не знімеш, один раз надівши

Гороскоп на тиждень з 13 по 19 вересня: корона — той предмет, що не знімеш, один раз надівши

Гороскоп на тиждень з 13 по 19 вересня на сайті HOCHU.ua каже, з 13 по 19 вересня — зростаючий Місяць. Справи, які ви давно не могли зрушити з мертвої точки, почнуть свій рух. Причому з першого ж дня цього тижня. Використовуйте цей час, щоб завершити старі завдання і незабаром почати нові проєкти.

Оценка
- 3.5 из 5 возможных на основе 10 голосов

Зірки для всіх знаків Зодіаку на тиждень з 13 по 19 вересня говорять, що сімейним представникам знаку зараз краще не затівати сварки. Примирення в подальшому буде непростим і тривалим.

Також підписуйтесь на наш щоденний Telegram-канал гороскопів.

гороскоп на тиждень з 13 по 19 вересня

Гороскоп на тиждень з 13 по 19 вересня для Овнів:

Астропрогноз для Овнів на тиждень з 13 по 19 вересня говорить, що в цей час деякі обставини вам буде не під силу змінити. Поставтеся до них філософськи. Період сприятливий для романтичних побачень і зізнань у коханні. Не робіть того, до чого у вас не лежить душа: вдало складеться тільки та справа, в яку ви самі вірите.

Любовний гороскоп для Овнів на тиждень з 13 по 19 вересня радить спокійно прийняти зміни в поведінці партнера. Не приймайте розбіжності надто близько до серця. Зараз обставини випробують ваші відносини на міцність. Також не варто планувати романтичне побачення на неділю.

Гороскоп на тиждень з 13 по 19 вересня для Тельців:

Зодіак для Тельців на тиждень з 13 по 19 вересня говорить, що починається ідеальний час для зміни роботи, якщо поточна вас не влаштовує. Спробуйте пошукати нове місце з 13 по 17 вересня. Можливо, вас гріють очікування про обіцяне підвищення. Але якщо починаєте відчувати підступ, значить, пора рухатися далі.

Любовний гороскоп для Тельців каже, що нестійкі, незрілі відносини можуть дати тріщину і навіть привести до розриву. Для міцних пар це може обернутися несуттєвою незлагодою. Самотніх представників знаку влаштують відносини без зобов'язань.

Гороскоп на тиждень з 13 по 19 вересня для Близнюків:

Зірки для Близнюків на тиждень з 13 по 19 вересня говорять, що цей непростий період може принести вам серйозні конфлікти з керівництвом. Відстоюйте свої права, але робіть це ввічливо. Не переходьте межу дозволеного, якщо точно знаєте, що вам це зашкодить. Пора подумати про недалеке майбутнє.

Любовний гороскоп на тиждень для Близнюків говорить, що відносини можуть відверто розчарувати. Відповідати ударом на удар категорично заборонено, ситуація може стати ще гіршою. Відверта задушевна бесіда з гумором — кращий спосіб запобігти руйнуванню взаємин. Вмійте слухати і чути партнера.

гороскоп на тиждень з 13 по 19 вересня

Гороскоп на тиждень з 13 по 19 вересня для Раків:

Місяць для Раків на тиждень з 13 по 19 вересня говорить, що якщо ви на даний момент з кимось посварилися, зараз вам випаде шанс це виправити. Не пропустіть його! В цілому, можна робити ремонт і займатися облаштуванням будинку. Хороші ідеї будуть приходити спонтанно — ловіть їх за хвіст і не сумнівайтеся в своїх силах: ви більше, ніж самі про себе думаєте.

Любовний гороскоп на тиждень для Раків каже, що ви мало часу приділяєте своїй другій половинці, а це може закінчитися тим, що вона почне шукати щось на стороні. Не дозволяйте роботі стати між вами, більше говоріть, з'ясовуйте, що хвилює кохану людину. Сімейних представників знаку чекає випробування у вигляді спокусливого нового знайомого.

Гороскоп на тиждень з 13 по 19 вересня для Левів:

Загальний гороскоп для Левів на тиждень з 13 по 19 вересня не радить зараз починати важливі справи, а ось з рутинними ви впораєтеся на ура. Закрийте ті питання, які вам давно не давали спокою. Відмінний час для фінансової реалізації, гроші будуть приходити звідти, звідки поки не чекали. Важливо не брехати самим собі і приймати тільки вигідні вам рішення, а не ті, на які вас спровокували.

Любовний гороскоп на тиждень говорить, що в цей час ви будете особливо пишатися вашою коханою людиною. Багато вчинків другої половинки здадуться вам дуже мудрими і логічними. Проводьте разом більше часу, але не в чотирьох стінах, а десь в парку.

Гороскоп на тиждень з 13 по 19 вересня для Дів:

Астропрогноз для Дів на тиждень з 13 по 19 вересня говорить, що для деяких Дів цей час стане початком чогось нового в житті. Якщо зараз вам надійде цікава пропозиція, без сумнівів, погоджуйтеся! Не беріться за роботу, яка забирає багато часу, але не гарантує успіх. Саме час подумати про м'яку фінансову подушку.

Любовний гороскоп на тиждень для Дів каже, що в цей час вас чекають приємні сюрпризи, а деяких представників цього знаку — перспективні знайомства. Не бійтеся піддаватися емоціям, цілком ймовірно, що ваш об'єкт обожнювання теж відчуває до вас симпатію.

гороскоп на тиждень з 13 по 19 вересня

Гороскоп на тиждень з 13 по 19 вересня для Терезів:

Зодіак для Терезів на тиждень з 13 по 19 вересня попереджає, якщо з разу в раз у вас щось не буде виходити, це стане сигналом, що ви рухаєтеся не в правильному напрямку! Подумайте, що ви робите не так. Дома настане певне затишшя, особливо добре вибиратися на вихідних за місто. Пора готувати дачу на зиму.

Любовний гороскоп для Терезів говорить, вас можуть відвідати думки про розставання з партнером. Добре подумайте, перш ніж робити остаточні висновки. Самотні представники знаку проявлять активність в пошуку партнера для відносин.

Гороскоп на тиждень з 13 по 19 вересня для Скорпіонів:

Зірки для Скорпіонів на тиждень з 13 по 19 вересня говорять, що будь-які творчі пошуки і цікаві завдання зараз виявляться успішними. Навіть в тих справах, де ви вважали себе непрофесіоналом, все буде виходити: новачкам завжди щастить. Потрібно навчитися вчасно зупинятися, не дозволяйте азарту перемогти розум.

Любовний гороскоп для Скорпіонів на тиждень радить не змішувати роботу і особисті відносини. Вмійте відділяти "котлети від мух". Для нових романтичних знайомств тиждень не найкращий. У житті сімейних представників знаку можуть виникати спірні ситуації, але в ваших інтересах підіграти другій половинці, нехай відчуває себе біля керма.

Гороскоп на тиждень з 13 по 19 вересня для Стрільців:

Місяць для Стрільців на тиждень з 13 по 19 вересня говорить: якщо ви любите будувати довгострокові плани на майбутнє, робіть це зараз. Причому краще записуйте їх на папері, щоб не забували про найголовніше. У другій половині тижня можуть виникнути невеликі розбіжності з сусідами, але суперечка завершиться на вашу користь.

Любовний гороскоп для Стрільців на тиждень говорить, що вільним від обов'язків представникам знаку варто задуматися про те, що ви залишите після себе, і головне — кому? Можливо, з'являться думки про дитину. Не бійтеся відповідальності, вона вам під силу.

гороскоп на тиждень з 13 по 19 вересня

Гороскоп на тиждень з 13 по 19 вересня для Козерогів:

Загальний гороскоп для Козерогів на тиждень з 13 по 19 вересня говорить, що багато подій, які відбудуться у вашому житті зараз, виявляться знаковими. Але ви зрозумієте це не відразу. Від нових знайомств краще утриматися, зате з давніми приятелями розмови будуть складатися дуже продуктивно. Покладіться на інтуїцію, геть сумніви.

Любовний гороскоп для Козерогів на тиждень говорить, що вільні представники знаку в цей час будуть обговорювати подробиці чужих романів, заводити знайомства, але побояться робити рішучі кроки. Сімейним представникам знаку краще проявити більше гнучкості і терпимості при спілкуванні з коханою людиною. У другій половині тижня виникнуть цікаві плани, які із задоволенням підтримає ваша половинка.

Гороскоп на тиждень з 13 по 19 вересня для Водоліїв:

Астропрогноз для Водоліїв на тиждень з 13 по 19 вересня попереджає, що оточуючі зараз можуть проявляти агресію, але вам буде все одно. Давно ви себе не відчували так умиротворено, як в цей період! Гарний час для висловлення подяки тим, кому не шкода теплих слів і щедрих подарунків.

Любовний гороскоп на тиждень для Водоліїв на тиждень говорить, що у вашій родині може скластися напружена обстановка. Домочадці чекатимуть виконання всього і відразу. Візьміть себе в руки і приготуйтеся спокійно працювати на благо сім'ї.

Гороскоп на тиждень з 13 по 19 вересня для Риб:

Зодіак для Риб на тиждень з 13 по 19 вересня говорить, що попереду вас чекає спокійний тиждень. Непогано буде на вихідних з'їздити на дачу. А ось в будні дні впритул займіться робочими завданнями, щоб потім "крізь зуби" не доводилося відволікатися на прохання шефа. Пара починати брати на себе право голосу.

Любовний гороскоп на тиждень для Риб каже, що всі невдачі на роботі легко компенсує домашній затишок. Якщо вам важливо благополуччя вашої родини, то робіть так, щоб кожному її члену було комфортно. Захистіть своїх близьких від негативу, залишайте роботу за порогом вашого будинку.

Также не пропустите: гороскоп на сентябрь 2021 года

Подписаться Подписаться

сейчас читают

Последние новости