Як підтримувати фізичну форму в умовах карантину: ТОП-5 правил від Аманди Іроаньї

Як підтримувати фізичну форму в умовах карантину: ТОП-5 правил від Аманди Іроаньї

Хочете ви цього чи ні, але нам доводиться наново підлаштовуватися під правила карантину. Чергове закриття спортзалів — зовсім не привід забувати про спорт. Модель і ведуча шоу "Оттак Мастак" на каналі НЛО TV Аманда Іроанья розповіла про свої базові правила підтримки фізичної форми в умовах карантину.

Оценка
- 4.5 из 5 возможных на основе 2 голосов
Related video

Я ще до введення карантину завжди тренувалася вдома. Тому, повірте, струнке тіло реально створити за рахунок регулярних фізичних вправ вдома. Але це не єдине, що ви маєте робити. Тому ось вам декілька моїх порад.

  • Якщо у вас не силові тренування, то з інвентаря знадобиться лише набір резинок та дві гантелі (у моєму випадку — 2,5 кг кожна). Я займаюсь функціональним фітнесом 2-3 рази на тиждень. Саме завдяки функціоналу зараз я допрацьовую бажаний рельєф і треную м'язи всього тіла.
Як підтримувати фізичну форму в умовах карантину: ТОП-5 правил від Аманди Іроаньї - фото №1

Після кожного тренування ще хвилин 30-40 роблю розтяжку. До речі, готові тренування беру з телеграм каналу тренера — абсолютно безкоштовно.

  • Не варто забувати про харчування. Якщо ви зараз вимушено сидите вдома, зменшіть звичні порції. Через те, що фізична активність знизилася, необхідно зменшити кількість калорій та намагатися не пуститися у всі тяжкі. Контролюйте вживання шкідливого, мучного, солодкого, а ще краще — виключити цю їжу взагалі.
Як підтримувати фізичну форму в умовах карантину: ТОП-5 правил від Аманди Іроаньї - фото №2
  • Дотримуйтесь збалансованого харчування: більше свіжих овочів, білків та корисних жирів в раціоні. І основне — пийте більше води!
  • Зараз є безліч онлайн курсів, телеграм каналів з комплексними тренуваннями — як платні так і безкоштовні. Оберіть те, що вам до вподоби. Або нехай ваш тренер пропише вам домашні тренування.
Як підтримувати фізичну форму в умовах карантину: ТОП-5 правил від Аманди Іроаньї - фото №3

Якщо обирати між "не робити нічого" та "тренувати онлайн з тренером вдома" — треба обирати другий варіант.

  • Якщо ж вдома не вдається зосередитися або просто хочете змінити умови — організуйте тренування на свіжому повітрі. Біг, йога, функціональний фітнес і т.д. Якщо ж маєте тренера — домовтесь проводити ті ж тренування, але на вулиці з гарним видом.
Як підтримувати фізичну форму в умовах карантину: ТОП-5 правил від Аманди Іроаньї - фото №4

І найважливіше — не шукайте причин, чому наразі тренуватися не можна. Шукайте можливості, будьте активними, і матимете струнке тіло, не дивлячись на будь-який карантин!

Також читайте: фантазія "Аркан" — дивіться першу серію колоритного мультфільму про гуцулів

Подписаться Подписаться

Сейчас читают

Последние новости