Щоденник Актимелістки

Щоденник Актимелістки

День 1
Ну от, перші тижні весни промайнули, а я все ще сплю. Точніше, не я, а мій організм ніяк не може зрозуміти, що зима нарешті скінчилася. А, може, просто не хоче?! Ну звичайно, він уже звик спати всюди, де тільки можна, валятися перед телевізором усі вихідні, знищувати солодощі вагонами, не напружуватися зайвий раз… Настав час це припинити! Баста, дорогенький – з сьогоднішнього дня кожного ранку питиму Actimel!

День 6
Прикол, сьогодні прокинулася на 5 хвилин раніше за будильник, не проспала свою зупинку в маршрутці… і в метро, до речі, теж! Відмінила «побачення» з улюбленим серіалом, а натомість пішла гуляти з друзями до парку. Хворобливий рум’янець на обличчі став змінюватися на здоровий… Одним словом – життя налагоджується. Цікаво, що ж буде далі?

День 11
Безперечно, зі мною відбувається щось позитивне! Звук будильника зранку майже не дратує, навіть… починає подобатись. Відображення у дзеркалі посміхається, дивлячись на мене. Більше не засиджуюся на роботі, бо встигаю зробити все за день… Співробітники почали щось підозрювати, може, слід розповісти їм про Actimel, а то навигадують собі чогось…

День 14
Доброго ранку, дорогесенький! Прокинувся нарешті! От негідник, це ж скільки сил та енергії ти від мене приховував! За це підеш у мене на танці та на курси китайської, а як буде мало – ще й в басейн. Так от що це таке, коли організм працює на повну. Тепер – ні дня без Actimel! Стільки сил, стільки позитива! Урааа! Весна прийшла – і хочеться… літа.

Обирайте здоровий спосіб життя разом з Actimel та беріть участь у розіграші подарунків!

Виграйте фірмовий будильник Actimel або головний подарунок – річний абонемент до фітнес-клубу.

Умови участі в Акції:
• купуйте Actimel з 3 березня по 30 квітня 2008 року та зберігайте чеки;
• зареєструйтесь на сайті www.actimel.com.ua;
• отримайте логін та пароль до власного рахунку Actimel;
• фіксуйте кількість придбаних пляшечок Actimel на власному рахунку.

Зібравши на своєму рахунку від 14 до 24 пляшечок Actimel, Ви автоматично берете участь у розіграші подарунків від Actimel.

Детальні умови акції на сайті www.actimel.com.ua або за телефоном гарячої лінії 8 800 50 15 920 (дзвінки зі стаціонарних телефонів у межах території України безкоштовні).
 

Оценка
- 4.5 из 5 возможных на основе 2 голосов
Подписаться Подписаться
Новости партнеров

сейчас читают

Последние новости