"Здорова та щаслива": як пройшов благодійний бранч косметичного бренду ikoo?

"Здорова та щаслива": як пройшов благодійний бранч косметичного бренду ikoo?

26 жовтня, у київському ресторані Satori компанія "Адамантика" та бренд ikoo провели освітній бранч Breast Cancer Awareness "Здорова та щаслива". Головна мета заходу — розповісти про проблему раку молочної залози в Україні та змотивувати українок не забувати про важливість самообстеження та регулярного відвідування мамолога. Як це було? Дізнайтеся у нашому матеріалі.

Оценка
- 3.33 из 5 возможных на основе 3 голосов

Жовтень — всесвітній місяць боротьби з раком молочної залози. У структурі онкологічних захворювань жінок це захворювання займає 1-е місце, причому воно постійно зростає. Кожен день 41 жінка дізнається про те, що хвора на рак молочної залози.

На жаль, у нашій країні пізно виявляють це захворювання. У той же час хвороба абсолютно виліковна, якщо її виявляють на ранніх стадіях. 

"Здорова та щаслива": як пройшов благодійний бранч косметичного бренду ikoo? - фото №1

Своєчасна діагностика грудей рятує життя. Якщо діагноз ставлять на 1-й стадії — одужує 98% жінок. Виявити захворювання на більш ранній стадії дозволяють регулярні відвідування мамолога та самодіагностика.

Компанія "Адамантика" та бренд ikoo зібрали представників ЗМІ та блогерів на освітньому бранчі Breast Cancer Awareness "Здорова та щаслива", щоб розповісти про проблему раку молочної залози в Україні.

Спікери заходу

  • Кетрін Холівел спеціальна гостя, засновниця бренду ikoo. Перенесла рак молочної залози та переборола це захворювання.
"Здорова та щаслива": як пройшов благодійний бранч косметичного бренду ikoo? - фото №2

Завдяки моєму особистому досвіду з цією хворобою і величезній підтримці, яку я отримала, я зосередила свою увагу саме на цій проблемі, щоб підтримати всіх жінок, які зіткнулися із захворюванням раку молочної залози, і запобігти поширенню серед здорових дівчат.Тому ikoo разом зі мною, як засновником бренду, ініціює місячну кампанію Breast Cancer Awareness "Здорова і щаслива", спрямовану на інформованість проблеми раку молочної залози у всьому світі в поєднанні з благодійним бранчем в Україні, а також збором фінансових коштів, щоб допомогти жінкам України в такій ситуації,

— поділилася Кетрін.

  • Лікарка-онкомамологиня Олена Датієнко, яка розповіла про важливість своєчасного обстеження.
"Здорова та щаслива": як пройшов благодійний бранч косметичного бренду ikoo? - фото №3
  • Катерина Ніколенко українська дівчина, яка переборола рак молочної залози.
"Здорова та щаслива": як пройшов благодійний бранч косметичного бренду ikoo? - фото №4
  • Психологиня Олександра Чекмарьова.
"Здорова та щаслива": як пройшов благодійний бранч косметичного бренду ikoo? - фото №5

Також була презентація благодійного Charity box, кошти з продажу якого підуть на боротьбу з раком молочної залози у благодійний фонд "Квітна".

Для довідки:

ikoo — це німецький бренд продуктів та аксесуарів по догляду за волоссям. Всі продукті мають європейські сертифікати, які захищають права тварин Peta та Cruelty free. 

Головний меседж бренду: "Тобі не потрібно відповідати стандартам краси, щоб мати гарне волосся. Ти чарівна. Ти неперевершена. Ти — це ти. З ikoo".

На бранчі Кетрін Холівел розповіла про свій догляд за волоссям після хіміотерапії за допомогою продуктів ikoo. 

В цей момент проходження хіміотерапії Кетрін замислилася про догляд за шкірою голови. Так народилися бестселлери бренду ikoo: скраб-пінка с морською сіллю та  скраб-пінка з коричневим цукром. Це дуже ніжний та делікатний продукт, який підходить для чутливої шкіри та відлущує роговий шар, що посилює ріст волосся.

Після цього команда ikoo винайшла денну та нічну сироватку для шкіри голови — Scalp Serum. Денну — для зволоження шкіри голови та нічну — для посилення росту волосся, адже в нічний час відбувається посилена регенерація всіх тканин.

Першим продуктом ikoo 9 років тому був браш-детанглер, розроблений за принципами Традиційної Китайської Медицини. За допомогою спеціальних щетинок, він робить оздоровлюючий масаж шкіри голови та стимулює енергетичні мерідіани. Це робить розчісування волосся приємним оздоровлюючим ритуалом.

"Здорова та щаслива": як пройшов благодійний бранч косметичного бренду ikoo? - фото №6

Які ж уявлення про рак молочної залози насправді є міфами, а які ні? Як захворювання впливає на родинні стосунки? Розповіли редакції HOCHU.ua лікарка-онкомамологиня Олена Датієнко та психологиня Олександра Чекмарьова.

  • Олено, чи можуть бюстгальтери з кістками та сон у білизні викликати рак молочної залози?

Ні, це абсолютний міф. Звичайно, спати у бюстгальтері я не рекомендую, але рак це викликати не може.

  • Розмір грудей впливає на графік діагностики? Наприклад, якщо жінка має пишні параметри
"Здорова та щаслива": як пройшов благодійний бранч косметичного бренду ikoo? - фото №7

Тут все залежить від того, за рахунок чого цей бюст: залізистої тканини чи жирової. Якщо ми бачимо, що великий розмір грудей за рахунок жирової тканини, тоді — ні. Але якщо у стрункої жінки великий компонент залізистої тканини, тоді, звичайно, впливає. Тому що рак викликається через залізисту тканину.

  • Як ви вважаєте, чи є якийсь прогрес у тому, що збільшується кількість людей із відповідальним ставленням до свого здоров'я?

По-перше, потрібно розуміти, що ми стали транслювати ці моменти, говорити про цю проблему. Люди дізналися й стали звертатися до лікарів. Звичайно, з'явилося більше усвідомлених людей, зокрема на прийом приходять більше дівчат з метою профілактики, а це звучить достатньо оптимістично. Захворювання — рак молочної залози — приховане, воно ніяк себе не проявляє до пізніх стадій.

Я вважаю, що прогрес відбувається через те, що цю тему почали підіймати багато медійних особистостей, яким самим довелося пройти через це випробування. 

  • Існує розхожа думка, що чоловіки частіше не витримують, дізнавшись про діагноз дружини, та йдуть з сім'ї. У вас були клієнти з такими історіями?
"Здорова та щаслива": як пройшов благодійний бранч косметичного бренду ikoo? - фото №8

У мене ще не було таких клієнтів, можливо, мені просто пощастило, що родина зберігається. Дійсно, в якийсь момент наступає криза і хтось не витримує її. Це важко, тому що людина, яка хворіє, змінюється не лише візуально, а внутрішньо. Партнер не готовий сприймати її такою, яка вона є, тому союз розпадається. Я вважаю, що дуже багато родин почали розлучатися саме під час карантину. Люди не звикли знаходитися разом 24/7. У мене були пацієнти, які пройшли все лікування, підтримуючи один одного, але, якщо б історія повторилася знову, багато хто відповідає, що не витримали б,

— розповіла Олександра Чекмарьова.

Проходьте регулярне обстежування, пам'ятаючи, що при ранній діагностиці можливе повне лікування від захворювань!

Читать такжеКардіолог розвінчує міфи про серце

Подписаться Подписаться
Новости партнеров

сейчас читают

Последние новости