Загартований імунітет

Загартований імунітет

Жінка може виконувати дві справи одночасно. Чоловіку робити подібне значно важче. На плечі сучасної жінки лягло подвійне навантаження – кар’єра і дім. Паралельно вона намагається виглядати на всі сто, а краса потребує не тільки жертв, але й часу.

Досягти балансу між роботою та особистим життя, а також «викроїти» час особисто для себе допоможе вдалий тайм-менеджмент, ефективне планування свого часу.

На жаль, як би вдало ми не спланували свій день – доба складається лише з 24 годин. А список справ іноді вимагає більше. Як результат, виникає проблема недосипання.

І на цьому проблема не вичерпується. Часто ці щоденні 24 години пролітають із шаленою швидкістю. Заданий сучасністю ритм приносить із собою стрес.

Не дивно, що організм здає позиції і імунна система дає слабинку. А коли на горизонті з’являються грип та інші гострі респіраторні вірусні інфекції – ласкаво просимо у світ хвороб і лікарів. Ніякий тайм-менеджмент не допоможе, якщо організм потерпає від вірусу.

Ослаблений імунітет проявляється повторними регулярними захворюваннями, затяжними простудами, хронічними або повторними інфекційними захворюваннями (фурункульозами, ангінами, гайморитами, пневмоніями, тощо), частими герпісними висипами.

Слід захищати свій організм від простудних і вірусних інфекцій. Жінка завжди має залишатися прекрасною, а хвороба лише плямує прекрасний образ. Ось чому в домашній аптечці не завадить Іммунал, натуральний рослинний препарат на основі cвіжовижатого соку ехінацеї пурпурної, який допоможе зміцнити ослаблений організм, і поставить імунну систему на ноги.

Як відомо ехінацея підвищує активність захисних факторів організму, пригнічує розмноження мікроорганізмів і сприяє їх знищенню. Іммунал має противірусну та протизапальну дії, ви можете приймати його як для профілактики, так і в період хвороби, для полегшення перебігу захворювання, та швидшого одужання. Крім того, доведено еффективність ехінацеї стосовно вірусу герпеса.

Іммунал допоможе побороти недуги і «загартувати» імунітет. А чоловіки надалі будуть вражатися здатністю жінки встигати все і скрізь.

Оценка
- 4.5 из 5 возможных на основе 2 голосов

ПЕРЕД ЗАСТОСУВАННЯМ ПРОКОНСУЛЬТУЙТЕСЬ З ЛІКАРЕМ ТА ОБОВ ЯЗКОВО
ОЗНАЙОМТЕСЬ З ІНСТРУКЦІЄЮ
 
 

Подписаться Подписаться
Новости партнеров

сейчас читают

Последние новости