Тенотен - сила та настрій кожного дня!

Тенотен - сила та настрій кожного дня!
Іноді життєві труднощі пригнічують. В результаті стресів, емоційних навантажень і неврозів усе більша кількість людей стає схильною до депресивних станів. Депресія – розлад, що достатньо поширений у всіх країнах, верствах суспільства і культурах. Нею страждає приблизно 5% населення у всьому світі. Жінки страждають депресією приблизно в два рази частіше, ніж чоловіки. Вчені назвали депресію «хворобою» ХХІ століття. 
Оценка
- 4.5 из 5 возможных на основе 2 голосов
 
Часто зустрічаються так звані сезонні депресії. Вченими давно помічена залежність поганого настрою і депресії від сезону. Адже є певний зв’язок між інтенсивністю сонячного освітлення і виникненням депресивних станів. Сезонна депресія виникає в осінньо-зимовий період і безслідно зникає з приходом весни. Відсутність тепла, сонячного світла, авітаміноз, похмура дощова погода впливають на емоційний стан людини. Під час депресії у людини може виникати відчуття тривоги або розпачу, знижується самооцінка, може бути втрата апетиту та ваги. Людина стає дратівливою або, навпаки, байдужою до всього навколишнього світу. Також змінюється і загальна поведінка: знижується концентрація уваги, втрачається працездатність і можливість проводити цілеспрямовані дії. Дуже часто на цьому ґрунті формуються шкідливі звички: вживання спиртних напоїв, куріння.  
 
ЧИТАЙ ТАКЖЕ - Как избавиться от послеродовой депресси
 
Від звичайного пригнічення депресія відрізняється тим, що людина не може впоратися з нею самостійно. Депресію необхідно лікувати. Мало хто знає, що деякі заспокійливі препарати (наприклад, які містять валеріану),  протипоказані при депресії. Справа в тому, що заспокійливі препарати можуть призвести до рухової та емоційної загальмованості, що ще більше посилить депресивний стан. Тому, до вибору ліків від нервових розладів необхідно підходити з особливою ретельністю.
 
При депресивних розладах на допомогу приходять спеціальні лікарські засоби, спрямовані на нормалізацію психічного здоров’я людини. До таких препаратів відноситься Тенотен – безрецептурний лікарський засіб, який має антидепресивну дію. Тенотен позитивно впливає на загальний емоційний стан, підвищує настрій. Препарат зміцнює нервову систему, допомагає сконцентрувати увагу, покращує пам’ять, підвищує загальну опірність організму в умовах хронічного стресу і перевтоми. Тенотен покращує працездатність та переносимість психоемоційних навантажень, зменшує дратівливість та нервову напруженість. Що вкрай важливо, позитивна терапевтична дія Тенотену не супроводжується симптомами сонливості і загальмованості. Тенотен дозволений до застосування навіть водіям. Величезним плюсом цього лікарського засобу є те, що в ході його застосування не розвивається звикання до препарату і залежність від нього. Перші поліпшення емоційного фону стають помітними вже через  декілька годин після прийому. Курс лікування препаратом Тенотен складає  1-3 місяці; при необхідності курс лікування можна продовжити до 6 місяців або повторити через 1-2 місяці. 
 
Тенотен - сила та настрій кожного дня! - фото №1
 
На правах реклами
Подписаться Подписаться
Новости партнеров

сейчас читают

Последние новости