Улюблений сніданок у новому форматі: ТМ "Селянська" запустила питну молочну кашу, яку не потрібно варити

Улюблений сніданок у новому форматі: ТМ "Селянська" запустила питну молочну кашу, яку не потрібно варити

Ви колись задумувались про те, що звичайний сніданок може бути набагато швидшим у приготуванні та кориснішим? ТМ "Селянська" потурбувалась про це питання та створила інноваційну питну кашу, яка не має аналогів на українському ринку. Що це, як її пити і в чому користь? Розповідаємо — у нашому матеріалі.

Оценка
- 4.57 из 5 возможных на основе 7 голосов

Ми живемо у 2021 році — це час, у якому органічно переплітаються високі технології та усвідомлене життя. Згідно з останніми дослідженнями компанії Deloitte люди все рідше готують вдома. Так, 81% жителів великих міст надає перевагу доставці їжі чи вже готовим продуктам. Водночас, із кожним роком зростає популярність усвідомленого харчування та прагнення не лише економити час на приготуванні їжі, а й споживати натуральні продукти.

Сучасні компанії також не відстають від цих тенденцій та починають більше піклуватись про здоров’я і безпеку своїх споживачів. Торгова марка "Селянська" — одна з таких.

Нещодавно компанія презентувала справжнісіньке ноу-хау! Збалансована питна молочна каша від ТМ "Селянська" — викликала справжній фурор та започаткувала нову еру сніданків. Недивно, адже це — цілком унікальний та інноваційний продукт, який не потрібно готувати, а можна вживати вже готовим з упаковки.

Що потрібно знати про питну кашу та як її вживати?

Питна каша створена в ідеальному співвідношенні молока та зерна і не має в складі доданого цукру, за рахунок чого легко засвоюється організмом. Сьогодні вона представлена у трьох смаках: гречана, вівсяна та рисова.

За ідеальний склад та інноваційну формулу продукту відповідали технологи компанії "Люстдорф", які працюють на молочному ринку вже понад 20 років.

Ми вирішили поєднати в одній страві всю користь зерна та молока. У результаті зробили абсолютно новий та інноваційний продукт, у складі якого лише два інгредієнти: молоко (90%) та зерно (10%).

— розповідає Наталія Веремчук, керівник з маркетингу компанії "Люстдорф" (ТМ "Селянська").

Улюблений сніданок у новому форматі: ТМ "Селянська" запустила питну молочну кашу, яку не потрібно варити - фото №1

Розробляючи продукт, в компанії хотіли зробити не просто "трендову новинку", а питну кашу, яка буде цілком натуральною.

Переваги питної молочної каші від ТМ "Селянська" очевидні:

  • вона повністю готова до споживання;
  • легко засвоюється організмом, адже у складі має всього два натуральних продукти;
  • її зручно брати із собою завдяки надійній та компактній упаковці;
  • питна каша одночасно натуральна, смачна та корисна.

До речі, завдяки асептичній упаковці Тетра Пак та сучасній технології виробництва, зберігати кашу без використання холодильника можна до 90 діб.

З новою кашею не тільки смачно, а й зручно

Можна багато говорити про зручність та користь питної каші ТМ "Селянська", однак оцінити її зможуть лише, ті хто спробують. А спробувати варто! Продукт може виступати не тільки в якості ідеального сніданку, а й швидкого і цілком здорового перекусу — перед тренуванням, на перерві у школі або під час обіду на роботі.

Для максимальної зручності клієнтів ТМ "Селянська" представила кашу одразу у двох актуальних форматах: упаковка 750 грамів, якої вистачить на сніданок для всієї сім'ї, та компактна упаковка на 250 грамів, яка поміститься у рюкзаку та стане в пригоді під час довгого насиченого дня.

Улюблений сніданок у новому форматі: ТМ "Селянська" запустила питну молочну кашу, яку не потрібно варити - фото №2

Не вагайтесь, а скоріш скуштуйте і переконайтесь в високій якості, ідеальному смаку та безумовній зручності питної каші від ТМ "Селянська"!

Реклама

Подписаться Подписаться
Новости партнеров

сейчас читают

Последние новости