Спробуй казку на смак: лінійка ексклюзивного морозива від "Три Ведмеді" та гурту KAZKA

Спробуй казку на смак: лінійка ексклюзивного морозива від "Три Ведмеді" та гурту KAZKA

Ексклюзивна лінійка "казкового" морозива стала результатом колаборації компанії "Три Ведмеді" та українського гурту KAZKA. Морозиво з ароматом "Фіалка" на паличці, "Голуба малина" у ріжку та зі смаком "Лісові ягоди" у картонному стакані — нові смакові рішення, спеціально розроблені в рамках співпраці.

Оценка
- 3.33 из 5 возможных на основе 3 голосов

Для команди "Три Ведмеді" було вкрай важливо, щоб стилістика нових продуктів повністю відображала креативну концепцію популярного гурту та проєкту Kazka Svit, а морозиво асоціювалося зі справжньою казкою. Працюючи над новою лінійкою, наші спеціалісти надихалися творчістю гурту,

— розповідає генеральний директор компанії "Три Ведмеді" Андрій Тищенко.

Спробуй казку на смак: лінійка ексклюзивного морозива від "Три Ведмеді" та гурту KAZKA - фото №1

Так, ідея створення морозива з ароматом "Фіалка" виникла завдяки всесвітньо відомому хіту "Плакала". Новинка являє собою мусову основу з фруктовим наповнювачем з ароматом чорниці та глазур’ю ніжно-фіолетового кольору з легким ароматом фіалки, декоровану сублімованою ожиною. 

Морозиво "Голуба малина" з’явилося у результаті прагнення поєднати знайоме з казковим і створити новий гастрономічний досвід для споживачів. Верхній шар — основа ніжно-блакитного кольору зі смаком "Голуба малина" та з фруктовим наповнювачем з ароматом "Лохина". Всередині ріжка — біла  мусова основа з ароматом ванілі, доповнена наповнювачем з ароматом "Голуба малина".

Для мене малина — це смак із дитинства. Смак, який викликає приємні асоціації з домом, затишком і турботою. Ми додали дрібку нашої KAZKA-магії. Так з’явилася "Голуба малина" — загадкова, незвична, з особливими нотками. Ми дуже задоволені результатом. Смак звучить несподівано, але, повірте, він казковий!

— ділиться солістка гурту KAZKA Олександра Заріцька.

Спробуй казку на смак: лінійка ексклюзивного морозива від "Три Ведмеді" та гурту KAZKA - фото №2

Третій продукт із лінійки "Три Ведмеді" "KAZKA" — двошарове морозиво зі смаком "Лісові ягоди". Його стилістика продовжує історію прадавнього лісу з елементами магії, яка розкривається у проєктах Kazka Svit. Морозиво містить фруктовий наповнювач, в основу якого лягли ягоди, які можна зустріти у казковому лісі: лохина, малина й ожина.  

Спробуй казку на смак: лінійка ексклюзивного морозива від "Три Ведмеді" та гурту KAZKA - фото №3

Як тільки виникла ідея співпраці з компанією "Три Ведмеді", ми одразу зрозуміли — лінійка морозива, створеного в рамках колаборації, буде казковою. До того ж проєкт Kazka Svit задумувався як родинний, тому морозиво з унікальними ароматами добре смакуватимуть як дорослим, так і дітям. Зі свого боку, ми разом із командою привнесли трохи магії та історії у продукт, який люблять переважно усі,

— відзначає автор проєкту Kazka Svit Юрій Нікітін.

Спробувати казку на смак може кожен охочий. Лінійка морозива "Три Ведмеді" "KAZKА" вже доступна у торговельних мережах України.

Реклама

Подписаться Подписаться
Новости партнеров

сейчас читают

Последние новости