Ольга Фреймут: Я всегда делала то, что хотела, и никто не мог меня остановить (откровенно о личном)

Ольга Фреймут: Я всегда делала то, что хотела, и никто не мог меня остановить (откровенно о личном)

Во вторник Ольга Фреймут встретилась со своими поклонниками в рамках Charity Woman Hub. Скандальная телеведущая произнесла речь о правах женщин, о том, почему не хочет замуж, рассказала, кто ее вдохновляет. Сегодня публикуем вторую часть репортажа — ответы Ольги на вопросы слушателей. 

Оценка
- 4.5 из 5 возможных на основе 2 голосов


Що робить жінку леді?

Ми не повинні правити дорогих емблем – воно нам самооцінку не підніме. Одяг повинен бути із дорогих тканин. Друге, що робить жінку леді – це Ваша мова. Це Ваш паспорт. Уникайте дурацьких прислів’їв на кшалт «не дай Боже з хлопа пана»… Це я таке люблю, що видає в мені сільськуватість. Можливо, це моя фішка, але у суспільстві високому це може дратувати. І будьте однакові з усіма. Ми не можемо бути леді із аристократкою і бидлом із консьєржкою. 

фреймут фото

Бути леді – це також бути завжди стриманою. Скільки я помилок зробила через свій язик... 

Про корпоративи

Варто випити, але не напитися. Немає нічого гіршого, ніж п’яна жінка. Не йдіть одиначкою, знайдіть компанію собі. Розслабляйтеся із найріднішими, а на корпоративі будьте такі, як на роботі, тільки в іншому одязі.

ольга фреймут наряды


Про стосунки з чоловіками

Завжди має бути простір для полювання. Нам потрібна інтрига. Нам не потрібен чоловік, який просто прийшов і дав нам всю свою любов. Зазвичай, мабуть, ви, як і я, відкидали таких хлопців і закохувалися в поганих. А погані вони чому? Бо не завжди хочуть бачити нас поруч в своєму житті.

Перевірте, чи Той він, якого Вам послав Бог. Уявіть собі, що Ваш обранець раптово прикутий до ліжка. Чи захочете Ви за ним постійно доглядати? Якщо ні, то не кляніться біля вівтаря, що хочете бути з ним навіки. 

В мене спочатку були дуже хороші наміри. Коли був батько Злати, то я вважала, що це на все життя, але коли він мене образив, то я поклялася, що більше ні один чоловік мене не образить. Я зібрала речі і вагітною поїхала з Англії. 

ольга фреймут платья

Скажіть, ви поїхали б з Англії вагітною в Україну? Я поїхала і ніколи не шкодувала, бо я почула своє серце. І це був переломний період у моєму ставленні до чоловіків. 

В мене був випадок, коли я сказала першою чоловіку, що я його люблю. І це привело до того, що у нас зараз спільні діти. Він був в шоці. Як? Отак! «Я тебе люблю».

ольга фреймут муж фотоФото: Ольга Фреймут і Владимир Локотко, генеральний директор Нового каналу 

Я і зараз коханка. Я дуже люблю свого чоловіка, але я йому не дружина. Я його коханка. І коли ми десь відпочиваємо і кажуть ‘wife’, то я дуже обурююсь, бо речі мають мати свою назву. Так легше.

Про дітей

З народженням дітей завжди псуюються стосунки з чоловіком. Стосунки на трьох – це вже любовний трикутник. Головне, без образ, це дуже заважає. Потрібно перечекати.

ольга фреймут сын фото
Фото: у Ольги Фреймут та Володимира Локотко у травні народився син, якого назвали Валерієм

Про конфлікт батьків

Мій тато завжди казав: «Нащо тобі це, дивися, як у людей». А я не хотіла, як у людей. А мама завжди казала: «Ти що, нащо тобі, як у людей. Не треба! Май те, на що заслуговуєш». Цей конфлікт батьків дуже на моїй психіці відобразився. Це дуже погано, коли батьки по-різному мислять.

Порада дочці

Любити себе, бо коли ти любиш себе, ти любиш світ. Це насправді так важко. 

фреймут дочь

Не важливо всім подобатися. Важливо влаштовувати саму себе. 

Про дітей із попередніх шлюбів

Якщо не любите, то не треба. Просто поважайте. В мене була така історія, що чоловік, якого я дуже любила… Заможній, хороший, прекрасний чоловік…. Він сказав: «Знаєш, я ніколи не полюблю твою Злату, але я з повагою ставлюся до неї». І я почала його поважати за цю правду. Ми всі хочемо, щоб це були наші спільні діти. Почуйте свою емоцію. Ви маєте право не любити цю дитину. Ви маєте право ревнувати. Навчіться жити з цими. Але поважайте його дитину — це ж його краплиночка. Можливо, у дитини його вуха, ніс… Так легше.

Про українську літературу

Перечитую Кобилянську. Дуже раджу всім її «Царівну» і «Меланхолійний вальс».
Ліна Костенко...  Не можу сказати, що мені дуже подобається Марія Матіос, тому що вона вже занадто перейшла в тираж, дуже багато вульгарщини в її текстах.

ольга фреймут квартира

На кого хочете бути схожою?

Діва Марія.

Про жіночу силу

Жебрака лупцюють, облізлу собаку копнуть… Все йде від внутрішньої гармонії. Якщо ви подобаєтесь собі, є впевненість всередині, то ніхто ніколи не переступить на Ваш город.

Залишайтеся чоловіком в душі, а жінкою – ззовні. Вмійте, як вони заробляти. Вмійте, як вони бути вільними. Навчіться бути солідарності, яка є між чоловіками, і відсутня між жінками.

ольга фреймут фотосессия

В світі, де багато конкуренції, доводиться бути хитрою. Це як самозахист. Легкий обман заради успіху, заради мети дозволений, бо інакше ви туди не дійдете.

Якщо болить, то це значить, що ви здійнялися високо вгору. Бо хто високо літає, той боляче падає. А хто хлюпається там по землі, то й нічого не відчуває. 

Дуже добре, коли є вороги. Вони є моїм стимулом. Я ніколи ні перед ким не виправдовуюся. Я взяла собі за правило: я нікому нічого не винна. Я є у моїх ворогів, але їх у мене не має. Я люблю всіх людей, і розумію, що їх гнів чимось зпричинений. Хтось заздрить, у когось не має такого чоловіка, як у мене, роботи, як у мене… Гнів ворогів виправданий. Не звертайте на них увагу. Живіть своє життя.

Я завжди в цьому житті робила те, що хотіла. І ніхто не міг мене зупинити. Чого в вам раджу. 

ольга фреймут фото

Подписаться Подписаться
Новости партнеров

сейчас читают

Последние новости