Войти
ХочУ
 • Уход за лицом: секреты звезд Уход за лицом: секреты звезд
 • Откровенно с Michelle Andrade: видео Откровенно с Michelle Andrade: видео
 • ЭКсклюзивное интервью С JAY ЭКсклюзивное интервью С JAY
 • Успенская о мужчинах, 50 Cent и материнстве Успенская о мужчинах, 50 Cent и материнстве
 • 11 минут с Андреем Хлывнюком 11 минут с Андреем Хлывнюком
 • Сериалы и ТВ-шоу Сериалы и ТВ-шоу
 • "Вальс Гормонів-2": вийшла друга книга найпопулярнішого доктора Instagram Наталії Зубарєвої

  0
  "Вальс Гормонів-2": вийшла друга книга найпопулярнішого доктора Instagram Наталії Зубарєвої

  Вийшла друга книга найпопулярнішого доктора Instagram Наталії Зубарєва, блог якої читає понад 2 мільйони підписників, "Вальс Гормонів-2: Дівчинка, дівчина, жінка + "чоловіча партія". Танцюють усі!".

  З нової книги ви дізнаєтеся про імунітет, жіноче здоров'я, ПМС, КОК, целюліт, ранню сивину, вагітність, грудне вигодовування і багато-багато іншого. А ще, довгоочікувана чоловіча партія, якої так не вистачало в першій книзі і про яку просили сотні тисяч читачок! Усе найважливіше про чоловічі гормони і стрес, облисіння, пивний животик, харчування і чоловічий клімакс.

  5 5 1
   
  Наталія Зубарєва

  У новій книзі продовжується розмова про жіноче гормональне здоров’я, однак тут авторка копне трішки вбік і набагато глибше. Буде багато інформації для жінок будь-якого віку, разом з доктором Зубарєвою ви розшифруєте всі "страшні" абревіатури, якими "лякає" нас гінекологія, та відкриєте нові способи підтримання гормональної системи й організму загалом, знайдете способи повернутися від схожості з "курагою" до свіжості персика й залишатися в цьому стані якнайдовше. Планування вагітності й сама вагітність, вигодовування грудьми — ці теми також не залишилися поза увагою.

  А ще ви отримаєте величезний заряд енергії та любові, який допоможе вам звернути гори. Нехай кожна сторінка сприяє виробленню серотоніну й освітлює вам шлях до здоров’я, молодості, гармонії та краси.

  Ця солодка біла смерть, або Навіщо вам цукор? Саме так починається один з розділів нового видання, яке нещодванво вийшло українською у видавництві BookChef. "Мозкові потрібен цукор! Дітям потрібен цукор, мозку необхідне живлення". Та невже? Не будемо сперечатися з тим, що мозок потребує живлення, ось лише до чого тут цукор? Мозкові потрібна глюкоза. Свіжі фрукти, сухофрукти, багаті на вуглеводи крупи, овочі живлять мозок, але не шкодять внутрішнім органам. Цукор — усього-на-всього замінник натуральних джерел глюкози.

  Доктор Зубарєва впевнена, що попри рослинне походження початкової сировини (цукрова тростина, цукрові буряки), у рафінованому цукрі немає нічого ні рослинного, ні натурального. Це не харчовий продукт, а хімічна речовина в чистому вигляді, що додається в їжу для поліпшення смаку й може отримуватися в різний спосіб: із нафти, газу, деревини тощо. Речовина аж така концентрована, що органи травлення, в першу чергу підшлункова залоза й печінка, отримують нездорове навантаження та змушені працювати до цілковитого виснаження. Зниження сили імунної системи, розвиток карієсу, зміна вмісту кальцію, фосфору, вітамінів групи В, розвиток інсулінорезистентності — ось лише незначна частка проблем, які чигають на людей у зв’язку зі зловживанням цим продуктом. Крім того, маркетологи знають свою справу й часто маркують звичайний рафінад, підфарбований карамеллю, як цукор із тростини. Але ж нам від цього не легше!

  Вальс Гормонів книга

  До речі, про мед. Почнімо з того, що справжній, смачний і якісний мед ще потрібно знайти, адже те, що під виглядом цього продукту часто продається в магазинах, по суті, медом не є. Так, "медовий продукт", за аналогією з "сирним" чи "м’ясним" продуктом — склад можете уявити й вжахнутися.

  Якщо ж ми говоримо про мед справжній, то це непоганий продукт, але що це? Цукор із вітамінами, та й по всьому. Навіщо він вам? Звичка багатьох людей зранку пити воду з лимоном і цукром щонайменше дивує. Так просто збільшується концентрація глюкози й інсуліну в крові.

  Як харчовий продукт цукор не потрібен ані дорослим, ані дітям. Глюкозу можна легко отримати з натуральних джерел — і мозок чудово працюватиме. То що ж із солодощів давати малюкові, якому хочеться десерту? Що самим з’їсти до чаю? Уже згадані доктором Зубарєвою фрукти, сухофрукти, різноманітні натуральні солодощі з якісним складом значно поживніші й більше користі дадуть організмові, який росте. Наприклад, домашня випічка в адекватній кількості.

  Наталія Зубарєва — лікар, енлокринолог, терапевт, кардіолог, дієтолог, дитячий дієтолог, спортивний нутріолог. В 2009 році закінчила Кубанський Державний Медичний Університет за спеціальністю "Лікувальна справа". З 2009 по 2015 роки закінчила клінічну ординатуру за спеціальностями "Терапія", "Кардіологія", "Дієтологія", "Нутриціологія" та "Ендокринологія". В 2013 році здобула спеціалізацію дитячого дієтолга та спортивного нутриціолога в США (Master of Science in Nutrition, USA). Після закінчення ВНЗ Наталія продовжує підвищувати свою кваліфікацію у провідних зарубіжних клініках у сфері дієтології, спортивного харчування та інших суміжних галузях.

  Также не пропустите: как научиться побеждать — 5 книг об успехе


  © 2005-2019, HOCHU.UA