"Подаруй годину": використай свої професійні навички, щоб підтримати дітей з особливими потребами

"Подаруй годину": використай свої професійні навички, щоб підтримати дітей з особливими потребами

1 грудня Всеукраїнський благодійний фонд "Крона" запустив проект "Подаруй годину". Власним часом кожен може підтримати сім’ї, у яких є діти з невиліковними захворюваннями або особливими потребами. Як це зробити? Дізнайтесь у нашому матеріалі!

Оценка
- 4.5 из 5 возможных на основе 2 голосов

Останній місяць року щедрий на добрі справи і особливі дні. 1 грудня — Всесвітній день добра "Щедрий вівторок", 4 грудня — Міжнародний день людей з інвалідністю, потім — Святий Миколай і Новорічні та Різдвяні свята... В такі дні всім хочеться чудес та простих щасливих моментів.

Ви можете зробити справжнє чудо та подарувати одну годину свого часу і професійних навичок сім’ям, у яких є діти з особливими потребами і невиліковними хворобами. Наприклад, якщо ви кур'єр, можете допомогти безкоштовно доставити продукти з супермаркету. Якщо таксист чи просто водій з авто — підвезти маму і дітей на реабілітацію чи в музей.

Батьки особливих дітей часто не можуть відвідати лікаря, піти в перукарню або зробити генеральне прибирання в домі, бо догляд і турбота про дитину не припиняється ні вдень, ні вночі. Врешті це підриває здоров'я матерів і батьків, стає причиною соціальної ізоляції, бо вони не можуть дозволити собі зустрітися з друзями або поїхати у відпустку.

Подаруй годину: використай свої професійні навички, щоб підтримати дітей з особливими потребами - фото №1

Виділити одну годину свого часу і допомогти своїми вміннями — це не надто багато для однієї людини. А для таких сімей — це значна допомога і такий необхідний перепочинок: час для відновлення ресурсу, який швидко закінчується.

На сайті фонду є інтерактивна сторінка, де кожен з будь-якого міста чи країни може пожертвувати не лише гроші, а одну годину послуг, що дуже потрібні таким родинам. Зробити це можна за посиланням — https://krona.niko.ua/give-hour/. Через цю ж сторінку родини можуть обрати й скористатись цими послугами.

Кур’єр, няня, перукар, водій з авто, психолог, арт-терапевт, клінінер-сервіс, логопед, майстер, який зробить дрібний ремонт, — ось невеликий перелік послуг, які можна подарувати сім’ям. Та якщо людина хоче допомогти, але не може виділити час, то можна  зробити пожертву в розмірі вартості години часу спеціалістів або години своєї роботи. А Фонд "Крона" організує необхідні послуги для сімей.

Подаруй годину: використай свої професійні навички, щоб підтримати дітей з особливими потребами - фото №2

В Україні наразі понад 60 тисяч дітей з тяжкими захворюваннями і їхні батьки потребують такої допомоги. Багатьом родинам важко виділити кошти на побутові та професійні послуги, тому зробити маленьку і водночас велику справу напередодні різдвяних свят — це зробити справжнє чудо!

Проект "Подаруй годину" впроваджується за фінансової підтримки Zagoriy Foundation

#ЩедрийВівторок (англійською #GivingTuesday) виник у 2012 році в США і завдяки тисячам учасників поширився світом. Україна приєдналася до ініціативи у 2018 році. #GivingTuesday був створений з простою ідеєю: спонукати людей робити добрі справи. За останні 8 років ця подія перетворилася на глобальний рух, який надихає сотні мільйонів людей з усього світу творити добро. 

Також вам буде цікаво: "Як обслуговувати клієнтів з аутизмом?" — триває набір на участь у безкоштовному проекті.

Подписаться Подписаться
Новости партнеров

сейчас читают

Последние новости