#ЗаПравоНаЩастя: бренд "Агуша" запустив акцію допомоги дітям з інвалідністю

#ЗаПравоНаЩастя: бренд "Агуша" запустив акцію допомоги дітям з інвалідністю

Що зазвичай зупиняє українців на шляху до благодійності? Кількість проєктів, які варто підтримати, — надзвичайно велика, і бракує часу на те, щоб обрати адресата та зайнятися власне переказом коштів. Але є й простіші способи допомагати, просто роблячи щоденні покупки. 

Оценка
- 4.5 из 5 возможных на основе 2 голосов

Бренд дитячого харчування "Агуша" компанії PepsiCo в Україні запустив благодійний проєкт #ЗаПравоНаЩастя. У період з 12 травня до 30 червня з кожного проданого сирочка "Агуша" 40 копійок перераховуються до фонду "Бачити серцем", який допомагає дітям, підліткам та молодим людям з інвалідністю та комплексними порушеннями розвитку.

Завдяки цій акції "Агуша" допомагатиме фонду "Бачити серцем" запустити "Космотабір" — інклюзивний денний міський літній табір, в якому відпочиватимуть та розвиватимуться разом діти незалежно від віку, наявності або відсутності медичного діагнозу.

Головне завдання бренду "Агуша" — допомагати мамі виростити щасливих дітей. Ми переконані, що право на щастя є в кожної дитини. На жаль, діти з інвалідністю часто опиняються поза звичними для всіх дитячими розвагами, такими як турпоходи або поїздки в табори. Через це вони втрачають ті самі моменти безтурботного, щасливого дитинства. Щоб виправити цю несправедливість, бренд "Агуша" підтримує ініціативу "Бачити серцем" і допомагає в 2021 році запустити щорічний "Космотабір". Наша місія в цьому проєкті — допомогти дітям реалізувати їхнє право на щастя,

— розповідає Асель Сатенова, керівниця молочного бізнесу компанії PepsiCo Ukraine.  

Головний девіз ГО "Бачити серцем" — "У дитинства немає інвалідності". І проєкт "Космотабір" — найяскравіше втілення цієї ідеї. 

"Космотабір" — це місце, де діти з інвалідністю живуть повним життям: грають у футбол на колісних кріслах, співають у караоке, беруть участь у виставах, концертах та дискотеках. А головне — вчаться спілкуватися і комунікувати зі світом. За місяць проведення табору в дітей відбуваються неймовірні зміни: хтось робить свої перші кроки, хтось починає говорити, а хтось — вперше усміхається за останні місяці, а може й рік. 

Дуже вдячні ТМ "Агуша" за підтримку наших проєктів із соціалізації дітей та підлітків з інвалідністю та комплексними порушеннями розвитку. Це можливість реалізації мрії понад 300 осіб у складних обставинах, 100 дітей з інвалідністю та членів їхніх сімей. Кожна дитина має право на дитинство без будь-яких обмежень,

— ділиться Олеся Яськевич, засновниця ГО "Бачити серцем".

Допомагати дуже просто! Підтримайте проєкт, придбавши сирочок "Агуша" з улюбленим смаком у магазинах вашого міста.

Для довідки:

"Агуша" — торгова марка, що спеціалізується на дитячому харчуванні. Завод "Агуша" розташований у місті Вишневому Київської області. Ретельний контроль виробництва на всіх рівнях та новітнє обладнання дозволяють створювати по-справжньому якісне та корисне дитяче харчування. Для виготовлення продукції використовуються тільки відбірне молоко та наповнювачі з місцевих українських ягід та фруктів.

"Бачити серцем" — громадська організація, яка допомагає дітям, підліткам та молодим людям з інвалідністю, створюючи проєкти для їхньої соціалізації у суспільстві. Місія ГО — створити умови для гідного майбутнього людей з інвалідністю. Філософія — "У дитинства немає інвалідності".

PR

Подписаться Подписаться

Сейчас читают

Последние новости