Сальто, фліпи та стрибки через перешкоди: дивись драйвове відео зі спортсменом Олександром Тітаренком

Сальто, фліпи та стрибки через перешкоди: дивись драйвове відео зі спортсменом Олександром Тітаренком

Олександр Тітаренко, спортсмен Red Bull і один з кращих представників у світі фрірану, знову привернув до себе увагу! Цього разу проклавши неймовірний фріран-маршрут повз коридори та аудиторії одного з найстаріших та, однозначно, найгарнішого університету України! Перші деталі — вже в нашому матеріалі.

Оценка
- 4.5 из 5 возможных на основе 2 голосов

Чернівецький університет ще не бачив таких студентів! Але, як відомо, студенти здатні на все, якщо мова йде про екзамен та страх його пропустити.

Сюжет відео показує знайому студентам ситуацію, коли до екзамену залишається лише 5 хвилин, та ще й залікова книжка у когось іншого! Тому герою доводиться прокладати свій маршрут у вкрай екстремальний спосіб, залучаючи до цього сходи, стіни, вікна та все, що підвернеться на шляху.

Сальто, фліпи, стрибки через перешкоди — чи вдастся герою Олександра Тітаренка таки встигнути на екзамен? Дивіться у захоплюючому динамічному відео!

видео Александр Титаренко

Чернівецький Університет імені Юрія Федьковича розташований у величному комплексі, спорудженому в 1864-1882 рр. за проектом відомого чеського архітектора Йосифа Главки. Сьогодні в Університеті функціонує 2 інститути (Інститут біології, хімії та біоресурсів та Інститут фізико-технічних і комп’ютерних наук), а також 12 факультетів. 28 червня 2011 року, ЮНЕСКО включив Центральний корпус університету до списку об’єктів Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО.

Чернівецький університет — дуже красивий, незвичайний, великий! Я таких ніколи не бачив. Найбільше запам’яталось, коли під кінець проекту я почав знімати пранки, і коли я заліз у вікно аудиторії, де проходила пара, — реакція здивованих людей мені дуже сподобалась! Проект зацікавив своєю ідеєю, однак були і складнощі — в межах університету було не так багато перешкод і не завжди вдавалось придумати цікаві трюки. Дуже сподобалась робота продакшн-команди, яка займалась зйомкою і постановкою, де будуть відбуватися трюки. 

— ділиться враженнями про проект Олександр Тітаренко.

видео Александр Титаренко

Про Олександра Тітаренка

Олександр Тітаренко — нова зірка світового паркур-фрірану, який у 2017 році вразив усіх своєю неочікуваною перемогою у Світовому фіналі Red Bull Art of Motion, і з того часу постійно підтверджує свої унікальні вміння у міжнародних змаганнях та проектах.

До 2017 року його ім'я було невідомим у світі паркуру, проте після змагань Red Bull Art of Motion 2017 на грецькому острові Санторіні про Олександра заговорили в колах професійних атлетів, а Red Bull назвав його історію From zero to hero.

видео Александр Титаренко

Олександр Тітаренко почав займатися паркуром ще в 11 років. Не маючи доступу до залів для тренувань, він відточував трюки на пляжі влітку, восени на горі листя, а взимку — у снігових заметах. Дитяче захоплення переросло у велику мрію стати професійним паркуристом, і вже 2013 року на своїх перших змаганнях на Чемпіонаті України з паркуру та фрірану в Києві Олександр зайняв друге місце. З 2015 року він працював у цирку, продовжуючи відточувати свою майстерність у паркурі, а 2017 здобув тріумф на світових змаганнях Red Bull Art of Motion.

Читать также Wings for Life World Run: как тренируются люди с инвалидностью

Фото: Red Bull

Подписаться Подписаться

сейчас читают

Последние новости